Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Мој био овај.

IMG_7070.jpg

ma dovatio bobu i kad su igrali devis kup u splitu,lopte skupljao mali ivanisevic.i bila ona njegova zena sto je sad sa ivom nakicem a on se dovatio pevaljke,jezuze.a di bese kocka vasicu?a da nisu burazeri
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, na tom pederskom turniru gde je igran taj pederski mec u tom pederskom sportu oprostio se veliki peder Rod Lejver a na vimbldonsku travu po prvi put zakoracio legendarni peder Dzon Mekinro. Ako mislis na to cuveno vimbldonsko finale koje je peder Borg uzeo u pet setova. :lolol:

Ja sam samo citirala coveka. Ako neko voli tenis ceo zivot onda sam to ja.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Edited by Arkadija
Link to comment

Ja sam samo citirala coveka. Ako neko voli tenis ceo zivot onda sam to ja.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

 

Ma, znam, zezam se.

Link to comment

ma dovatio bobu i kad su igrali devis kup u splitu,lopte skupljao mali ivanisevic.i bila ona njegova zena sto je sad sa ivom nakicem a on se dovatio pevaljke,jezuze.a di bese kocka vasicu?a da nisu burazeri

Боба и Јаник Ноа су имали хуманитарну акцију да помогну моју школску и њене сестре које су ми биле комшинице из улаза. Оба родитеља су им отишла у пар месеци а њих било пет девојака. Коцка је унутрашње двориште у Степенатсим зградама у Насељу. У конкретном случају прва. Нема везе са Ђуром и Игором, мислим да њих двојица рекет нису користила.  -_-

Link to comment

Ja sam samo citirala coveka. Ako neko voli tenis ceo zivot onda sam to ja.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

I ja :)
Link to comment

Meni je vimbldonska publika ove godine bila skroz OK, da nisam Novakov fan verovatno bih i ja navijao da matori zabode jos jedan u nizu. Navijaju protiv "mog" igraca sto je savrseno legitimno ali generalno su dostojanstveni i ceo vibe na tribinama je drugaciji nego u seljackom Parizu. Sad, ko zna na sta bi licilo da je Mari bio u finalu ali, na srecu, to nikada necemo saznati.

Edited by harper
Link to comment

2014. godine je Rodzer dosao u finale sa osvojenih 88 od 89 servis gemova i u finalu bio brejknut cetiri puta u pet setova. Ove godine je dosao sa takodje impozantnih 89 od 90 i bio brejknut ponovo cetiri puta, ovoga puta u cetiri seta. Pricamo o coveku koji je danas odigrao neverovatno 25. finale GS turnira i svakako nije poznat kao choker osim ako s druge strane mreze ne vidi stanovitog spanskog sampiona.

 

Jeziv kompliment i za Rodzera i za Novaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...