Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Судије немају појма. 

 

(потписујем)  :0.6:

 

 

Непотребно смо се напунили и картонима  :isuse:

Можда смо се празнили  :s_c:

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po nasoj i njihovoj igri realno je nereseno. Mogao je sudija malo da nas pogura sa tim jedanaestercem. Naravno bio je, nego da ga je svirnuo. Znacila bi pobeda itekako ovim mladim momcima.

Mislim da nam se Pirke polako vraca. Kada je video da ne moze vise da se krije iza iskusnih igraca morao je da pokusava i na kraju se opusti.

Takodje i Krstic. U drugom znatno agresivniji ali prpa, krute noge. Par puta mu je nedostajalo za malo pa da proigra, odigra, doda. Za to malo moracemo jos da ga cekamo. Ali verujem ne nesto dugo.

Toti je iskoristio svoju minutazu.

Todorovic i Mrkic kao i svi, u startu malo stegnuti pa poceli da se opustaju.

Odbrana vrhunska a igrac utakmice je po meni Marjanovic. Sve lopte na njega, driblao, borio se, uposljavao, sutirao, skakao i na kraju mu nestalo kondicije. Vise nije ni kornu mogao da izvede kako treba. Guma isto za desetku... Ovo su njihove najbolje ili medju najboljim partijama.

Vidno je bilo koliko nasi mladi guraju lopte starijima i beze od odgovornosti, pogotovo na pocetku.

Trenutak koji mi jos uvek bode oci i koji nikako nije smeo da se desi je kada su se gotovo pobili Acko golman i LP. Jako ruzna slika.

Novi Pazar jako los. Nije skoro gostovao losiji protivnik. U vise navrata sam poceo da sumnjam u regularnost utakmice. Ono je bilo tuzno. Razumem da mi ne mozemo da se povezemo zbog okolnosti ali da oni onoliko ne mogu da se povezu, matore drtine pa to je tuzno. Gledam utakmicu i tesim se. Nasi grese sa osamnaest, devetnaest a oni sa dvadeset i neku pa i trideset i neku. Pa kazem sebi, ipak ce biti nesto od nas...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Da sam na mestu Rastavca do kraja sezone bi izbacio golmana i NLP-a iz tima. Ionako smo izborili opstanak, svaka sledeca utakmica je manje vise revijalna, sve do kraja da izgube niko nista ne moze da im zameri. Evropa je prica za popaljivanje mase.

Edited by fetboj
Link to comment

Можда смо се празнили  :s_c:

 

Можда, нисам у току ко колико картона има. Онда значи гледамо да будемо у пуном саставу за Војводину и Лалатовића...

Link to comment

Можда, нисам у току ко колико картона има. Онда значи гледамо да будемо у пуном саставу за Војводину и Лалатовића...

Мислим да је ово Радошу 8. и паузира следећу, а следећа је Szаbadka.

 

 

Link to comment

A ti ofsajdi za njih sto su svirani. Jesu li veliki ili ne? Mozda je sudija kompenzovao??? :D

I koliko vidim jos uvek teoretski nismo obezbedili pley off ali ispadanje je za "verovali ili ne" makar i ni jednu ne dobili do kraja?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

A ti ofsajdi za njih sto su svirani. Jesu li veliki ili ne? Mozda je sudija kompenzovao??? :D

I koliko vidim jos uvek teoretski nismo obezbedili pley off ali ispadanje je za "verovali ili ne" makar i ni jednu ne dobili do kraja?

Ma nema teorije i sve da izgubimo do kraja u play-off smo. Ofsajdi...pa nisu postojali, uzeo im sudija bez veze loptu...zaustavio im napad.

Link to comment

Ma nema teorije i sve da izgubimo do kraja u play-off smo. Ofsajdi...pa nisu postojali, uzeo im sudija bez veze loptu...zaustavio im napad.

Znaci ove sudije nisu ni za patos ligu. Ili jesu za patos ? ;)

Link to comment

Znaci ove sudije nisu ni za patos ligu. Ili jesu za patos ? ;)

Kaki fuzbaleri veceras taki i sudije ... 

 

Da b, dobili po zuti karton ova dva somurana. Publika potez nagradila aplauzom. Jadno, stvarno ....

Link to comment

Teren mora konacno da se sredi. Imamo najlosiji teren u ligi i zbog toga imamo bolje rezultate na strani nego kuci. Valjda mogu da skupe pare za neku najjeftiniju varijatnu terena inace ce biti sve gori i gori. Da nam nije onoliko lopta odskakala mozda bi Apostol ili Raul uspeli da prodju sa strane a pokusavali su dosta puta. Uopste lakse bi primali lopte a ne da se razmisljaju dal ce da odskoci o neku dzombu, a ima ih podosta, ili ne.

Link to comment

Da sam na mestu Rastavca do kraja sezone bi izbacio golmana i NLP-a iz tima. Ionako smo izborili opstanak, svaka sledeca utakmica je manje vise revijalna, sve do kraja da izgube niko nista ne moze da im zameri. Evropa je prica za popaljivanje mase.

Uuu smo radikalni. Zato i nisi na mestu Rastavca :)

Naterao bih da plate jednu veceru za ceo tim...i da otpevaju u dujetu "zar je vazno ko je kriv"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...