Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Moja greska, mislio sam da je faul posle Novicine trojke sviran na Cirbesu. Nisam video kontakt sa Jovicem (mada je i to meh), a bacanja sam preskocio.

 

A bolje daj jos neku o daggeru o tablu umesto teranja kavge.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja greska...

 

Do your homework next time. Sudija nema pojma, pokr'o nas, retard, a na kraju ispade da nisi ni video to sto si navodno gledao.

Link to comment

Je l' to ovaj sto je izmislio dva faula na Cirbesu u poslednjem minutu? Definitivno ima veliku karijeru ispred sebe.

 

ne, to je onaj sto je odcutao samaranje marinkovica po lazicevim rukanja pri pokusaju kucanja, na osnovu cega ste napravili +5....

Link to comment

ne, to je onaj sto je odcutao samaranje marinkovica po lazicevim rukanja pri pokusaju kucanja, na osnovu cega ste napravili +5....

 

Pa eto, obe strane se slažu da bilo skanadoloznih odluka na obe strane, što ipak nije presudilo. Kraj diskusije o suđenju.

Link to comment

Do your homework next time. Sudija nema pojma, pokr'o nas, retard, a na kraju ispade da nisi ni video to sto si navodno gledao.

 

Navodno  :lolol:  Ajde, nemoj me zezati. I nisam pominjao nikakvu kradju, taj minut i ova utakmica su potpuno nebitni. Zvezda je toliko bolji tim da bi lagano uzela seriju bez obzira na ishod utakmice.

Link to comment

kurac kraj, vidiš da je dansver upo u amok. sad će tek da krene...

 

ja sam upao u amok, a ti pišeš 15 postova o paćenicima ovde, a o suđenju sam napisao rečenicu evo sad pre 5min i ništa više.

 

@jr

 

ti si potpuno lud čovek što uopšte imaš potrebu nešto njima da objašnjavaš. ti si peković ove teme.

Edited by theanswer
Link to comment

ne, to je onaj sto je odcutao samaranje marinkovica po lazicevim rukanja pri pokusaju kucanja, na osnovu cega ste napravili +5....

 

Ne znam, slagao sam da sam gledao samo poslednji minut.

 

 ti si peković ove teme.

 

Al me usra  :(

Link to comment

Navodno  :lolol:  Ajde, nemoj me zezati. I nisam pominjao nikakvu kradju, taj minut i ova utakmica su potpuno nebitni. Zvezda je toliko bolji tim da bi lagano uzela seriju bez obzira na ishod utakmice.

 

U stvari si u pravu, izvini. Ne znam ni ja koji kurac stajem u odbranu sudije kojeg niti poznajem, niti imam bog zna kakvo misljenje o srpskim sudijama.

 

Malo mi je samo mucno ovo ludjenje sa Vucicem pa reagujem preterano. Jebo te, covek svira faul, nebitno da li je bio ili nije bio, a cela hala kao po komandi pocinje da skandira "Vucicu pederu". :lolol: Dno.

 

Sto je najgore, to dno nam se i ovde zapatilo, nekad su se bar drzali svojih majmunskih foruma na kojima su jedni drugima gladili smezurana navijacka jaja. Sad smo dosli u situaciju da neki kreten koji se dovukao iz ko zna koje pizde materine soli pamet ljudima koji su od osnivanja na forumu i objasnjava im gde treba da pisu i koje topike da preskacu.

Link to comment

dečko je jedan od retkih ako ne i jedini koji ne učestvuje u prepucavanjima, vi ga useravate ovde, samo nastavite, sam je kriv.

Link to comment

Je li zdravija atmosfera theanswere u srpskoj kosarci otkad su Pera i Dzile treneri Partizana? To zelim od tebe da cujem posto si potonji to potencirao...

Link to comment

nema tu srece, partizan vise ne bira prvi domace igrace vec treci, a stranci ce uvek biti dva nivoa ispod zvezdinih.

 

To je to. U vrijeme Vujoševića, kada je Partizan bio državni projekattm, neki Vilson bi bio proglašen za legendu kluba. Ljudi kao da su zaboravili ko je sve igrao u Partizanu svih ovih godina.

Link to comment

U stvari si u pravu, izvini. Ne znam ni ja koji kurac stajem u odbranu sudije kojeg niti poznajem, niti imam bog zna kakvo misljenje o srpskim sudijama.

 

Malo mi je samo mucno ovo ludjenje sa Vucicem pa reagujem preterano. Jebo te, covek svira faul, nebitno da li je bio ili nije bio, a cela hala kao po komandi pocinje da skandira "Vucicu pederu". :lolol: Dno.

 

Sto je najgore, to dno nam se i ovde zapatilo, nekad su se bar drzali svojih majmunskih foruma na kojima su jedni drugima gladili smezurana navijacka jaja. Sad smo dosli u situaciju da neki kreten koji se dovukao iz ko zna koje pizde materine soli pamet ljudima koji su od osnivanja na forumu i objasnjava im gde treba da pisu i koje topike da preskacu.

mnogo ti napusavas ljude ovde za jednog prepisivaca.to radis na mnogim temama ali ti moderatori to tolerisu.mora da si izuzetan potencijal.patkometar si najveci ali to potires "analitickim" tepisima na srodnim topicima.tu pokazes i koja si prepisivacka neznalica a forumski si nasilnik ali to je uobicajeno i pozeljno tamo odakle si pristigao.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...