Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

  1. 1. prsten

  2. 2. mvp

  3. 3. bobi, bjelica, jokić



Recommended Posts

pekovic je zavrsio s kosarkom, kg ce odigrati nekih petnaestak tekmi max.

 

ostaju towns, dieng, bjelica, aldrich i hill. mislim da ce aldrich tu zavrsiti kao visak, a ovi ostali podeliti minute na 4 i 5.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ce Aldrich biti ispred Hilla u rotaciji.

 

 

Heat je potpisao Stefana Jankovica nakon nastupa na SL. Pretpostavljam da ce brzo u NBDL

Link to comment

tesko je to proceniti jer ne znamo kako thibs vidi dienga, mada verujem da ce biti razuman i nece ga gurati na cetvorku. ako bude tako, hill moze na 4, a aldrich jok, tako da...

Link to comment

Dario Šarić u Filadelfiji. Vrlo zanimljiva ekipa za sledeću sezonu :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Promaklo mi... Ivica Zubac iz Mege u Lejkersima! Nisam očekivao da tako rano ode u NBA, ali me ne bi čudilo da dobije solidnu minutažu u prvoj sezoni.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

e jebi mi oca ako se ne aktiviram.uvek mogu da coskarim u ofsajdu po taktici uvazenog vlasnika sakramenta i da sipam,sipam kao nekad pradavno

Link to comment

Bobiju veća i flašica soka... il se neko igrao u fotošopu :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

 

Four-time NBA champion Manu Ginobili has signed a one-year, $14 million deal to return to the San Antonio Spurs, league sources told The Vertical.

Both sides had been discussing terms and completed the deal Thursday, sources said. Ginobili, 38, opted out of his $2.9 million contract in June to become a free agent

Link to comment

Morali su da povecaju ugovor zbog File

 

 If that $14 million seems a bit high to you, it's because it is. The 76ers reportedly made a strong push for Ginobili, offering him a two-year guaranteed deal that would pay him $17 million during Year-1, so San Antonio was forced to raise their offer in order to retain the Spurs-lifer and 39-year-old veteran. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...