Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

novak odigrao majstorsku partiju, još u prvom setu se videlo da ovo dobija ovako ili onako.

 

dobro je da se malo opravio posle onog fijaska na rg, a mogao bi i na us open da krene ništa manjim voljnim momentom™, i njega ima samo jednog dosad uz nekoliko većih poraza.

 

plačko polako ide u istoriju. imao je sjajan turnir i mislio sam da je blagi favorit danas, ali ne može on više da isprati novaka kad je ovaj u elementu.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro je da se malo opravio posle onog fijaska na rg, a mogao bi i na us open da krene ništa manjim voljnim momentom™, i njega ima samo jednog dosad uz nekoliko većih poraza.

 

 

upravo

meni je pravo čudo da novak ima sada već 3 w a samo jedan uso koji bi trebalo više da mu odgovara

Edited by dùda
Link to comment

novak odigrao majstorsku partiju, još u prvom setu se videlo da ovo dobija ovako ili onako.

 

dobro je da se malo opravio posle onog fijaska na rg, a mogao bi i na us open da krene ništa manjim voljnim momentom™, i njega ima samo jednog dosad uz nekoliko većih poraza.

 

plačko polako ide u istoriju. imao je sjajan turnir i mislio sam da je blagi favorit danas, ali ne može on više da isprati novaka kad je ovaj u elementu.

 

Bas polako.

Drugi teniser ove godine, ali dobro...

Link to comment

Sjajan tenis. Treba ovo odgledati još jednom bez nervoze.

 

Obavezno.

 

E, sad bi Novak mogao da se posveti osvajanju Sinsinatija i US Opena, to je osvojio samo jednom, pa da dođe do 10 slema.

Link to comment

upravo

meni je pravo čudo da novak ima sada vež 3 w a samo jedan uso koji bi trebalo više da mu odgovara

potrosi se na wb.

 

tek se u cetvrtom setu skroz opustio i poceo da igra kako moze.

Link to comment

upravo

meni je pravo čudo da novak ima sada vež 3 w a samo jedan uso koji bi trebalo više da mu odgovara

 

Meni nije, jos pre sest-sedam godina sam napisao da je Novak kao stvoren za ovakvu travu samo da dotera slajs. Doterao je slajs i to je to. "Problem" je samo u tome sto ce Novak otici sa 15 GS titula u penziju a ovde ce jos da se mudruje o tome koji sve igrac ima koje bolje elemente u igri od njega.

 

Nine and counting.

Link to comment

Odgledaš Feda sa Marejom...i sam kaže da je to jedan od najboljih mečeva koji je odigrao u karijeri,

i za dva dana Nole bude na korak od 3:0 i evo ga DEVETI !!!!!

 

Na zdravlje igračino.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...