Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Meni gondža oduvek baš antipatičan lik

 

to je za sud nebitno, da li je simpatican ili antipatican, zlo i naopako ako pocnu procesi da se vode na osnovu tog ugodjaja i da se presude donose na osnovu tog ugodjaja

 

mator sam covek, samo jedna refeenca iz davne gimnazijske lektire: Stranac

Link to comment

nije alkohol to

 

recimo ako si se ti sam napio i izrazavao si pristanak, nema problema (imao 14 ili 41 godinu; zamisli punoletnu osobu u toj situaciji, pa onda probaj da zakljucis da li je posebna situacija kad se kombinuje maloletstvo i pijenje alkohola i shvati da nije). ako nisi izrazavao pristanak nego ispoljavao otpor onda je silovanje. ako nisi niti izrazavao pristanak niti ispoljavao otpor nego si bio mortus onda mozda, ne znam bas, ali mozda moze biti ovo.

ali u konkretnom slucaju (kao sto je vec receno na temi a ti with all due respect izgleda ne citas) to poslednje nije bilo jer je klinac kao nesto istrcao

 

jos ostaje slucaj ako te neko drugi naalkoholisao ili nadrogirao - onda bi to trebalo biti silovanje valjda, jer je to prisila

pijani matorac je odgovoran za sve svoje postupke, ali nisam siguran da je tako ako je i maloletnik u pitanju. zakon ispoljava tendenciju da takve stiti, stoga je sasvim moguce da sudija zakljuci kako jedno "da" pijanog cetrnaestogodisnjeg deteta ne vredi ni pola govneta. ima li neke jurisprudencije koja se bavi temom?

Link to comment

pa cuj, covek je skolovani glumac, neka se potrudi da na rocistima bude simpatican

 

 

pa to ako ne uradi, zaista i zaslužuje robiju, mislim, čemu taj fdu

Link to comment

vaistinu :lolol:

 

opako je dobar prokleto djubre, posle legendarnog objasnjenja o planeti majmuna i koriscenju ves masine kao objasnjenju loto afere sada dolazi i ovo briljantno objasnjenje :)

 

nego, ova tema ima maestralne obrte, eto, portpayol™ je izneo verziju po kojoj je gondza™ bio danima seksualno proganjan te je svesni maloletnik iskoristio priliku i potpuno od alkohola obeznanjenog gondzu™ seksualno napao tehnikom davanja spolovila u gondzina™ usta tj naterao ga na blajvanje™ te tako ispada da je obezanjeni gondza™ ustvari bio nemocno lice i zrtva napastvovanja te moze da sledi i kontratuzba za silovanje

 

najebali su i gondza™ i klinac ukoliko se advokat odbrane i tuzilac drze ovakve arrgumentacije a jos ukoliko i svedoci budu svedocili u tom duhu, najeb ce biti maestralan za obojicu

 

 

ja sam siguran da ce biti tako, izvrsno si skontao. a kako bi drugacije, znamo se.

Link to comment

ja sam siguran da ce biti tako, izvrsno si skontao. a kako bi drugacije, znamo se.

 

pa cuj, sada sam bas ozbiljan, jeste da niko od nas ne zna sta se desilo vec onako lupetamo kao da smo u seriji o pravnicima fox produkcije ali citajuci sve ove strane, i odbranu™ i tuzilastvo™ pade mi na pamet da to uopste nije nerealna hipoteza ako se drzimo da je verzija dogadjaja tacna i to bi onda bilo ali bas zajebano za gondzu™ da dokaze da je incident bio takav bas zbog seta predrasuda koje su se konstruisale protiv njega u javnom mnjenju™ ali bi, ukoliko se dokaze da se dogadjaj tako desilo, bilo dobro za coveka jer bi doslo do oslobadjajuce presude a stigma gresnika™, sotira™, pohotnog pedera™ koja ostaje, pa na nesrecu to je opste mesto homofobije u ovoj zemlji

 

po meni, najbolje resenje bi bilo da sud odbaci kao neosnovanu tu krivicnu prijavu

Edited by Pontijak
Link to comment

vaistinu :lolol:

 

opako je dobar prokleto djubre, posle legendarnog objasnjenja o planeti majmuna i koriscenju ves masine kao objasnjenju loto afere sada dolazi i ovo briljantno objasnjenje :)

 

nego, ova tema ima maestralne obrte, eto, portpayol™ je izneo verziju po kojoj je gondza™ bio danima seksualno proganjan te je svesni maloletnik iskoristio priliku i potpuno od alkohola obeznanjenog gondzu™ seksualno napao tehnikom davanja spolovila u gondzina™ usta tj naterao ga na blajvanje™ te tako ispada da je obezanjeni gondza™ ustvari bio nemocno lice i zrtva napastvovanja te moze da sledi i kontratuzba za silovanje

 

najebali su i gondza™ i klinac ukoliko se advokat odbrane i tuzilac drze ovakve arrgumentacije a jos ukoliko i svedoci budu svedocili u tom duhu, najeb ce biti maestralan za obojicu

kome treba da dam dobrovoljni prilog da ti se kupi nov televizor? 

Link to comment

po mom misljenju, najbolje resenje bi bilo da sud odbaci kao neosnovanu tu krivicnu prijavu

+1, sto ce i biti, mmw.

 

mali se nehotice autovao, otac popizdeo, mali se tek onda usrao i izmislio pricu, i to bi bilo to.

mediji ogavni kakvi vec jesu krenuli istu da forsiraju, sto bi ovde verovatno proslo nezapazeno da nema ljudi koji su predpostavljam bliski sa gondzom, i ponekog seljaceta zeljnog da se dokaze u urbanosti.

ne poznajem gondzu, niti mi je simpatican niti antipatican (serem, u ona voli zvezdu naprosto kida), nekako mi ne deluje kao osoba koja bi se sluzila silom ili manipulacijama, ali mislim da se poneo u najmanju ruku neodgovorno i da samo sebe moze da krivi za sranje kroz koje prolazi. nije da je dosao iz diznilenda.

Link to comment

Topik, sto se mene tice, nije o glumcu, nego o tome nije lijepo dovatati klince zbog da jesu klinci i da letvica bude podignuta na 16 za dovatavanje klinaca (cao whiny).

Neki nisu mogli da ukapiraju da nije o gondzi™, pa su istog branili izuzetnim argumentima.

Nisam citao detalje slucaja van forumskih rekla kazala. O tabloidima sve najbolje.

Link to comment

je, nadam se samo da ga ne brane tako i van foruma. bezobzira da li zaista zele da ga odbrane ili su naprosto seljaci egzibicionisti.

Edited by ToniAdams
Link to comment

kome treba da dam dobrovoljni prilog da ti se kupi nov televizor?

 

:lolol:

 

to mu dodje kao varijacija, ne dobija nov tv onaj koji je lep nego onaj koji pise kao pontijak na forumu :lolol:

 

 

 

je, nadam se samo da ga ne brane tako i van foruma. bezobzira da li zaista zele da ga odbrane ili su naprosto seljaci egzibicionisti.

 

pa to ja ponavljam danima, zlo i naopako ako eventualno sudjenje bude kao pppodbrana, u pravu je precoq. nije ovo topik o gondzi™ ali je on ispao sjajan mehanicki zec

Edited by Pontijak
Link to comment

nije lijepo dovatati klince zbog da jesu klinci i da letvica bude podignuta na 16 za dovatavanje klinaca (cao whiny).

 

Ćao precog. Kad si mator čovek nije lepo dovatavati ni 16, čak ni 20, a klinci nemaju pojma pa nemaju pojma - ne zato što su mladi nego zato što ih niko ne uči ni o čemu.

 

Pomeranje granice je lak i beskorisan gest. Zadovoljio bi samo neartikulisanu "brigu za decu" koja se u javnosti formira posle nekog slučaja kao što je ovaj, a onda splasne.

 

Hoćemo još jedan krug?

Link to comment

Ovaj topik je ustvari treniranje kozmopolitizma i korektnosti. 

Da je Gondža™ nagnao 14ogodišnju devojku/čicu u provincijskom klozetu, malo bi tu bilo obrane, nego bi se uveliko pripremao katran i perje. Ovako, pošto je reč o homosexualcima za čija se prava imamo boriti do poslednje (hopefully tudje) guzice ima se relativizovati na sve strane - od mini suknje™ do UDBE™. 

 

Dočim se svi prave gluhi, nijemi i kljasti kad se ovde pomenu neki drugi heroji homoseksualne pedofilije kalibra Pahomija i inih koje bi, u dlaku po istom principu mogli/trebali braniti da bi se održao makar privid neke objektivnosti.

 

Elem, onomad baletan™ premlatio glumicu™ -  otkud mi znamo dal je ova nosila kratku suknju™ ili je to možda UDBA podmenula baletanu™. 

 

Cirkus.  :lolol:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...