Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Свануо је леп дан у Нишу. Прилика да се попуне трибине. Сви на Чаир вечерас!  :s_w:

Da li je moguć novi "Real sa Nišave"?

Niški Radnički dobro gura u prvenstvu, Evropa na vidiku. Zasluge igrača i trenera Rastavka. Potpredsednik Radničkog Dragan Pavlović za MONDO

 

Ukoliko Radnički bude izborio plasman na evro scenu, definitivno ćemo dovesti adekvatna pojačanja

http://mondo.rs/a885301/Sport/Fudbal/Dragan-Pavlovic-Radnicki-iz-Nisa-cilja-Evropu.html

 

 

Самјуел Кваме Овусу из Сурдулице на скенеру ПСВ-а

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/32036/samjuel-kvame-ovusu-iz-surdulice-na-skeneru-psv-a

Link to comment

Raste...?

Ово је квота у наше кладионице, она Рампова је по иностране, он је белосвецки па њи'ове квоте прати...  :s_d:

Link to comment
Kako ocenjujete dosadašnji rad vašeg trenera Milana Rastavca, koji je izabran za najperspektivnijeg trenera u Srbiji?

 

"Sadašnja uprava zatekla je dobar deo ekipe i trenera. Posle serije dobrih rezultata a na predlog predsednika Ilića, treneru smo povećali platu. Prezadovoljni smo njegovim angažmanom i odnosom prema klubu", odgovorio je potpredsednik kluba.

 

Da li to znaci i neko produzenje saradnje?

Link to comment

Када би тако нешто било урађено мислим да би то било најјаче појачање за следећу сезону. Па то значи да 2,5 сезоне имамо истог тренера који се одлично показао, уз то би радили у истом систему, укључио би ову нашу децу коју полако навикава на први тим последњих годину дана, ма милион је позитивних ствари ту... :thumbsup:  :0.6:

 

Али, велико али, већ смо научили да наше управе много лепо причају а много лоше раде...  :puke:

Link to comment

Da li to znaci i neko produzenje saradnje?

Ovo je "situacija" još od ponude Nefčija. Tada je povećana plata da Mima ostane kod nas do kraja ugovora...

Link to comment

Ма нема шта да бринемо, имамо ми увек тренера кад затреба, "војник клуба" Мрка сениор  :s_d:

Link to comment

Посао ме спречио да будем на стадиону али ту је у канцеларији ТВ  :s_d:

 

Тачно се види како ова млада четворка у нападу нема искуства, дођу до казненог простора и онда не знају шта да раде са лоптом. Ово није велика критика, ја сам лично то и очекивао, треба им времена мало да се навикну на играње на овом нивоу (јака нам лига  :lol: ) а и да се они боље упознају на терену. Сва срећа па ни Пазар није нешто много опасан у првом полувремну, али јесте опаснији од нас. Остаје друго полувреме па да видимо...  :fantom:

 

У сваком случају подршка за младе момке, све је ово процес сазревања.

Link to comment

Судије немају појма. Да не буде да сам пристрасан прво да кажем да су суђена 2 офсајда Пазару који нису постојали. А оно око пенала за нас, толико је очигледно играо руком да се двоумим да ли опишем ситуацију као кошаркашки или рукометни потез  :frust:

 

Непотребно смо се напунили и картонима  :isuse:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Krstic mi se uopste ne svidja... Ne znam zasto prednost nije dobio Nikola Mitovic povremeni reprezentativac U19. 

Krstic mi je nesiguran, netacnia dodavanja,nemam pojma...ne puni mi oko.. 

 

 Apostolovic prvo pol lose,drugo dobro (ali ne previse)... Nikako nije mogao da proda fazone Vasilicu.

  

Todorovic i Mrkic---pa za napadace je jedino merilo golovi,a ne igra...tako da ... 

 

 N.Mitrovic ok. 

 

Lazar Mitrovic...cim je usao i sa tim prijemom,pasem vidi se da je skolovan igrac.  Probao bih u sl. utakmicu njega umesto Todorovica... Krilo mora da je tehnicki poducen...Todorovic ima materijala za napadaca,ali ne za krilo. 

 

 Pored Ace golmana,R.Bulatovic igrac utakmice. Guma dobar..

Link to comment

Судије немају појма. Да не буде да сам пристрасан прво да кажем да су суђена 2 офсајда Пазару који нису постојали. А оно око пенала за нас, толико је очигледно играо руком да се двоумим да ли опишем ситуацију као кошаркашки или рукометни потез  :frust:

 

Непотребно смо се напунили и картонима  :isuse:

https://www.youtube.com/watch?v=uvxk8bX4gqE

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...