Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

По приказаној игри, требали бисмо да будемо задовољни исходом, али не и недосуђеним казненим ударцем за нас. Нико не може да гарантује да бисмо постигли гол, али бисмо имали најбољу могућу шансу. Овако, шансу утакмице је имао противник, који је био по мени изузетно слаб, можда и најслабији против кога смо играли на Чаиру, тако да можда смо и имали срећу да нам клинци играју баш у данашњем мечу. Јако ми се допала Раулова игра у првом полувремену. Мислим да никада није био толико офанзиван. Апостоловић на почетку меча је нешто покушавао, али није му пролазило, па је потпуно стао. У другом је напокон мало кренуо, и није био лош. Из неког (не)познатог разлога је стегнут, а када ће да се ослободи то ћемо видети. Имам материјала, дефинитивно, али не долази до изражаја. Марјановић и Гума на искуство. Брзи је могао у пар наврата и боље да шутира/центрира, али авај, шта је ту је... Тодоровић је имао пар финти, једну лепу шансу, није био лош. Мрка као да гледа како да падне пре него да упути ударац. трудио се и он, полако се навикава на први тим што је добро. Крстић имам утисак да се доста крио, такође био стегнут. Ок, треба због њихових година имати разумевања за стегнутост. Тоти за кратко време што је био, исто солидан, али је Лазар Митровић могао да се прослави, али превисок шут на крају. Штета.

Све у свему, ајде да у околностима које су биле будемо задовољни. Можда је и пауза у право време. Ваљда ће бити неке пријатељске, сећам се на почетку ове полусезоне да је било приче да се на Чаиру игра са оним тимом из Гане, капирам да до тог меча неће доћи, али било која друга пријатељска би добро дошла.

И да, заборавих, капирам узбуркане страсти, жеља за победом, али да се двојица из истог тима онако посвађају, мислим стварно... вероватно ће бити ударени по чепу.

Link to comment

Стварно срамотно...

14583228066057.jpg

http://www.mozzartsport.com/vesti/uzasne-scene-u-nisu-golman-radnickog-hteo-da-bije-saigraca-video/130613

 

Trener domaćeg tima istakao je da u igri njegovog tima nije bilo dovoljno tečnosti.

"Nije bilo tečnosti jer nismo imali neke igrače u ovom meču. Nismo dominirali. Zavisi igra i od vas, protivnik se pred kraj povukao, ali generalno mislim da smo morali više da ugrožavamo protivnika", rekao je Rastavac.

 

Ако им је ово најбоља утакмица, каква има је најгора...  :isuse:

Zoran Marić kaže da je zadovoljan utakmicom, ali da nikada ne igra na 0:0.

"Do sada ovo je naša najbolja utakmica od kada sam ja na klupi. 

http://www.mozzartsport.com/vesti/a-mogao-je-do-drugog-mesta-radnicki-omanuo-na-cairu-umalo-tuca-saigraca-domaci-trazili-penal-video/130615

 

https://www.youtube.com/watch?v=v4iywQxMgpQ&annotation_id=56c3ab57-0000-2cf8-a1ff-94eb2c032e9a&feature=iv&src_vid=cxfaTPFbeu0

Edited by Матрикс
Link to comment

Sve stoji, ali meni najveci utisak nedostatak zelje i borbenosti u napadu. Od njih nisam nista ni ocekivao, a prevazisli su ocekivanja jer su dosta i napadali i stvarali neke polusanse, ali od nas jesam, bas zbog toga sto znamo kako Pazar igra u gostima. Prvo poluvreme strasno mrtvo, tek oko 60.minuta su malo podigli publiku na noge, od koje realno i ne mozes da ocekujes jacu podrsku ako ne stvoris bar 2-3 sanse, nema zagrevanja atmosfere... Definitivno ne ocekujem Evropu tako da cu moci opustenije da pratim do kraja. Podrska mladima, Pirke se probudio u drugom delu i neka tako nastave i iskoriste sto nemamo rezultatski imperativ. Sudija nesiguran i neznalica, pomocnici u istom fazonu... Aj sad na pauzu pa glave gore, dokle stignemo.

Link to comment

P.S. Al nam sad prestonički portali "pune bulju šimikama" zbog Acka i NLP....ako nam je, mjimg

Pa da povratis od senzacionalistickih naslova i nazovi portala koji pre toga nisu umeli da napisu slovo o Radnickom (FOTO+VIDEO) 

Edited by Med Livadski
Link to comment

P.S. Al nam sad prestonički portali "pune bulju šimikama" zbog Acka i NLP....ako nam je, mjimg

Kad citas neke portale, ko da su se poklali. Teo da ga udari pesnicom al promasio, moz mislit... :isuse: . Ne znam dal ce ih kazne al se nadam da jos trce krugove po Cairu. Zasluzili su debelo ribanje od svih u klubu, pocev od precednika pa do Brade.

 

Sto se same igre tice, nista nisam razumeo. Dan prelep, igraci Pazara em slabi em njihova tri igraca potpuno nezainteresovana da igraju odbranu, prostora koliko hoces a mi bez trunke zelje da igramo. Mozda i najgore nase poluvreme od kako smo se vratili u SL. Drugo je samo malo popravilo utisak, utoliko sto je Apostolovic malo zivnuo ali i dalje bira losa resenja kada treba da ucini nesto sa loptom. Mali Krstic nevidljiv, Todorovic  iMrka mali nedoreceni. Svejedno, klince ove sezone treba trpeti po ceni rezultata. Vidi se da nemaju iskustva.

 

Bod smo osvojili zahvaljujuci Acku, sva tri izgubili zahvaljujuci onom govedu od sudije. Jebe mi se dal smo igrom zasluzili pobedu ili nismo ali ono je sramota!

Link to comment

Ne slazem se da je najgore poluvreme kako smo se vratili u SL. Secam se ja kod cika Bekija. Toooo jeee biloooo....

Sedim i cekam da se nesto desi. Nit mi prelazimo pola, niti protivnik. Molim Boga da damo gol pri kraju utakmice. Ali ne lezi vraze, iz neke polusanse dajemo gol i jedan od nasih vikne: "ko predje na njihovu polovinu da mu umre majka". Istog trenutka svi u sesnaest i izbijaj loptu. Scenario poznat. Parkiran autobus, sa zapada vice poznati prodorno-bolni glas. Psuje sudiju, pa protivnickog trenera jer mnogo napadaju. Ako ne ustaje sa klupe mozda prelomimo u nasu korist??? Ja se tresem kao prut. Prolazi vreme. Semenkar ga nigde nema. Pocinjem da grickam nokte. Pocinje i znoj da me obliva. Ocekujem nesto da se promeni. Ipak igramo kod kuce. Fudbal je vecita klackalica cas napada jedan, cas drugi. Smenjuju se napadi pa ko je spretniji, srecniji, borbeniji taj nosi plen. Al oces. Za cika Bekija i njegovu taktiku to ne vazi. Utakmica se oduzila u nedogled. Evo ponovo zrela akcija za goste. Jao mene, ko me terao da dodjem? Znam da neki placaju da ih muce ali nisam od tih. Ma dal sam? Da li je moguce? Uveravam sebe da je par zadnjih utakmica neka losa karma. Nisam ja mazohista, ne!!!

Jeste da smo najbolje partije pruzali na pocetku. Pa sve gore i gore. Ocekivao sam da bas ova utakmica bude ona prelomna. Bas sada  da pokazu sta vezbaju na treninzima. Ima vremena!!! Sve momak do momka, perspektivni. Pa jedva da su presli tridesetu!!! Razmisljam ja a u malom mozgu mi odzvanja zvuk sudijske pistaljke. Sta, kraj??? Jel kraj??? Dace Bog da je kraj!!! Sudija trci na dvadesetak metara od gola i pokazuje slobodan udarac. Na semoforu stoji: 35min. 1:0 za nas. Na trenutak mi pada na pamet da sledecu gostujemo a tamo losije igramo nego li kod kuce. Lele daj bar neku dimnu ili suzavac, pa il da ih ne gledamo il da se razbezimo sa stadiona uz valjan razlog!

U tom trenutku tracak nade... !?!?!?!     -  Semenkar !!! Molim, najvecu kesu semenki i dva soka. Hvala...........

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...