Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad realno covek sagleda stvari, a i tabelu, nama i jeste bolje da u playoff-u igramo 4 tekme u gostima ... Do samo pre dve godine ova recenica bi bila definisana kao znak ludila.

Link to comment

kao cetvrti igramo kuci sa 1. 8. 7. i 6. a sa 2. 3. i 5. na strani. To znaci jos jedan Lalatov dolazak, izbegavanje igranja na vestackoj travi krova i verovatno bi nam dosao rastereceni prvak pa bi i tu moglo nesto da se napravi :D

Link to comment

Skupljali smo bodove protiv ekipa iz donjeg dela, sto je pametno. Ali protiv prvih 7 smo bili slabiji, skor 2 - 5 - 6. Samo dve pobede, Vosa i Cuka. Bice zanimljivo kako cemo da se snadjemo u plejofu, nadam se dobrim partijama i rezultatima. Varijante da budemo treci ili cetvrti su otprilike najbolje pred plejof. Treba reci i da ako Partizan ne uzme kup cetvrti u prvenstvu ne ide u Evropu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Skupljali smo bodove protiv ekipa iz donjeg dela, sto je pametno. Ali protiv prvih 7 smo bili slabiji, skor 2 - 5 - 6. Samo dve pobede, Vosa i Cuka. Bice zanimljivo kako cemo da se snadjemo u plejofu, nadam se dobrim partijama i rezultatima. Varijante da budemo treci ili cetvrti su otprilike najbolje pred plejof. Treba reci i da ako Partizan ne uzme kup cetvrti u prvenstvu ne ide u Evropu.

 

Zajedljiva upadica :)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Skupljali smo bodove protiv ekipa iz donjeg dela, sto je pametno. Ali protiv prvih 7 smo bili slabiji, skor 2 - 5 - 6. Samo dve pobede, Vosa i Cuka. Bice zanimljivo kako cemo da se snadjemo u plejofu, nadam se dobrim partijama i rezultatima. Varijante da budemo treci ili cetvrti su otprilike najbolje pred plejof. Treba reci i da ako Partizan ne uzme kup cetvrti u prvenstvu ne ide u Evropu.

Sa igracima iz jesenjeg dela prvenstva smo igrali i vise nego korektno sa ekipama iz gornjeg doma. Zemlja nam je mnogo znacio jer je znao da zadrzi loptu, konstantno je pritiskao zadnju liniju i bio je brz u tranziciji. Sad to nemamo. Mladi igraci jedva cekaju da se oslobode lopte. Apostolovic je odigrao jos jednu utakmicu u kojoj nije napravio ni jedan prodor i bio je ponovo uplasen. Stalno je vracao loptu unazad i nije se dovoljno izvlacio. Sa ovim timom imamo vece sanse da pobedjujemo slabije ekipe u gostima i to pre nego li kod kuce. Videcemo sta ce utakmica sa Vosom da kaze. Mene jako zanima kako ce da je odigramo jer sam i ja razmisljao kao i ti. Imamo odbranu ali tesko dajemo golove protiv jakih ekipa. Primer Partizan.

Za kup se ne sekiram. Mislim da je Partizan apsolutni favorit i da ce rutinski da odradi posao. Mislim da je odigrao 0-0 prvu, kod kuce protiv Spartaka ali bez obzira sto postujem Spartak mislim da imaju minimalne sanse a pogotovu kad se Bgradjani uzjogune. U finale je verovatno Ivanjica koja ima mali broj igraca u rotaciji (cini mi se) i koja ne igra na nivou od jeseni. Iznenadjenja su moguca ali tesko da cemo videti neko. Partizan jednostavno mora do kupa i svi mi znamo sta to znaci a dve, tri greskice sudija su i vise nego dovoljne protiv ovakvih ekipa.

Link to comment

Normalno da je pod znakom pitanja kad se prica unapred,postigni dogovor i unezveri naciju,ali ne jede se ono sto ne treba pre vreme....

Link to comment

Ma je l' stigao taj dopis u klub o zatvaranju Caira protiv Lalatovica ili ne? Sta se desava??

Дисциплинска комисија ФСС: На “Чаиру” без публике

Навијачи су се недолично понашали, вређајући госте на националној основи.

Овде другачије образложење казне, чини ми се...

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:598971-%D0%94%D0%B8%D1%81%D1%86%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D0%A4%D0%A1%D0%A1-%D0%9D%D0%B0-%D0%A7%D0%B0%D0%B8%D1%80%D1%83-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B5

Link to comment

To obrazlozenje kazne nema veze sa zivotom! Bio na istoku, i njihovi igraci su ispraceni aplauzima za borbu nakon meca, strasno! 

Link to comment

Sutra zaseda drugostepena komisija, očekuje se da Radnički bude novčano kažnjen, a više ću znati sutra nakon 11, kada sastanak bude završen. Pa ćete i vi biti obavešteni. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...