Jump to content
IGNORED

Ashley Madison


Muwan

PPP presuda za dotični sajt  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ozbiljno sada, da sam na tvom mestu ovako bih razmisljao - "Ako sa zenom imam dobar brak gde vladaju poverenje i zdrav razum onda ce ona da poveruje u moju (istinitu) pricu i nece biti nikakvih problema.  Za sve ostale i njihovo misljenje, bas me zabole".

 

pa ovo je najrazumniji stav i reakcija

Link to comment
  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    34

  • Caligula

    27

  • MancMellow

    26

  • ObiW

    26

@dragance

 

na skali od 1-10 koliko ti je krivo zbog hakovanja, a koliko ti je drago?

 

mislim da je to najbolji nacin da se ljudi opredele i da se neke stvari razloze

 

meni je krivo recimo 3 (ovde ulazi vecina 'Ne' razloga iznesenih na topiku, ukljucujuci "socijalni darvinizam" pa cak i pateticno-legalisticko "krivicno delo")

ali u isto vreme mi je drago za 10

Link to comment

meni je krivo recimo 3 (ovde ulazi vecina 'Ne' razloga iznesenih na topiku, ukljucujuci "socijalni darvinizam" pa cak i pateticno-legalisticko "krivicno delo")

ali u isto vreme mi je drago za 10

 

A da je na nekog od njih npr. naleteo kamion, koliko bi ti bilo krivo, a koliko drago? Čisto da se može s nečim uporediti.

Link to comment

Kako si to Mujo povezao, rekao sam da me tada nije bilo briga da li su pravi sajt ili da će da ucenjuju. Ne znam samo da li se praviš blesav ili si autentični specimen.

 

Pa ne pravim se blesav, ali mi nije jasno ko je tebi kriv što te tada nije bilo briga a sada jeste?

 

Hoću da kažem da i da nisu zli hakeri uradili to što su uradili, ti si tada mogao svoju email adresu da ostaviš na bilo kakvom sajtu jer te nije bilo briga, a da ti se danas kada te je briga to na ovaj ili onaj način vrati.

 

Kapiraš li ti da praktično svaki administrator kod tvog provajdera ako želi može da sazna kojim sajtovima pristupaš i koliko često?

Da svaki sajt kome si ikada pristupio može da "zna" koji browser koristiš, koji operativni sistem,  koja ti je IP adresa...?

 

Ne znam otkud toliko poverenje u internet i ljude koji ga kreiraju  i upravljaju sadržajem na njemu.

 

Ako ti je frka (ne tebi, pričam generalno) da će komšija da te otkuca kod žene ako te vidi kako se ispred zgrade opraštaš sa švalerkom, zašto veruješ nekom tamo sajtu koji je hostovan ko zna gde i koji pripada ko zna kome i koji je kreiran sa ko zna kojim namerama?

Edited by JozoMujica
Link to comment

@Krošek:

 

Hakere ne podnosim, jer su to najobičniji licemeri željni slave i novca, dok se pretvaraju da to čine iz "moralnih" razloga.

 

AM sajt je zaista smeće i nije mi ni krivo ni drago što će ih ovo zatvoriti. Ne brinem se za svoj brak, ali pokušavam da sagledam kako se drugi osećaju u sličnoj situaciji i kako neka treća osoba može doneti nepravilne zaključke gde možda situacija u braku i nije ista kao moja.

 

Šta tek reći za homoseksualce koji žive u zemljama gde se to kažnjava smrću?

 

Pa imate li ikakvog mozga da sagledate posledice?

Edited by dragance
Link to comment

@Jozo: da li si ikada išta kupio preko interneta? AM je legitiman i registrovan biznis sa sedištem u Kanadi, a ne na Maršalovim ostrvima ili u Tongi.

Link to comment

@Jozo: da li si ikada išta kupio preko interneta? AM je legitiman i registrovan biznis sa sedištem u Kanadi, a ne na Maršalovim ostrvima ili u Tongi.

 

Jesam, preko totalno sumnjivog kineskog sajta.

Limit na kartici kojom kupujem je 20.000 dinara, od toga je slobodno obično svega par hiljada.

Više puta mi nije stiglo to što sam naručio i nisam se osećao prevarenim, jednostavno, prihvatio sam rizik takve kupovine zbog povoljne cene.

 

A povodom registrovanog biznisa sa sedištem u Kanadi: :lolol:

Link to comment

Dobro™. Usput, kad nešto kupiš karticom, a ne dobiješ robu, možeš preko banke da povratiš sumu u roku od odmah. Iako mi plaćanje kinezima nikada ne bi palo na pamet (mislio sam na autentične Biz sajtove kao Amazon i sl.).

 

Ali nastavi.

 

Ne znam da li si ikada bio u Kanadi i kakav je zakon tamo, no dobro, ti sve znaš pa ne bih da te zadržavam dalje.

Link to comment

@Krošek:

 

Hakere ne podnosim, jer su to najobičniji licemeri željni slave i novca, dok se pretvaraju da to čine iz "moralnih" razloga.

 

AM sajt je zaista smeće i nije mi ni krivo ni drago što će ih ovo zatvoriti. Ne brinem se za svoj brak, ali pokušavam da sagledam kako se drugi osećaju u sličnoj situaciji i kako neka treća osoba može doneti nepravilne zaključke gde možda situacija u braku i nije ista kao moja.

 

Šta tek reći za homoseksualce koji žive u zemljama gde se to kažnjava smrću?

 

Pa imate li ikakvog mozga da sagledate posledice?

 

ako su izneseni razlozi moralni a posledice srazmerno moralne, kakve veze imaju licne, psiholoske pobude koje stoje iza toga. na primer - petar petrovic ide u rat kazivajuci da brani otadzbinu i casno se boreci bude odlikovan, ali on je sve to u stvari radio da bi dobio pičke. jel petar petrovic nije junak? ;)

 

ako je am smece zar nije ponesto drago sto je sjeban?

 

zao mi je ako neko pretrpi teske posledice zbog toga, ali i dalje mi je vise drago nego sto mi je zao. takav sam covek jebiga. ako nekom odrube glavu razmislicu. gledacu da revidiram.

Link to comment

Ne znam da li si ikada bio u Kanadi i kakav je zakon tamo, no dobro, ti sve znaš pa ne bih da te zadržavam dalje.

 

Nisam nikad bio u Kanadi. Ni u Australiji. A održavam dvadesetak sajtova za jednu Australijsku firmu, registrovanu u Australiji. A još dvadesetak sajtova im održavaju neki Indijci.

 

Ali mi je drago da si se pre registracije na AM detaljno upoznao gde je registrovana firma, kakvi su zakoni, koliko ima pravih korisnika ženskog pola... :)

Link to comment

Pa rekao sam da sam se registrovao iz znatiželje i da je sajt bio razočaravajuće smeće, sa naravno 90% muških članova. Da nije tako bilo, sa zadovoljstvom bih ga tada koristio.

 

Pa šta? Kakve to veze ima uopšte?

 

A drago mi je da si "veliki baja" koji, pazi molim te, zna sve jer hostuje sajtove australijskih firmi. :isuse:

Link to comment

Pa rekao sam da sam se registrovao iz znatiželje i da je sajt bio razočaravajuće smeće, sa naravno 90% muških članova. Da nije tako bilo, sa zadovoljstvom bih ga tada koristio.

 

 

 

postena izjava :thumbsup:  ne vidim zasto bi bilo ko imao problem sa ovim sto si rekao :)

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...