Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

fukin word 2007, pisao sam nesto dva sata, snimio, i prc, nema ga. ima ga u sortkatsima i dalje, al kad uprem, kaze taj fajl ne postoji na toj adresi.

jel ima sanse da se ikako rikaveruje?

Link to comment

sad gledam, jebemu nije.

aaaargh

 

al jebemti mikrosoft da ti jebem, znaci snimim, zatvori se word, u jednoj sekundi se tekst nalazi na desktopu, i puf - nestane.

gledam neveruem.

Edited by ToniAdams
Link to comment

sad gledam, jebemu nije.

aaaargh

 

al jebemti mikrosoft da ti jebem, znaci snimim, zatvori se word, u jednoj sekundi se tekst nalazi na desktopu, i puf - nestane.

gledam neveruem.

 

Nabavi neku verziju softvera koja nema 10 godina...

 

fukin word 2007, pisao sam nesto dva sata, snimio, i prc, nema ga. ima ga u sortkatsima i dalje, al kad uprem, kaze taj fajl ne postoji na toj adresi.

jel ima sanse da se ikako rikaveruje?

Link to comment

sad gledam, jebemu nije.

aaaargh

 

al jebemti mikrosoft da ti jebem, znaci snimim, zatvori se word, u jednoj sekundi se tekst nalazi na desktopu, i puf - nestane.

gledam neveruem.

Znaš folder gde si ga snimio?

 

Probaj da ti pokaže u tom folderu hiddenovane fajlove, možda imaš neku verziju koja počinje sa $...

Link to comment

Imas dosta dostupnih alata za recovery, oni mogu da ti izvade i sadrzaj (fajlove) koje operativni sistem vise ne vidi jer je obrisao pointer na njih, ali memorijska lokacija na disku (ako si imao srece) jos uvek nije pregazena i moze da se ocita sadrzaj.

 

Ja tradicionalno tako spasavam siroj porodici fotografije sa kartice jer na fotoaparatu lako sklizne ruka sa "Erase" na "Erase all" :D

Edited by Svarog
Link to comment

iskuco vec, jbg.

ma popizdeo sam sto sam fajl bio snimio, i on se samo deo sekunde nalazio na desktopu, i onda puf.

vec sam mislio da gubim ovo malo razuma, al onda sam ga video u sortkatsima.

svakako valja menjati ofis 2007.

Link to comment

Jbg, Toni, ja koristim 2007, isto, nikada ni najmanji problem nisam imao... Neverujem da je do officea ovo...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Na jednom drugom forumu sam video da se neko žali da su mu Excel fajlovi nestali sa desktopa, a kao snimljeni, izgleda da nije usamljen slučaj, mada koristio sam sve novije Office pakete, od 2003 do 2016 i nikad nisam video nešto slično.

Link to comment

Pogledaj da nema nečeg u nekom temp folderu u: C:\Users\<Username>\AppData\Local\Temp\

 

Šta je sa drugim programima (npr. Paint), mogu li oni da sačuvaju fajlove na desktop? Proveri da li je nekim nesrećnim slučajem Desktop folder postao write protected. Takođe, imaš li neki namenski anti-ransom softver? Neki od njih posebno obraćaju pažnju na desktop i slične uobičajene foldere, pa možda pravi problem.

Link to comment

Iz nekog verovatno bolesnog razloga koristim Microsoft Edge koji vrsi cesto neke glupe korekcije reci a nikako ne nalazim gde su podesavanja za to, da iskljucim. Jel ima negde, sta sam propustio?

Link to comment

Iz nekog verovatno bolesnog razloga koristim Microsoft Edge koji vrsi cesto neke glupe korekcije reci a nikako ne nalazim gde su podesavanja za to, da iskljucim. Jel ima negde, sta sam propustio?

 

mozzila, opera, chrome,...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...