Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jako su male sanse za cetvrto mesto jer i sa Vosom i sa Borcem igramo kod njih a oni su nam direktni konkurenti. Morali bi makar da ne izgubimo. Dobra stvar je sto sa blizancima igramo poslednje dve utakmice kada njima one nista nece znaciti pa bi mogao neki bod i tu da se izvuce.

Link to comment

Pod uslovom da odradimo Vozdovac i Radnik kuci. Kazem tesko, jasno je da fali 2-3 igraca za taj zeljeni iskorak. U ta 4 dana protiv Vozdovca i Radnika bih voleo da makar po 2 gola nasa vidimo, da budu onako dobre utakmice za gledanje.

Link to comment

Nama bukvalno izostanak jednog standardnog igraca iz prve postave pravi ogromnu rupu na terenu. Sem u napadu gde ja ta ogromna rupa jos od kad je otisao Trifunovic. A sada ce biti cesce i povrede i izostanci zbog kartona. Iako ovi nasi umeju da nas prijatno iznenade, sada sam persimista veci nego ikada. Ako smo protiv Vojvodine mogli da se vadimo na penal i crveni, ovo danas bolje da nisam gledao.

Link to comment

Po meni utakmica sa Voson nam je kljucna za LE. Sve se plasim da cemo da ga izdu***o,a tako smo blizu (mozda i najblizi u bliskom periodu) . Ipak Vosa ima 22 igraca,koji mogu odmah da upadnu u prvih 11 ,dok nama ako se neko povredi tipa Bulat,Aca,Brzi bilo bi KUKU LELE. Trece: po meni definitivno neki klinci nemaju kvalitet za SL ( barem za sada) .Mrka i Baloteli ma koliko su ``Niska`` deca nemaju kvalitet barem za TOP 8 na tabeli. Apostol da ima m**a bio bi bolji igrac tj kad krene napred da se ne ukenja i da vraca loptu nazad. Za Totija i Krstica imam samo reci hvale.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...