Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Sad bar imamo buducnost. U buducnosti cemo moci da se oslonimo na minuli rad. Do sada ga nije bilo. Sve sto se radi je trenutno i nista ne ostaje. Nikakvi tragovi.

Zato je ova utakmica i vise nego zadovoljavajuca. Sa golobradim momcima ne strepeti. Ja bar ni jednog trenutka sem mozda kod onog ofsajda kada je promasio Ubiparip. Igrati protiv tima koji ne igra zadovoljavajuce ni na pocetku proleca ali osetno pojacan. U ovom timu su veceras bili jedan Bruno Matos, Ubiparip, Vasilic. Vasilic je letos sa Vojvodinom igrao kvalifikacije za ligu evrope i to kako?

Mozda imena nisu toliko zvucna koliko svako od njih moze jednim potezom da pomrsi konce. Od toga me je bilo  najvise strah.

Nismo izgubili a sticemo iskustvo. Vise ne moramo da placamo preskupe matore igrace kako bi izborili opstanak a oni opustosili klub. Ovi momci daleko manje primaju a zadovoljniji su mnogo vise nego ovi pomenuti. Ako nikoga i ne prodamo za neke velike novce, prodacemo ze neke novce ali mi cemo odlucivati kada ce ko otici i da li moze. Cini se da vise nismo usputna stanica. To je mnogo veliki korak. Ove godine je uradjeno vise nego prethodne dve, tri. Osetno vise. 

Sada ostaje da se kalimo. Sta ces vise. I ovo je mnogo!

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само још да ти момци и остану у Радничком. Видим да и Пазарци потенцирају наше омладинце и хвале нас због бацања у ватру истих, за разлику од њихове стратегије везано за старост играча.

 

Untitled_zpsfkkckbnu.jpg

Link to comment

АЦА ЈОВАНОВИЋ ЕКСКЛУЗИВНО ЗА СРБИН.ИНФО: Све је било у жару борбе

 

„Меч је  био од великог значаја за нас. Дошло је до мањег сукоба али то је сасвим нормално када играте важне утакмице. Лакић-Пешић и ја смо у одличним односима и мислим да је све ово предимензионирано. Овакве ствари се дешавају и бољима од мене, све је то у жару борбе“, рекао је голман Радничког Александар Јовановић

http://srbin.info/2016/03/19/aca-jovanovic-ekskluzivno-za-srbin-info-sve-je-bilo-u-zaru-borbe-video/

Link to comment

Naši kadeti, rodj. 2000.g. igrali su utakmicu u okviru RIS lige, protiv FK Kruševca (1:1), a Kruševljani su ih ugostili na "stadionu" u Pepeljevcu.(to je negde u okolini Kruševca)...

 

 

 

:isuse:

 

 

 

 

Link to comment

И кртице играле за Крушевљане изгледа.

Umesto čunjeva ;)

 

Ко би рек'о да ће Воша оволико да кикса овог пролећа...

Nije mi za drugo, oteraće Lalata i uzeće nam Mimu...

Link to comment

Izgleda da se oblikuje definitivna lista playoffovca i onih drugih. Tončev vodi sa sigurnih 3:1 protiv Lučanaca i verujem da će u prvih 8.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...