Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbledon 2015

Featured Replies

  • Replies 1.7k
  • Views 118.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

može i  bez petre  :fantom:

wimbledon-dance-1_3373203k.jpg

Cudan lik ovaj Djokovic - cepa majice, psuje sebe i likove koji dobacuju, siri nemocno ruke, covek taman pomisli da je gotov jer je ocito implodirao i polueksplodirao, a on se onda nekako oporavi.

 

Ja bih verovatno uleteo u publiku da se bijem, srusio bih sudiju sa stolice i preorao travuljinu da izbacim bes iz sebe.

Edited by ManicMiner

E, kad smo kod toga, zanimljivu stvar pročitah kod Tignora:

 

(završetak meča...)

 

And when it was over, Djokovic, instead of looking immediately to his player’s box, circled the court and pumped his fists at the crowd. It was a moment of defiance and satisfaction; the match was over, but Djokovic was still punching.

In da face.

i

:heart: Love is in the air :whistle:

Nego... nešto mi pade na pamet. Wimbledon 2017. a najkasnije USO 2017... bitno je da je 17, proslavimo i taj dugo očekivani 17 GS :wicked: pa da izjednači a nedugo zatim i uzme 18. :P

Tako sam i ja brojao od 2011te - pa evo na sta ispadosmo 2015te...

Nek natera No1 duze nego Lignjoslav za pocetak, nek; natera H2H sa njim i sa Nadalom u plus pa ce do tada i ovo drugo naturalno™ da se desi... 12-13 -15 - ko zna... Lignjoslav je to isterao u mladjim godinama sa Rodikom i ostalim favoritima™...

Gledam reprizu i moram da priznam da sam se iznervirala više nego juče zbog 7 propuštenih set lopti, nego juče. Doduše juče sam bila bolesna i nikakva pa sam jedva i odgledala ceo meč. Ali, nebitno, to je Njole morao dobiti.

Propustila i reprizu. :( Bitno da je pobeda izvojevana i kolko vidim, časno i zaslužno. Brao Njole!

 

 

 

Propustila i reprizu. :( Bitno da je pobeda izvojevana i kolko vidim, časno i zaslužno. Brao Njole!

 

Koju? Bilo ih je tri do sada. :lolol:

Koju? Bilo ih je tri do sada. :lolol:

:blush:  Sve.

a bice jos koja, polako :)

gledajuci snimak poslednjeg poena, poslednjeg udarca, setio sam se finala ao '12, skoro na identican nacin je izveo poslednje udarce.

Propustila i reprizu. :( Bitno da je pobeda izvojevana i kolko vidim, časno i zaslužno. Brao Njole!

 

pustaju ponovo na sk2 u 1nocas

Ali naleteo sam na neki tekst Gardijana kako Serena&Djovak ne znaju da djuskaju....

Jebote koliko je njima krivo sto ih ovaj siluje...

Pa ne znaju, mene bio malo blam kad sam video taj ples. Ne moramo svuda traziti svetsku zaveru protiv Srbalja.

Da je Serena živa i zdrava, al nije baš polagana za manevrisanje...

plus tajt dres...plus štikle.... a ovaj naš se utego u odelo sa mature.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.