Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni članak totalno bzvz,

otkriva toplu vodu

k'o da su ljudi idioti koji misle da su oni, obzirom da su pobednici w, odmah i supermeni, svašta

a opaska o mareju (pred kraj teksta) je smehotresna

Link to comment

k'o da su ljudi idioti koji misle da su oni, obzirom da su pobednici w, odmah i supermeni, svašta

a opaska o mareju (pred kraj teksta) je smehotresna

 

Ali totalna debilana. Da ga je napisao sa šaljivom konotacijom, pa ajde, čovek je napisao tekst kao da su takmičari na svetskom prvenstvu u plesanju, pa eto, sram ih bude što ne znaju da plešu i sprdao se sa oboma u 2000 reči, osobama koje su zajedno osvojile 30+ slemova pokušavajući da ih ismeje i šta li već. Magarčina. 

 

Sam ples je stvar neke tradicije i procedure, nije takmičarskog karaktera koliko ja znam. 

 

Timmy, nemaju oni veze sa plesom, ali onakvo ruglo od članka može samo da napiše neko ko mrzi, nema drugo objašnjenje. Moraš da imaš neko elementarno poštovanje prema takvim veličinama, nebitno bio to Novak ili Serena, bilo ko. Pogledaj koliki je tekst i reci mi da li ti je normalno da neko toliko pažnje i reči posveti jednoj takvoj stvari, van pameti.

 

O tome na kraju "sreća što je Marej ispao, da ne mora da pleše", šta reći. 

Link to comment

Pa ne vole ni afroamerikance da im se mešaju u njihov pederski aristokratski sport

 

Serena je slaba Noleta, još od onog Hopman kupa, nju je lako pridobio, ali Engleze malo teže

Edited by levi
Link to comment

Serena je slaba Noleta, još od onog Hopman kupa, nju je lako pridobio, ali Engleze malo teže

pa teško englezima ako im je autor onog idiotskog teksta nekakav reprezentativni primerak

englezi imaju istančan smisao za humor

onaj tekst svakako ne može biti reprezentativan za naciju koja je dala montija pajtona

Edited by dùda
Link to comment

Pa ne znaju, mene bio malo blam kad sam video taj ples. Ne moramo svuda traziti svetsku zaveru protiv Srbalja.

 

Blam? Ti ocigledno preozbiljno shvatas tudju zabavu.

Link to comment

Verovatno je šarmantni i pomalo luckasti Nole pokušao  da izvede neko šaljenje, a hladni Englezi operisani od smisla za humor nisu shvatili foru

Цениш овако?

 

 

 

Jel si čitao tekst?

 

 

Ne. Niti imam zelju :) Izneo sam svoje misljenje o tom glupom obicaju i Sereni i Novaku.

:lolol:  :yawn2:  :yawn2:

Link to comment

Pa ne znaju, mene bio malo blam kad sam video taj ples. Ne moramo svuda traziti svetsku zaveru protiv Srbalja.

Nije zavera ali cela konstrukcija, pa pokazivanje deci u skoli ....

Link to comment

Tekst isključivo ima za cilj da uvredi njih dvoje i pokrene neku reakciju,

čim je urednik pustio ovo smeće u štampu. 

Srž ove zlobe leži u rečenici sa crvenim plaštom.

Edited by Musky
Link to comment

Meni se čini da je poruka: niko ne zna sve! klinci, ne morate biti savršeni u svemu i ne možete biti savršeni u svemu!

(A sa rečenicom o Mareju poruka organizatorima: ne radite ovo, smešno je!)

Link to comment

Ja uopste nisam ozbiljno shvatio clanak, niti sam mislio da je uperen ka Novaku i Sereni kao takvima. Prosto i jednostavno, oni su toliko dobri u onome u cemu treba da budu dobri, da ovako nesto nema ni promil uticaja na bilo sta u vezi njih. Jedino ako bas hocete da trazite vezu. Autor je hteo da ispadne pametan i napise nesto o vimbldonu sto nema veze sa samim tenisom, vec kao nuspojavu. Clanak nema pretenzije da dobaci do tenisa, pa ga kao takvog treba i citati. I da, ljudi misle kako su njihovi idoli supermeni i iznenade se kada urade nesto lose. I OK je pokazati im na suprotne primere. Ako vi ne mislite tako, svaka vam cast, ali meni bude drago kada Sale Djordjevic ima pametnu konferenciju za stampu i razocaram se kada bude suprotno. Ljudski je.

Nisam ni provalio da ima nesto vezano za Mareja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...