Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Aj sad da vas vidim selektori. Prvih 11 za u petak ?

 

Meni samo polovicno poznata deca na klupi pa i ne znam ko sta igra.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pise "uzivo" a i ofarbano u plavo :D Ne moze da se promasi

 

Ja i dalje ne vidim gde stoji uzivo za nasu tekmu. Daj screenshot

Link to comment

Ja i dalje ne vidim gde stoji uzivo za nasu tekmu. Daj screenshot

Kad ima onda je obojeno u plavo a sada trenutno nema. Ima na areni 5 od 22i30 u petak repriza. To se vidi jer je obojeno svetlo crno. Verovatno jos diskutuju oko termina, strpi se, bice ...

Link to comment

A to li je po sredi. Dobro, dobro ;)

 

Ma nije to, nego Legenda izokrece moje casne namere ^_^ 

 

A od sastav ? 

 

Baloteli desno, Pirke levo a u sredinu Toti ? 

Link to comment

Da mi to odradimo u petak pa posle ima 15 dana da se smisli kako ce se i sta ce se. Najbolje da se ide u tu Evropu, kad smo se vec prijavili za licencu  :ss1: ...

Sa Spartakom se nadam da ce RTV1 da prenosi, a bas sad gledam Vosa nam dolazi u sredu. Bilo bi lepo da tad bude vecernji termin.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Aj sad da vas vidim selektori. Prvih 11 za u petak ?

 

Meni samo polovicno poznata deca na klupi pa i ne znam ko sta igra.

Рецимо: Јовановић, Раул, Радош, НЛП, Дарко од Никшића, Гума, Крстић, Тодоровић, Брзоноги, Апостоловић, Мрка

 

Апостоловић ако ову утакмицу не покаже нешто, ја не знам кад ће. Подршка за њега да се убележи у статистику ово коло. Колики год да нам је хендикеп што нам не играју 3 играча из првих 11, једва чекам да видим млађарију како ће да се снађе, поготово што противник преко пута није ни мало наиван, гори им под ногама да упишу бодове, после неуспешног старта првенства. А и тренери се изузетно добро познају. Видећемо чија је то предност.

 

Maric_zpszmupbpt3.jpg

Link to comment

Рецимо: Јовановић, Раул, Радош, НЛП, Дарко од Никшића, Гума, Крстић, Тодоровић, Брзоноги, Апостоловић, Мрка

 

Апостоловић ако ову утакмицу не покаже нешто, ја не знам кад ће. Подршка за њега да се убележи у статистику ово коло. Колики год да нам је хендикеп што нам не играју 3 играча из првих 11, једва чекам да видим млађарију како ће да се снађе, поготово што противник преко пута није ни мало наиван, гори им под ногама да упишу бодове, после неуспешног старта првенства. А и тренери се изузетно добро познају. Видећемо чија је то предност.

 

 

 Krstic pre Totija  ? Ma daj... Bas sad trebamo da bacimo u vatru Mitrovica i zbog toga sto je reprezentativac do 19 god. Ako prodje repka U19 ove kvalifikacije na leto se igra turnir EP-a.. A nasa repka sa Jovicem,Saponjicem,Stojanovicem,Srpskim Brazilcem,Lutovcem itd. imaju sansu da naprave takmicarsi rezultat (barem prolazak grupe)>.. A nadajmo se da ce Tomin mali da pozove Totija na prvenstvo Evrope ako se budemo plasirali... 

To ce mu dodatno dignuti cenu.

  

Za Apostola se slazem,to sam ja isto pre par dana pisao. 

 

Ae javite samo kad ce biti tacno tekma...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...