Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ovo isto... :cry:

 

Meni nije :P Više je bio penal za Radnički nego za Zvezdu :D ali mislim da se, naravno, u obe situacije trebao svirati penal. Edited by Entrenador
Link to comment

Nije mi za drugo, oteraće Lalata i uzeće nam Mimu...

 

Odlazak Rastavca moze da odlozi samo neki nicim izazvan izlazak na evro scenu ...

Link to comment

Odlazak Rastavca moze da odlozi samo neki nicim izazvan izlazak na evro scenu ...

Ne znam...možda bi eventualnim izlaskom u evropu, "gradske oce" stavili pred svršen čin, pa bi morali malo da se napnu da prizavrše nešto oko stadiona. Medjutim, teren nam je (travnata podloga) više nego zrela za reparaciju, odnosno zamenu. poslednje kolo se igra 21.05. a primera radi, kreću početkom jula. Teško da to za mesec dana može da bude odradjeno....mislim, lupam...eto.

Link to comment

Ne znam koji su kriterijumi za dobijanje licence za Evropu, makar oni najblazi za prva dva-tri kola kvalifikacija... Verovatno ih ne ispunjavamo. Negde sam procitao da godinu dana traje Uefin monitoring za dobijanje te licence. Izgleda da uslove ispunjavaju samo Zvezda, Partizan, Vojvodina i Cukaricki. Mada su nekoliko sezona unazad nastupali i Spartak, Rad, OFK, Borac... Da l ce da dozivimo da umesto ovih zimskih obecanja da na leto idemo u Evropu, izadje uprava i kaze da ima ozbiljan plan u 4 godine svog mandata, recimo u prve dve godine sponzori, stadion, teren, omladinska skola se dovode u red, a u druge dve godine cilj je jedan izlazak u Evropu. I da sacekamo te dve-tri godine i stvarno napravimo taj iskorak o kome se masta...

Link to comment

Ne znam koji su kriterijumi za dobijanje licence za Evropu, makar oni najblazi za prva dva-tri kola kvalifikacija... Verovatno ih ne ispunjavamo. Negde sam procitao da godinu dana traje Uefin monitoring za dobijanje te licence. Izgleda da uslove ispunjavaju samo Zvezda, Partizan, Vojvodina i Cukaricki. Mada su nekoliko sezona unazad nastupali i Spartak, Rad, OFK, Borac... Da l ce da dozivimo da umesto ovih zimskih obecanja da na leto idemo u Evropu, izadje uprava i kaze da ima ozbiljan plan u 4 godine svog mandata, recimo u prve dve godine sponzori, stadion, teren, omladinska skola se dovode u red, a u druge dve godine cilj je jedan izlazak u Evropu. I da sacekamo te dve-tri godine i stvarno napravimo taj iskorak o kome se masta...

Da ne lupam mnogo, ali mislim da je kriterijum za kvalifikacije mnogo niži. Uz dobro "šminkanje" verujem da bi za taj deo ispunili kriterijume. E sad kad udjemo u grupnu fazu, druga priča ;)

Link to comment

Управо Раставац гост на Арени1 у прегледу кола.

Odlicna emiosija. Pametna pitanja i jos pametniji odgovori.

Link to comment

Заиста питања на месту и, као и обично, добри и конкретни одговори Раставца.

Link to comment

Milan Rastavac: Nisam mađioničar, nego trener

Fudbalski Klub Radnički poslednje dve sezone igra preporođeno pod vođstvom Milana Rastavca. Strateg Nišlija za kratko vreme kupio je sve iskrene ljubitelje ovog sporta u Nišu. Tim igra dobro, rezultati su tu, pa samim tim i raste njegov kredibilitet i ime u svetu sporta. Do Radničkog je za većinu bio nepoznanica, ali danas svi jako dobro znaju njegovo ime. Sredinom marta dobio je i laskavo priznanje Fudbalskog saveza Srbije za najperspektivnijeg mladog trenera.

http://www.studnel.com/sport/fudbal/milan-rastavac-nisam-madionicar-nego-trener

 

rotfl.gif

DA LI IMA PENALA NA ČAIRU?

 

Posle svega mišljenja sam da su sudije u konkternoj situaciji doneli ispravnu odluku.

http://fudbalskisudija.blogspot.rs/2016/03/da-li-ima-penala-na-cairu.html

Link to comment

Дали смо три гола учеснику квалификација за ЛШ у омладинској категорији на његовом терену, није ни то лоше...  ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...