Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Sutra zaseda drugostepena komisija, očekuje se da Radnički bude novčano kažnjen, a više ću znati sutra nakon 11, kada sastanak bude završen. Pa ćete i vi biti obavešteni. 

 

To b Acko, ustedi nam iljadarku, obraduj nas, vis ovi novi, mesto pivo da plate, harach odma :)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoce li se oporaviti Tomic i Guma za sredu???

 

Protiv Vojvodine ce nam trebati sve raspolozive snage.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Guma se danas vratio treninzima, povredio se sredinom treninga, napustio je. Tomić odradio prvi trening, radio je sa Jerkanom, a potom i sa loptom na terenu. Moje lično mišljenje je da nije spreman

 

To b Acko, ustedi nam iljadarku, obraduj nas, vis ovi novi, mesto pivo da plate, harach odma :)

90 posto ljudi u klubu kaže da je to to i da nećemo igrati pred publikom, predsednik ipak gaji optimizam. 

Link to comment

Guma se danas vratio treninzima, povredio se sredinom treninga, napustio je. Tomić odradio prvi trening, radio je sa Jerkanom, a potom i sa loptom na terenu. Moje lično mišljenje je da nije spreman

 

90 posto ljudi u klubu kaže da je to to i da nećemo igrati pred publikom, predsednik ipak gaji optimizam. 

 

Pa jel stiglo ista u klub danas od zvanicnih dokumenata povodom te kazne ?

Link to comment

 A da nam Bulat secne struju, ionako nema raznoraznih uslova za odigravanje utakmice na Cairu, trazimo promenu terena, tj. da idemo na Vis   :s_dj: Pa nek se igra tamo pred praznim tribinama.

Edited by Med Livadski
Link to comment

Izazovno. Jel u lozu ?

Ma ne na stadion be zabranjeno kod mene,u konzuma kartu ulaze dva piva po zelji i sezonska salata.Medijum ce biti LCD Lg 32" :)
Link to comment

Ma ne na stadion be zabranjeno kod mene,u konzuma kartu ulaze dva piva po zelji i sezonska salata.Medijum ce biti LCD Lg 32" :)

 

Pivo i salata ... Jel si ti Bgradjanin ?

Link to comment

Dobro jutro Nišlije. Ja na podranak pričah sa prijateljem i kolegom, koji je jedan od sudija na sutrašnjoj utakmici u Nišu, i oni imaju obaveštenje da će Huawei Arena biti otvorena za publiku. Kako će dalje biti ne znam, verovatno će Radnički proći sa novčanom kaznom i uslovom. Nagadjam. Sve je moguće, opcije su otvorene. Kažu mi kolege (uglavnom crno-bele orijentacije) kad su već i  oni bili kažnjeni da igraju bez publike što ne bi i niški stadion bio jednom prazan. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...