Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Dinamu nema ni jedan podatak da je boravio u klubu. Ni ulaz ni izlas :) 

Gledam njegov fejs sto izbacio Dali i pitam se da li bi ja na njegovom mestu izbacio dve slike iz FK Vlasina ili bih stavio slike Dinama iz Tbilisija koji je ove sezone drugoplasirani tim a verujem da je i prosle bio tu negde.... prvi, drugi, treci.

Ne verujem da je ovo nesto ozbiljno osim ako nisu brzi ko Pauljevic pa da ih ostavimo da trce :D

Link to comment

U Dinamu nema ni jedan podatak da je boravio u klubu. Ni ulaz ni izlas :)

Gledam njegov fejs sto izbacio Dali i pitam se da li bi ja na njegovom mestu izbacio dve slike iz FK Vlasina ili bih stavio slike Dinama iz Tbilisija koji je ove sezone drugoplasirani tim a verujem da je i prosle bio tu negde.... prvi, drugi, treci.

Ne verujem da je ovo nesto ozbiljno osim ako nisu brzi ko Pauljevic pa da ih ostavimo da trce :D

Obojica su u dresu vlasine  ;)

Link to comment

Ovaj drugi napadac u Nigeriskoj ligi prosle godine ostvario skor sa 15 golova.. Ako je dobar kao statistika nek dodje slobodno...Nasa statistika da 3 igraca (Mrka,Baloteli i Ascera) za skoro celu sezonu dali ukupno 6 gola. 

 

Sta smo uradili protiv Cara i koja je postava igrala ?

Link to comment

Kako su se pokazali braca Nigerijci?

Један има "материјала" други...тја...одакле знам, нисам сттручан да оценим  :cry:

Link to comment

Kakve su sanse da se registruje Marko Randjelovic za ove utakmice do kraja sezone? Dosta bi znacilo s obzirom na njegovo iskustvo i nedostatak pojacanja u timu.

ja mislim ispod 0%...

Osim ako postoji nešto novo sa pravilima, a vezano za prelazak fudbalera, da je donešeno i uskladjeno sa novim sistemom takmičenja. Ja za to ne znam, pa zato mislim da nema šanse. Čini mi se da je njegov poslednji klub bio Čukarički, a da on ne čeka nikakvu "arbitražu"..

Link to comment

Randjelovic je tu cisto da ostane u formi i da ako slucajno na leto ne nadje neki klub ima siguricu kod nas.

Ama "naše kuče"...neka ga tu ;)

Link to comment

Inače, svi golovi (u stvari 9) je došlo posle dobrih kombinacija naših fudbalera i pametnog proigravanja u prazan prostor. Jeste im odbrana nije bila na "nivou" i previše statična, što je očigledno, a jedan gol smo dali posle neuspele ofsajd zamke....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...