Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Ali, koliko ljudi ovde generalno ne vole tenis. Gledam po drugim forumima, "Rodzer odigrao bedno", "previse gresaka", "nekvalitetan mec", "da je uradio X bilo bi Y". Neverovatno je da se ta prica ponavlja svaki put kad Novak osvoji GS, kao da je devetostruki osvajac najvecih turnira statista pa ako ga usere super.

 

Ponekad tacno pozelim da Novak sto pre ode u penziju kako bi se svi ti likovi otkacili od tenisa i vise ne bi morala da se citaju ta tipicna srbijanska iskompleksirana budalesanja.

 

Nedavno sam razgovarala sa 10 godina starijim likom od mene,koji mi je na moje pitanje da li se seća nekog meča između Borga i Konorsa iz 1977., rekao " Bože, pa tada skoro niko nije gledao tenis kod nas, jer je to bio pederski sport" On nikada nije sa drugarima raspravljao o tenisu, jer je to bilo ispod časti. Sada je, naravno, ekspert.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao ga njolu da rodja ne raznese onog rugobastog mareja.sjajan je njokica.vavrinka i marej su ona 2 najgora smaraca generacije.ruzni,glibavi i uff.nego izdominira mala hingis i paes.

Link to comment

Nedavno sam razgovarala sa 10 godina starijim likom od mene,koji mi je na moje pitanje da li se seća nekog meča između Borga i Konorsa iz 1977., rekao " Bože, pa tada skoro niko nije gledao tenis kod nas, jer je to bio pederski sport" On nikada nije sa drugarima raspravljao o tenisu, jer je to bilo ispod časti. Sada je, naravno, ekspert.

 

Mislis, out-ovao se? :lolol:

Link to comment

Гледали смо сјајан, врхунски тенис, и два велемајстора ове игре. Ђоковић је показао да има невјероватну менталну снагу, да и поред великог разочарења у Паризу овде однесе побједу. Финале за уживање и резултат за радовање :)

Link to comment

Nedavno sam razgovarala sa 10 godina starijim likom od mene,koji mi je na moje pitanje da li se seća nekog meča između Borga i Konorsa iz 1977., rekao " Bože, pa tada skoro niko nije gledao tenis kod nas, jer je to bio pederski sport" On nikada nije sa drugarima raspravljao o tenisu, jer je to bilo ispod časti. Sada je, naravno, ekspert.

 

 i to je naravno laz.

 

Ja se recimo secam jednog decjeg rodjendana na kome sam imao 11-12 godina i gledalo se finale RGa sa Vilanderom (ne secam se ko je drugi).

Link to comment

Nedavno sam razgovarala sa 10 godina starijim likom od mene,koji mi je na moje pitanje da li se seća nekog meča između Borga i Konorsa iz 1977., rekao " Bože, pa tada skoro niko nije gledao tenis kod nas, jer je to bio pederski sport" On nikada nije sa drugarima raspravljao o tenisu, jer je to bilo ispod časti. Sada je, naravno, ekspert.

 

Inace, na tom pederskom turniru gde je igran taj pederski mec u tom pederskom sportu oprostio se veliki peder Rod Lejver a na vimbldonsku travu po prvi put zakoracio legendarni peder Dzon Mekinro. Ako mislis na to cuveno vimbldonsko finale koje je peder Borg uzeo u pet setova. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

Pa meni je bio san da odgledam mekinro-borg-konors ili navratilova -kris evert lojd.ko sve predsednikove ljude il 3 kondorova dana.secam se nekih kartoncica svijet sporta.i posle x godina to mii bilo uzbudjenje.nisam imo gde da gledam.slabo je to ko prenosio.il prvo nba finale wow.bravo njole!!!moram priznati da sam zavoleo rodju.stujem ga odavno al samo naklon sad,bez analiza ko mu je bio protivnik etc.kakva je to licnost,volja posle svih titula,slave.sportski novinari su idijoti.cus,navijanje aplauzmetar..o gosh

Link to comment

Inace, na tom pederskom turniru gde je igran taj pederski mec u tom pederskom sportu oprostio se veliki peder Rod Lejver a na vimbldonsku travu po prvi put zakoracio legendarni peder Dzon Mekinro. Ako mislis na to cuveno vimbldonsko finale koje je peder Borg uzeo u pet setova. :lolol:

Džizs, čitav prajd u jednoj rečenici :lolol:

Link to comment

 i to je naravno laz.

 

Ja se recimo secam jednog decjeg rodjendana na kome sam imao 11-12 godina i gledalo se finale RGa sa Vilanderom (ne secam se ko je drugi).

 

Jedino sto jeste istina je da je bilo neuporedivo manje prenosenih meceva, zavrsnice GS turnira, Davis Cup i manje-vise to je to. Odgledao sam nebrojeno legendarnih meceva o kojima sam samo citao tek mnogo godina kasnije kad su se pojavili na youtube-u.

Link to comment

Ali, koliko ljudi ovde generalno ne vole tenis. Gledam po drugim forumima, "Rodzer odigrao bedno", "previse gresaka", "nekvalitetan mec", "da je uradio X bilo bi Y". Neverovatno je da se ta prica ponavlja svaki put kad Novak osvoji GS, kao da je devetostruki osvajac najvecih turnira statista pa ako ga usere super.

 

Ponekad tacno pozelim da Novak sto pre ode u penziju kako bi se svi ti likovi otkacili od tenisa i vise ne bi morala da se citaju ta tipicna srbijanska iskompleksirana budalesanja.

На Гардијану све у шеснаест тај рад.

 

Pa meni je bio san da odgledam mekinro-borg-konors ili navratilova -kris evert lojd.

+1

Ми смо нацртали терен у Коцки још 1982-ге.

Link to comment

+1

Ми смо нацртали терен у Коцки још 1982-ге.

 

Mi na parkingu kod vojne zgrade u Pristini 1981. godine. Tad sam kupio i svoj prvi reket, kinesku kopiju Borgovog Donnay reketa, sve metalce sam istresao iz kasice-prasice za to cudo. :lolol:

Link to comment

Jedino sto jeste istina je da je bilo neuporedivo manje prenosenih meceva, zavrsnice GS turnira, Davis Cup i manje-vise to je to. Odgledao sam nebrojeno legendarnih meceva o kojima sam samo citao tek mnogo godina kasnije kad su se pojavili na youtube-u.

 

To tacno. RG i Vimldon su se prenosili, ne znam tacno od kog dela, i Davis Kup kada mi igramo.

 

Sendvicenje Bobe u Australiji je dato u odlozenom prenosu, recimo.

Link to comment

Mi na parkingu kod vojne zgrade u Pristini 1981. godine. Tad sam kupio i svoj prvi reket, kinesku kopiju Borgovog Donnay reketa, sve metalce sam istresao iz kasice-prasice za to cudo. :lolol:

Мој био овај.

IMG_7070.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...