Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ne, ne, decko, tako se ne pravi aeroplan. Nek odabere covek svoju platu a mi ce ponesemo guzice kolko do kafanu  :s_c:

Ima valjda covek prava da za svoje pare odabere kafanu  :s_d: . Nego, kazi ti meni, jesi odabrao i izvezbao repertoar domacih reci i izraza za naseg prijatelja Lalata?  ;)

 

Brata Asceru prepusti meni  :wicked:

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima valjda covek prava da za svoje pare odabere kafanu  :s_d: . Nego, kazi ti meni, jesi odabrao i izvezbao repertoar domacih reci i izraza za naseg prijatelja Lalata?  ;)

 

Brata Asceru prepusti meni  :wicked:

 

Govoricu tiho i nosicu psa sa sobom. Lalat ce se osecati kao da gostuje nekom klubu iz Helsinkija. 

 

Edit: nego, ce li se izbaci klub sa neko saopstenje, nikako da nadjem ovu Workersovu vest iz Politike 

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Bice i sutra cuveno "prijatelji fudbala, dobar dan" sa razglasa, javlja dobriprijatelj.rs 

Edited by Med Livadski
Link to comment

Laza Mitrović potpisao petogodišnji ugovor sa klubom. 

 

Odlicno. Imamo gomilu klinaca sa potpisanim visegodisnjim ugovoroma. Jos da poneki od njih stasaju u prave superligaske igrace i donesu sebi i nama mnogo radosti. Lepa vest.

Link to comment

Nakon što je potpredsednik niškog Radničkog Bojan Marinković Bojzi ušao u restriktivni prostor i sukobio se sa sudijom meča Radnički - Novi Paazar, Disciplinska komisija kaznila je niški klub praznim tribinama. Nakon žalbe kazna superligašu iz Niša preinačena u 200.000 dinara.


Kako kaže predsednik Fudbalskog kluba Radnički Radan Ilić, Marinković je po završetku utakmice sa Novim Pazarom ušao u verbalni sukob sa sudijomMarkom Popovićem.


Marinković, koji se trenutno nalazi na uslovnoj kazni zbog pretnje novinarimai koji je visokorangirani kandidat za odbornika SNS, prema rečima Ilića, bio je nezadovoljan nedosuđenim penalom za niški tim i zbog toga je ušao u raspravu sa arbitrom.


Iako je prvobitno Disciplinska komisija odlučila da Radnički dočeka Vojvodinu pred praznim tribinama, nakon žalbe odlučeno je da Nišlije igraju pred navijačima, ali da plate.



Uložili smo na vreme žalbu na odluku da igramo protiv Vojvodine bez publike, jer se takvom kaznom kažnjavaju navijači, a ne klub, pa je odlučeno da kazna bude finansijske prirode u iznosu od 200.000 dinara - istakao je Ilić.


On je naveo da je ovo 4. put da se na utakmicama u organizaciji Radničkog neko N. N. lice, što je u fudbalskom svetu svako ko se ne nalazi u protokolu za utakmicu, nađe u restriktivnom prostoru i da je Disciplinska komisija zbog toga htela da klub drastično kazni.


Srećom, kazna je samo novčana.


Utakmica između Radničkog i Vojvodine u 28. kolu Superlige Srbije igra se u sredu u 16 sati na Čairu.


Link to comment

Cak i da ima, steta je vec ucinjena. Sreda je i igra se od cetiri pa mnogi koji su hteli da dodju morali su da isplaniraju a sad ce da planiraju juce.

Link to comment

Niš i ovaj region imaju za koga da navijaju. Treba svi da se okrenemo sebi, a ne da tražimo protiv koga da navijamo, kaže trener Milan Rastavac.

http://tvzonaplus.rs/sutrasnja-utakmica-ipak-pred-publikom/

 

http://fkradnickinis.rs/konferencija-za-medije-pred-utakmicu-sa-vojvodinom/

 

http://mondo.rs/a890878/Sport/Fudbal/Radnicki-Nis-Vojvodina-pred-publikom.html

 

 

"Vojvodina sigurno može, a i mora da dođe do prve prolećne pobede. Idemo u goste jednom jako dobrom timu, koji je posebno dobar kao domaćin. Igraju vrlo organizovano, sjajno iza lopte i imaju jako dobru kontru. Izuzetno su dobri kod prekida, a tako su i pobedili na većini utakmica. To sve govori da nas očekuje teško gostovanje", kazao je Nenad Lalatović pred novinarima u sportskom centru "Vujadin Boškov".

Za razliku od meča sa Crvenom zvezdom, ima nešto više problema sa zdravstvenim biltenom. Od ranije ne može da računa na golmana Perića, ali takođe neće biti zamenika kapitena Nastića i Jovančića, zbog povreda, a Babića zbog kartona. Dušan Mićić se nakon odrađene suspenzije vraća u tim.

 

Link to comment

Drago mi je sto se potpisao petogodisnji ugovor sa L.Mitrovicem. Zanima me koja je njegova najprirodnija pozicija ???

Ја мислим шпиц.

 

 

2.50        2.90         3.00

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...