Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:lolol: i posle ja balavim :isuse:

 

sad ja tebi nesto da objasnjavam™, to je isto kao kad bi dzastinu biberu pokusao da objasnim Dzenis Dzoplin

Mislio sam da se zajebavaš, ali sada vidim da si i glup i zlonameran u isto vreme.

Link to comment
  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

Caligula je jedan od velikog broja ljudi koji se diče time kako ne poznaju te novotarije™, a pri tome znaju da te nove stvari nemaju dušu, nije to kao ranije kada se šetalo pored reke na mesečini i pevale pesme Šantića ispred ograde. To nepoznavanje materije se ističe kao izuzetnost™ i daje neki specijalan odnos prema paorima ( biberima™).

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Caligula je jedan od velikog broja ljudi koji se diče time kako ne poznaju te novotarije™, a pri tome znaju da te nove stvari nemaju dušu, nije to kao ranije kada se šetalo pored reke na mesečini i pevale pesme Šantića ispred ograde. To nepoznavanje materije se ističe kao izuzetnost™ i daje neki specijalan odnos prema paorima ( biberima™).

 

Sad ce da ti odgovori i kaze "jok more" i onda jos tri pasusa gde ce jos jednom da potvrdi to sto si napisao.

Link to comment

... ali imao sam kolegicu koja očajava kako ne može naći dobrog momka, opekla se milion puta i onda probala tinder. To je samo kao periskop, u moru faca i osoba, jednostavno zumiraš ali elektronski ko ti se najviše svidja. Potpuno isto kao i da to radiš the old fashioned way, ali i bolje jer (barem teoretski) unapred vidiš da li imate isti interes, da li barem ima šanse - za šta bi ti bez trebalo duže vremena, a i ne znaš da li je ta osoba slobodna na prvom mestu.

 

Znači imaš listu korisnika u direktnom okruženju, oni koji ti se ne sviđaju ne pogledaš, oni koji da, posebno označiš i ako i ta druga osoba slično misli o tebi, nadjete se.

 

E sad, zamisli da tražiš srodnu dušu, a plivaš u moru bez pojasa, bez maske, bez peraja - pa onda zamisli kako izranjaš iz podmornice sa periskopom da tražiš malo bolje, a torpeduješ smarače sa kojima bi traćio vreme.

 

Odavno nesto ispranije od zivota nisam procitao.

 

Ja sam Tinder bolje opisao od tebe btw.

 

 

Prosto, u bazi od 20+hiljada ponudjenih postoji neka kategorizacija, filteri, ogranicenja koja procesuira softver. Pa ti ponudi njih prvih 100 ili deset, i to u vidu piksela i opstih mesta kada su interesovanja u pitanju.

 

Imam oci, nos i usi, da namirisem, vidim pokret vrata ili ruke, cujem boju glasa. Umesto toga (jer je jednostavnije) ja odem u bazu podataka i trazim prosejane nesrecnice koje takodje nemaju vremena za komplikovanost™

 

Pa ono, dgjbm, kad razmislim i nije toliko lose, interesovanja i majndset jesu slicni u startu, samo sto to nije za mene.

Edited by Caligula
Link to comment

I dalje nisi uspeo da pogodiš kako funkcioniše. 

 

A ti i dalje da naucis da volis :wub:

 

Eno ti napisao sam gore, digitalni zum, prosej smarace, dobri momci, identican kljun, voli iste zitarice. Kokosarnik.

Edited by Caligula
Link to comment

kauboju jel si pricao skoro sa nekim tinejdzerom? fb, whatsapp i viber su glavna sredstva za smuvavanje™, komplikovani prvi korak je nikad laksi.

razni servisi su samo nastavak trenda.

Link to comment

Jesi li ti birao sliku kad si se uclanjivao na Tinder ili si odabrao random iz foldera?

 

Bitno je kaki si, od tih piksela dosta zavisi

Edited by Caligula
Link to comment

Mislim da za diskusiju nije bitno šta ja radim u RL tako da te molim da prestaneš da (na sada već dva topika) potežeš moj privatni život u forumskoj diskusiji. 

Link to comment

Ne preteruj, nisam ja taj koji se nakacio, na dva (ili vise) topika

 

kauboju jel si pricao skoro sa nekim tinejdzerom? fb, whatsapp i viber su glavna sredstva za smuvavanje™, komplikovani prvi korak je nikad laksi.

razni servisi su samo nastavak trenda.

 

Pricamo samo, komentarisemo. Naravno, drustveni odnosi i veze menjaju formu pod mogucnostima koje donosi opste umrezavanje, pisano o tome onoliko. Nego ne kapiram sta slika elektrifikovanog kokosarnika tu smeta jer dobra je paralela.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...