Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

elem, kotkuce ce bit pakao, to je ono shto problem chini problemom, kakvi podaci kakvi bakrachi.

dechaci, ochajno moralishete :D

 

ma i dechaci imaju kucu, razumi i ti razloge za moralisanje :lolol:

Link to comment
  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

E jebiga, ja tu otvorio profil pre oho-ho godina, još dok sam bio sam - iz znatiželje i zato što mi se činilo da ćeš brže do što više seksa, bez zajebavanja i ko-fol dejtovanja, kada mi se nije baš dejtovalo.

 

I čim sam se registrovao, bilo mi je glupo, sajt je neverovatno glup i naravno da traže lovu. To je takođe bio i poslednji put da sam pogledao taj sajt.

 

5-6 godina kasnije, sad treba neko da nadje moje podatke i da recimo zaključi kako ja "varam suprugu"?

 

O lažni i ljubomorni moralisti (da, Krošek), pozdravio vas ikarov zec sa kelerabom.

Link to comment

5-6 godina kasnije, sad treba neko da nadje moje podatke i da recimo zaključi kako ja "varam suprugu"?

 

 

 

Ako si ti bio dovoljno, hm, naivan da ostavljaš svoje rl podatke na takvom sajtu a taj neko dovoljno, hm, naivan, da na osnovu toga zaključi kako ti varaš suprugu, moje mišljenje je da treba.

Link to comment

Hoću reći, sve i da je legalno objavljivanje podataka (a nije), koji to moralista može da izvuče prave zaključke, kada možeš da ukucaš i lažni email jer nema provere, ili gde niko nije ništa ni uradio preko tog sajta?

Link to comment

Nisam ostavio rl podatke, osim privatnog mejla, a nisam bio tada u vezi. I šta sad?

 

Pa prekrsio si osnovno pravilo sajta a to je da je ekskluzivno za ozenjene/udate, sad zasluzujes sve sto ce da te snadje :fantom:

Link to comment

Pa ništa, nema razloga da iko zaključi da varaš suprugu zato što se tamo nalazi neka email adresa koju je nemoguće povezati sa tobom.

Ups, ostavio si mail adresu koja se može povezati sa tobom? :D

 

Bez brige, neko je već napisao da validacija email adrese nije neophodna na tom sajtu, tako da je taj nalog mogao otvoriti bilo ko koristeći tvoju email adresu.

 

Ajd tebe da pitam pošto imaš nalog, kako si u trenutku otvaranja naloga znao da to nije lažni dejting sajt  koji drže tri bubuljičava indijca sa namerom da pokupe podatke i posle te ucenjuju? :)

Link to comment

O lažni i ljubomorni moralisti (da, Krošek), pozdravio vas ikarov zec sa kelerabom.

 

e des

 

zao mi je ako ces imati nekih problema, ali ne vidim zasto bi imao.

Link to comment

Ozbiljno sada, da sam na tvom mestu ovako bih razmisljao - "Ako sa zenom imam dobar brak gde vladaju poverenje i zdrav razum onda ce ona da poveruje u moju (istinitu) pricu i nece biti nikakvih problema.  Za sve ostale i njihovo misljenje, bas me zabole".

Link to comment

Do ovoga sam prosto i zaboravio da sam ikada bio na AM. A ne vidim zašto bih davao tada lažnu email adresu, jednostavno uglavnom ne krijem ništa iz prošlosti, a što se tiče morala...hm - proveo sam dosta godina u Francuskoj, pa je to na mene uticalo :)

Edited by dragance
Link to comment

Do ovoga sam prosto i zaboravio da sam ikada bio na AM. A ne vidim zašto bih davao tada lažnu email adresu, jednostavno uglavnom ne krijem ništa iz prošlosti, a što se tiče morala...hm - proveo sam dosta godina u Francuskoj, pa je to na mene uticalo :)

 

ja imam jedno 50 imejl adresa, svaki put kad se registrujem pravim novu, nije nikakav cim kad se ispraksas.

Link to comment

5-6 godina kasnije, sad treba neko da nadje moje podatke i da recimo zaključi kako ja "varam suprugu"?

 

 

Pa šta te briga.

 

 

Kako sam znao? Pa nisam, a i nije me bilo briga, a novac naročito nikome ne bih dao na internetu, sve i da su dobrotvorna NGO.

Link to comment

Kako si to Mujo povezao, rekao sam da me tada nije bilo briga da li su pravi sajt ili da će da ucenjuju. Ne znam samo da li se praviš blesav ili si autentični specimen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...