Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

meni je obrnut slučaj zapravo gori, ukoliko seks nije jedino što se traži - zamisli razočarenja kad te nečiji znoj™ privuče a onda shvatiš da je osoba glupa i prazna

 

... jasno, ovi sto su se okacili na trziste kurceva su produhovljeni ko Donald Tramp.

 

 Kad čovjek ima ljubavi, nema straha :fantom:

Link to comment

Jao bre, pa jel vas neko tera da koristite Tinder? Sve ovo meni miriše na projekcije, na ljude koji su frustrirani što su u nekom periodu svog života bili osuđeni na ovakve veze* pa sad osećaju potrebu da sole pamet svima okolo kako je to sranje itd.

 

Za mene jedina prihvatljiva analiza ovog fenomena jeste Žižek kog sam postavio, ljubav i rizik, taj rad. Ovo sa kokoškama me previše podseća na noskicha.

 

* - Naravno, ne mislim ni na koga konkretno ovde, u Srbiji ti servisi ionako ne funkcionišu (valjda), kažem samo kako zvuči

Link to comment

Mala napomena.

 

Mislim da se Žižekova misao odnosi pre svega na neku dugoročnu gradnju odnosa preko interneta. Zapravo, cenim da je masa dejting sajtova tako osmišljena. Otuda i skemovi sa botovima ili osobama koje glume više nikova i naloga. 

 

Aplikacije poput tindera služe samo za brže ostvarivanje onlajn susreta. 

 

Naravno, ovo što si kvotovao se da primeniti na tinderolike koncepte obzirom da lišava tenzije da popiješ korpu u klubu pred ljudima i tako to. 

 

Mada, verujem da je u jednom trenutku neko Puškinu neko rekao da je seka persa što mota pisma mesto da skupi muda i pozove na ples. 

Edited by McCabe
Link to comment

 а да не истрпиш читаво вече причања и плаћања пића да би на првом дејту сазнао да девојка слуша народњаке и гласа за снс

 

:lolol:

 

kultur-klasšisto  :fantom:

Link to comment

Kauboj uopšte ne zna kako tinder funkcioniše, i samo balavi da kontrira, što je već vidjeni recept.

 

Ali evo, da se upecam pa objasnim: nisam koristio, ali imao sam kolegicu koja očajava kako ne može naći dobrog momka, opekla se milion puta i onda probala tinder. To je samo kao periskop, u moru faca i osoba, jednostavno zumiraš ali elektronski ko ti se najviše svidja. Potpuno isto kao i da to radiš the old fashioned way, ali i bolje jer (barem teoretski) unapred vidiš da li imate isti interes, da li barem ima šanse - za šta bi ti bez trebalo duže vremena, a i ne znaš da li je ta osoba slobodna na prvom mestu.

 

Znači imaš listu korisnika u direktnom okruženju, oni koji ti se ne sviđaju ne pogledaš, oni koji da, posebno označiš i ako i ta druga osoba slično misli o tebi, nadjete se.

 

E sad, zamisli da tražiš srodnu dušu, a plivaš u moru bez pojasa, bez maske, bez peraja - pa onda zamisli kako izranjaš iz podmornice sa periskopom da tražiš malo bolje, a torpeduješ smarače sa kojima bi traćio vreme.

Link to comment

Meni je ovaj slucaj zanimljiviji sa IT strane. Security je next big thing, vec je poslao Big Data u historiju. Tu su trenutno najplacenije i najtrazenije pozicije a ljudi ni od korova. Nakon ovog slucaja krenuce jos jace trazenje kadrova. Eto, koga zanima sta da izabere za zanimanje :)

Link to comment

Ali evo, da se upecam pa objasnim: nisam koristio, ali imao sam kolegicu

 

 

:lolol:  i posle ja balavim :isuse:

 

sad ja tebi nesto da objasnjavam™, to je isto kao kad bi dzastinu biberu pokusao da objasnim Dzenis Dzoplin

Edited by Caligula
Link to comment

Stvarno ne razumem čemu otpor novotarijama ovog tipa?

Ljudi prave izbor da im neka aplikacija nađe partnera. 

Po čemu se to tačno razlikuje od drugarice sklone provodadžisanju koja

u glavi ima idealnu kombinaciju drugarice i nekog druga i upozna ih?

Ušteda vremena, zabava za sve, sve opcije otvorene..Ne razumem zašto to hejtovati.

Link to comment

Ali evo, da se upecam pa objasnim: nisam koristio, ali imao sam kolegicu koja očajava kako ne može naći dobrog momka, opekla se milion puta i onda probala tinder. 

 

Ne vredi. Ja mu objasnjavam kao neko ko je koristio Tinder. A i objasnjavam da su Tinder i match dve razlicite stvari jer ti Tinder izbacuje jedino ljude u blizini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...