Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

 

ali nikako ne kapiram zasto je svet bolji jer znam je komsija ostavio email adresu na Ashley Madison sajtu?

 

kad je sajt hakovan, sjeban i kompanija upropastena, a komsija uredno doxovan, e onda jest svet malko bolji

 

 

edit: sjebao mi se post, fali malne ceo; ne da mi se ponovo da kucam

Edited by Krošek
Link to comment

kad je sajt hakovan, sjeban i kompanija upropastena, a komsija uredno doxovan, e onda jest svet malko bolji

 

 

edit: sjebao mi se post, fali malne ceo; ne da mi se ponovo da kucam

 

I sad ce ljudi prestati da varaju. Konacno.

Link to comment

I sad ce ljudi prestati da varaju. Konacno.

 

pazi, nece, naravno. ali su, verovatno, uspeli da u razlicitoj meri sjebu promet ko zna koliko dejting sajtova. 

Link to comment

pazi, nece, naravno. ali su, verovatno, uspeli da u razlicitoj meri sjebu promet ko zna koliko dejting sajtova. 

 

Jedino sto ja ne vidim zasto je to dobro.

Link to comment

I sad ce ljudi prestati da varaju. Konacno.

 

ljudi generalno ne naravno, ali ovi koji ce biti suoceni sa svojim postupcima od strane supruga i mozda cak zajednice ce razmisliti malo bez sumnje, nakon sto su shvatili, odnosno osetili na sojoj kozi sta znaci biti izneveren :lol:

Link to comment

ljudi generalno ne naravno, ali ovi koji ce biti suoceni sa svojim postupcima od strane supruga i mozda cak zajednice ce razmisliti malo bez sumnje, nakon sto su shvatili, odnosno osetili na sojoj kozi sta znaci biti izneveren :lol:

Pa to brate reci, moralna policija, taman ko oni imami u Egiptu sto se nisu smirili dok nisu naterali narod da demontira montazne kucice - kabane sa plaza u Aleksandriji, jer "ko zna sta se dogadja tamo iza zatvorenih vrata a u sred plaze gde se i deca kupaju". 

Link to comment

moglo bi se reci. pitanje ostaje je li to sto radi moralna policija, ili preciznije moralni vigilanti moralno ili je zapravo - nemoralno.

 

posto je problem u slobodi, jasno je da je egipatska moralna policija zapravo nemoralna policija jer ona unistava visoku vrednost (slobodu) radi sitne vrednosti (nekog minornog elementa ćudoređa - potencijalno jebanje na plazi)

 

ali ovde to nije problem jer:

 

1. sloboda nije bitnija od vernosti u braku, zapravo vernost u braku supsumira slobodu drugoga koji je zrtvovao jedan njezin deo radi sopstvenog bivanja vernim, tako da je ovo sukob dve slobode; ne moram pominjati kako se u brak stupa slobodno i javno, pa je u krajnjoj liniji tajno varanje degradiranje i sopstvene slobode i bezanje od odgovornosti

 

*** u ovom smislu ja stvarno ispadam debilno konzervativan i izgleda kao da bih tolerisao slanje preljubnika u zatvor ali ne bih - dovoljna je "kazna" sramota i nelagodnost koju ce neki od ovih pretrpeti i pravo razresenje je suocavanje sa supruznikom a ne represija; ja idem tako daleko da tvrdim da ljudi nemaju pravo da preljubu, odnosno nemaju pravo da vrse preljubu i da se osecaju lepo i lagodno i da ne ocekuju da im se to ikad obije u glavu. ali ne tvrdim da preljuba treba biti zabranjena.

 

2. mogucnost da se vrsi preljuba i dalje naravno postoji i hakeri tu nista nisu napravili niti su dugorocno nekome onemogucili da vara zenu, nego su samo srusili jednu najprevarantskiju i najljigaviju platformu za to koja ionako nije podesno sredstvo za preljubu (za razliku od kabine na plazi koja je savrseno podesna za presvlacenje)

 

edit: mala ispravka

Edited by Krošek
Link to comment

moglo bi se reci. pitanje ostaje je li to sto radi moralna policija, ili preciznije moralni vigilanti moralno ili je zapravo - nemoralno.

 

posto je problem u slobodi, jasno je da je egipatska moralna policija zapravo nemoralna policija jer ona unistava visoku vrednost (slobodu) radi sitne vrednosti (nekog minornog elementa ćudoređa - potencijalno jebanje na plazi)

 

ali ovde to nije problem jer:

 

1. sloboda nije bitnija od vernosti u braku, zapravo vernost u braku supsumira slobodu drugoga koji je zrtvovao jedan njezin deo radi sopstvenog bivanja vernim, tako da je ovo sukob dve slobode; ne moram pominjati kako se u brak stupa slobodno i javno, pa je u krajnjoj liniji tajno varanje degradiranje i sopstvene slobode i bezanje od odgovornosti

 

*** u ovom smislu ja stvarno ispadam debilno konzervativan i izgleda kao da bih tolerisao slanje preljubnika u zatvor ali ne bih - dovoljna je "kazna" sramota i nelagodnost koju ce neki od ovih pretrpeti i pravo razresenje je suocavanje sa supruznikom a ne represija; ja idem tako daleko da tvrdim da ljudi nemaju pravo da preljubu, odnosno nemaju pravo da vrse preljubu i da se osecaju lepo i lagodno i da ne ocekuju da im se to ikad obije u glavu. ali ne tvrdim da preljuba treba biti zabranjena.

 

2. mogucnost da se vrsi preljuba i dalje naravno postoji i hakeri tu nista nisu napravili niti su dugorocno nekome omogucili da vara zenu, nego su samo srusili jednu najprevarantskiju i najljigaviju platformu za to koja ionako nije podesno sredstvo za preljubu (za razliku od kabine na plazi koja je savrseno podesna za presvlacenje)

product71893.gif

Link to comment

Vernost u braku nije moguca bez slobode. Jer to onda nije vernost. Ja ne znam koliko ti imas godina

 

nisi me dobro shvatio posto je to je upravo premisa svega...cek da vidim dal sam se lose izrazio negde

 

@obiw

na nivo

"moralna policija blehehehe"

 

no tx

Edited by Krošek
Link to comment

izrazio si se dobro. 

 

plus sto taj sajt nije sluzio samo onima u braku, nego i u dugotrajnoj vezi. ama nije mi jasno kako neko bez veze na internetu sebi daje za pravo da ljudima pravi probleme ovakve vrste. mozda se neko dogovorio da je u open relationship, a da to znaju samo on/a i bracni drug/partner. Mozda neko od dvoje supruznika/partnera ne moze da ima odnos privremeno ili trajno. mozda je neko svinger pa ovako traze partnere, mozda... odakle ti ideja da RND hakeri sa interneta imaju ikakvo pravo da se ovako zajebavaju sa ljudima?

 

Ako im je sajt problem mogli su da ga ruse do besvesti, mogli su milion drugih stvari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...