Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

По извештајима са сајта Рада, добра игра омладинаца, бод изгубљен у последњим минутима меча.

 

 

  • У веома занимљивој утакмици пуној голова и узбуђења омладинска селекција савладала је госте из Ниша поготком у судијској надокнади времена. 
  • Нажалост, уследио је тежак судар нашег голмана и нападача гостију који је извукао " дебљи крај" те због повреде напушта утакмицу и одлази на ВМА.
  • Похвале гостима на доброј игри и жеља да се повређени играчи Јовановић и Пешић што пре опораве. 

http://sr.fkrad.rs/vesti/vesti-prvi-tim1/prvi-tim-aktuelne-vesti/2168-trijumf-omladinaca

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih rekao drugacije...neko hoce da unisti srpski fudbal...

Posle Pixija i Ramba...ja ne znam da je neki nas klub iznedrio nekog fudbalskog majstora.Dakle nema Radnickog,nema velikih fudbalera ....gledaj malo s te strane [emoji6]

 

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Није био неки Немања, неки Деки..

Link to comment

:D

 

Nastavi, vrlo je zabavno

Него, како ти иде реформисање репрезентативног фудбала на Острву? Си завршио акцију?

Link to comment

Posto sam po prirodi nepopravljivi optimista, i iako znam da nam se stadion raspada, i da verovatno u prvom pretkolu lige uefa ne bi imali kintu da odemo na gostovanje do npr neke Malte ili Kazahstana...da mi vidimo kako stvari stoje!

Dakle navijamo da Crni drzavni klub osvoji kup i bude drugi u pevenstvu, samim tim oni ce kroz kup da igraju evropu, a nama ostaje da u konkurenciji sa Borcem, Cukom i Vosom ostavimo dva od ta tri kluba iza nas....izvodljivo?

I bas me briga ako cete da kazete da sam lud, niko ne moze da mi oduzme pravo da verujem da cu kao moj cale da gledam evropske utakmice Reala sa Nisave!

Link to comment

Posto sam po prirodi nepopravljivi optimista, i iako znam da nam se stadion raspada....

Evo, počelo je sredjivanje...korak po korak....

 

 

 

 

Link to comment

Uopste nije nemoguce da se plasiramo a i da se stadion koliko toliko uredi, ima mnogo losijih stadiona od naseg u tim pretkolima kvalifikacija pa se utakmice ipak odigraju...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...