Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

U pisanom izdanju Politike od utorka je bilo,nemam skener da ovde to stavim.Prvo je kaznjen od uprave(ne pise kako)zbog vredjanja sl.lica iz restriktivnog prostora,a onda od saveza zabranom na godinu dana vrsenja funkcije u fudbalu.Nadam se da je stvarno tako.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

U pisanom izdanju Politike od utorka je bilo,nemam skener da ovde to stavim.Prvo je kaznjen od uprave(ne pise kako)zbog vredjanja sl.lica iz restriktivnog prostora,a onda od saveza zabranom na godinu dana vrsenja funkcije u fudbalu.Nadam se da je stvarno tako.

Pih... to sto ga savez kaznio ne znaci nista. Ko ce da ga spreci da "iz senke" rovari po klubu?

 

http://fkradnickinis.rs/saopstenje-za-javnost-3/

Edited by Dali_man
Link to comment

Ma i ja ko i ti dovoljno dugo pratim da znam kako idu stvari.Zato mi je i muka vise,ko i vecini.Ako nama jedan Darko Bulatovic ulazi u rest.prostor onda jbga.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Da budes u prva 4,da odes u jebanu Evropu nije dovoljan Bane koji ce ti kaze bate,mog ti zavrsim sve u Nis al Beograd je nesto drugo,nego treba mnogo jaca mafija.Neko ko ce da objasni Cukarickom i Vojvodini da je bolje po njih da si jedu govna u sredini tabele iz bezbednosnih razloga.Muka je sto ga taj nema ovdi...

Link to comment

Jebala vas Bugarska i Bugari. Koliko covek treba biti glup i napraviti ovakvu stranicu ?! Pa je jos publikovati :blink: Evo ga RsN oberucke prihvatio sizofreniju a sam je postavio svojevremeno na svom sajtu tekst sa naslovom U pobedi se ne ponesi, u porazu (remiju) se ne ponizi Posle nam kriv neki djavo. Zasto se ponizavamo ? Zar nema toliko samopostovanja i dostojanstva u nama samima ? Izgradjujemo kult kmecanja i kuknjave ovakvim ispadima i saopstenjima. To ce biti jedini postignuti efekat.

Trebamo se ugledati na naseg trenera, nista vise od toga. Dizemo ga u nebesa, divimo mu se, njegovom duhu, mudrosti, smirenosti. Zasto i mi ne bi bili takvi ? Ne, nece da moze, vrela krv, jug, ludilo ...

Link to comment

Jebala vas Bugarska i Bugari. Koliko covek treba biti glup i napraviti ovakvu stranicu ?! Pa je jos publikovati :blink: Evo ga RsN oberucke prihvatio sizofreniju a sam je postavio svojevremeno na svom sajtu tekst sa naslovom U pobedi se ne ponesi, u porazu (remiju) se ne ponizi Posle nam kriv neki djavo. Zasto se ponizavamo ? Zar nema toliko samopostovanja i dostojanstva u nama samima ? Izgradjujemo kult kmecanja i kuknjave ovakvim ispadima i saopstenjima. To ce biti jedini postignuti efekat.

Trebamo se ugledati na naseg trenera, nista vise od toga. Dizemo ga u nebesa, divimo mu se, njegovom duhu, mudrosti, smirenosti. Zasto i mi ne bi bili takvi ? Ne, nece da moze, vrela krv, jug, ludilo ...

Slazem se da ne treba da se ponizavamo....i ovo oko bugarske lige je cista glupost,ali sam i protiv toga da treba i dalje da cutimo!Sta smo dobili za sve ove godine od cutanja!?...Nista!...znaci moramo da ukazujemo bar na lose sudijske odluke koja trpimo....valjda ce se nesto pokrenuti na bolje

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jebala vas Bugarska i Bugari. Koliko covek treba biti glup i napraviti ovakvu stranicu ?! Pa je jos publikovati :blink: Evo ga RsN oberucke prihvatio sizofreniju a sam je postavio svojevremeno na svom sajtu tekst sa naslovom U pobedi se ne ponesi, u porazu (remiju) se ne ponizi Posle nam kriv neki djavo. Zasto se ponizavamo ? Zar nema toliko samopostovanja i dostojanstva u nama samima ? Izgradjujemo kult kmecanja i kuknjave ovakvim ispadima i saopstenjima. To ce biti jedini postignuti efekat.

Trebamo se ugledati na naseg trenera, nista vise od toga. Dizemo ga u nebesa, divimo mu se, njegovom duhu, mudrosti, smirenosti. Zasto i mi ne bi bili takvi ? Ne, nece da moze, vrela krv, jug, ludilo ...

Samo sam te cekao  :D

 

Na stranu sto je inicijativa, nadam se, samo velika sprdnja (inace bi se ozbiljno zabrinuo za necije psihofizicko zdravlje), gandijevsko cuti i trpi dok te keca ko stigne, svakako, nije resenje. Ne mozes biti gospodin u prljavoj igri, a to fudbal svakako jeste, i kod nas, i u Burundiju, i u UEFI. Ako oces da prcas mora udjes s golemu alatku, nasa je trenutno mikroskopske velicine, jer mi nemamo uticaja ni u FS Nis a kamo li u FSS. I to je osnovni problem nase uprave. To se ne resava tako sto Bojzi vata za gusu sudiju vec ubacivanjem sposobnih i uticajnih ljudi u sve pore sistema. Ovo nije slucajno i nije prvi put vidjeno. Tako smo prolazili i sezone kad smo sa Bekijem u jednom trenutku bili treci. Odma kecanje od strane sudija. I tad smo pokusali da mlatimo sudije pa smo ga ispusili. Dakle, menjanje taktike. A do tada mora malo i da se talasa.

Link to comment

I u FS Nis pretposavljam da se nasi saginju za sitnu kintu,kamoli FSS.Stvarno je vreme da se menja stav.Radnicki je mnogo vise od gradskog preduzeca gde se udomljuju kadrovi i lovi u mutnom na sitno.Bem ti izbor ako se svodi na dilemu politicari ili mafija...

Link to comment

2.15      3.00       3.50

Рад - Раднички Н.

Недеља, 10.04.2016 16:00 - Беoгрaд -
Делегат: ТОМИЋ Душан
Главни судија: ЂОКИЋ Ненад
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Немања
Други помоћни судија: ПАВЛОВИЋ Слободан
Четврти судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Први додатни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Други додатни судија: МИЛИЋЕВИЋ Милорад
Посматрач: ДОСТАНИЋ Милун

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...