Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Imaš još par dana fore.

 

Inače, ono što sam primetio u W10 u odnosu na 7icu jeste da mi treba jedan klik više kada pretražujem dokumente. U 7ici je bilo dovoljno da unesem pojam iz dokumenata koji tražim, dok ovde moram da kliknem još jednom da bih mu rekao da traži u dokumentima. Možda deluje kao sitnica, ali to su "pokvarili".

Link to comment

Bice "narodnih" verzija i posle free upgrade koji je do 29.7.

Mozes, kao ja, da ubijes taj windows update, koji smara za instalaciju W10 i resis problem :D I onda penzionerka nece imati takvih pitanja :)

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam da li sme da se postavlja ovakvo pitanje al evo:

Trebalo bi da instaliram OS na neki laptop"od nule" . Cenim da je na njemu neki DOS ili šta već...

Stavio bih W10 . Jel to nešto sad komplikovano?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ni najmanje, ubaciš instalacioni disk (jos bolje fleš), odgovoriš na par pitanja i sačekaš pola sata.

Aha...ok...odoh na kiosk da pazarim...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Izašao je major update kretenski nazvan 'Windows 10 Anniversary Update'. Glavna stvar je da više ništa nema džabe, obećali su godinu dana i to su ispunili u dan, sad nek se snalazi kako ko zna i ume. Upravo sam apdejtovao svoj narodski W10, sve je prošlo bez problema. Za sad vidim da se (nabolje) promenio start meni.

 

edit: standardno, treba startovati Disk Cleanup da oslobodi 20GB prostora na HD-u posle apgrejda.

 

Dark mode je  :Hail:

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...