Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema tu zadnjih namera kada napišeš ,,matora tetka sa mrtvim rukama,, - to ide pravo u glavu.

Naterao si me da procitam ponovo. Ovo ne pise, lazes. Mislim, pominju se matore tetke i mrtve ruke, ali u drugom kontekstu. Pise

 

 

Serena opts for the dead-armed two-steps-forward-two-steps-back style beloved by elderly aunties

 

 

Sto se Mareja tice, pise

 

 

It’s proof that, if he had any sense whatsoever, Andy Murray deliberately threw the semi-final to avoid all of this

 

 

Poenta teksta je da teniseri ne znaju da plesu. Ne Serena i Novak ne znaju da plesu. Da je Rodzer dobio finale, identican tekst bi se mogao napisati. Da je Murray dobio finale, identican tekst bi se mogao napisati i to quote-ovana recenica cak i kaze.

Link to comment

Ali je Rodžer dobijao i dobijao obaj turnir, pa ovakav tekst nije napisan, kapiraš?

Serena je dobijala i dobijala ovaj turnir, pa ovaj tekst nije napisan. Novak je dobijao i dobijao ovaj turnir, pa ovaj tekst nije napisan. Napisan je 2015, godine kada su i Serena i Novak bili ubedljivi favoriti, kada su jedino najzagrizeniji Rafini i Federerovi navijaci iznenadjeni time sto je Novak dobio. O Sereni da ne pricamo.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Odgledah snimak, negde u uglu je pisalo "Prince William on parenthood". Prigodno. Mogu da mislim sta bi se desilo kada bi to uticalo na Novaka i Serenu kao sto je uticalo na PPP.

 

Ne kazem da je clanak nesto bog zna kako kvalitetan, daleko. Cak je i pomalo bljutav. Ali nije maliciozan, ako se cita kako je napisano.

Link to comment

Blam? Ti ocigledno preozbiljno shvatas tudju zabavu.

Meni je ta zabava glupa. Terati sampione da tu kao plesu, glume klovnove, sta li... Gledajuci deo snimka doziveo sam mali transfer blama. Ne znam kako time preozbiljno shvatam tu njihovu zabavu.  

A i bespotrebna nam je ova rasprava. Jebo taj clanak i one koji ga objavljuju,

Link to comment

Meni je ta zabava glupa. Terati sampione da tu kao plesu, glume klovnove, sta li... Gledajuci deo snimka doziveo sam mali transfer blama. Ne znam kako time preozbiljno shvatam tu njihovu zabavu.  

A i bespotrebna nam je ova rasprava. Jebo taj clanak i one koji ga objavljuju,

 

Niko ih ne tera, sami su hteli. Ja pogledao, meni ono ok, zajebancija, ne znam kakav valcer su ocekivali pa ih prozivaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...