Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dugo nismo imali generalnog sponzora red je bio da se javi neko....koliko vidim tek se razmislja o tome ali boze moj udarna je vest,sad ce "ostali" ko nojevi dignu glave i ima da se zabezeknu.Sto se mene tice moze Radnicki sa dodatkom i moze arena sto da ne sve kosta,a ako ce to da nas preporodi zasto da ne!

Link to comment

Dugo nismo imali generalnog sponzora red je bio da se javi neko....koliko vidim tek se razmislja o tome ali boze moj udarna je vest,sad ce "ostali" ko nojevi dignu glave i ima da se zabezeknu.Sto se mene tice moze Radnicki sa dodatkom i moze arena sto da ne sve kosta,a ako ce to da nas preporodi zasto da ne!

Apsolutno.

Neka strepe Čuka i Voša, pali se Radnički Huavei?

http://www.mozzartsport.com/vesti/neka-strepe-cuka-i-vosa-pali-se-radnicki-huavei/131896

Edited by Dali_man
Link to comment

Spremni smo da napravimo inicijalni kontakt

 Mirise na neku pricu kao sa Svajcarcima od pre par meseci.

Edited by fetboj
Link to comment

Posto sam novi ovdeka malo sam procitao pravila ne smes imati dupli nalog ili klona....:) Rodjo meni licno nadu ne moz da otme niko i posle decenija sivila kad tad mora doci sunce dal je to ovo zubato zimsko lazno predizborno ili ono pravo africko ce vidimo,prica se,ima varnica dal ce biti i vatre-nadamo se!

Link to comment

 Mirise na neku pricu kao sa Svajcarcima od pre par meseci.

 

Ma sviranje kurcu. "Spremni smo da napravimo inicijani kontakt." Sije mu ga djura ...

 

Kad si marketinski vredan, kontakt uspostavlja onaj ko zeli da se reklamira a ne ti da nudis bilo sta i uspostavljas "kontakte"

 

ne palite se

Link to comment

Posto sam novi ovdeka malo sam procitao pravila ne smes imati dupli nalog ili klona.... :) Rodjo meni licno nadu ne moz da otme niko i posle decenija sivila kad tad mora doci sunce dal je to ovo zubato zimsko lazno predizborno ili ono pravo africko ce vidimo,prica se,ima varnica dal ce biti i vatre-nadamo se!

 

Umetnost verovanja. Slazem se i pozdravljam tvoj stav. Al ko se na mleko opece i u jogurt duva.

Link to comment

Izbori 24.4.2016.

Ma nije to u pitanje, eno juce ih Vucic sve usrao pred punu halu Cair s gradjani Srbije i po nekog Nisliju. Rek'o im da ne lazu vise ovaj narod.  <_<

Link to comment

Ma nije to u pitanje, eno juce ih Vucic sve usrao pred punu halu Cair s gradjani Srbije i po nekog Nisliju. Rek'o im da ne lazu vise ovaj narod.  <_<

 

Ma Slobodance dobro, ovija oko njeg' svi olos, ce ga iskvaru ... it just a little bit of history repeating

Link to comment

Ja pitah lepo pre par dana..kako ce po vama da prodju politicke stranke u "Nisu" ) po redosledu prve 4 stranke) 

 

Bitno je i te kako ko ce pobediti... Moze neko da dodje i da otvori,a i da zatvori finansije Radnickom ... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...