Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebi ga. Veoma nesrecan i bolan poraz. Onoliko suza posle tekme nikad nisam video u Pioniru. Nekoliko zena okolo je bas ronilo... I Novica u suzama.

 
Dobro smo igrali, ne mnogo daleko od svog maksimuma. Borili su se momci svaka im cast.. Ne znam koliko ste primetili neverovatan takticki rat Radonje i Dzileta. Mnogo naglih izmena, cekanja na TO da se vidi ko igra u protivnickoj petorci pa u skladu sa tim odgovarati.. Canak je dosta gledao njihovu klupu i odmah dovikivao Dziletu koga da ubacuje.
 
A za sudije serete. Veoma solidno sudjenje uz manji broj gresaka koje nisu bile na stetu nijednog kluba. Sudije su nam vrhunske. Za retko koje zanimanje u Srbiji to moze da se kaze. A svako objektivan je svestan ukakvim uslovima ti ljudi rade.
 
Steta sve u svemu. Ako nista mogli smo pogledati jos jednu utakmicu u Pioniru. Ovako ostaje da se nadamo necemu u trecoj, mada posle ovoga danas jako jako tesko.
Link to comment

A za sudije serete. Veoma solidno sudjenje uz manji broj gresaka koje nisu bile na stetu nijednog kluba. Sudije su nam vrhunske. Za retko koje zanimanje u Srbiji to moze da se kaze. A svako objektivan je svestan ukakvim uslovima ti ljudi rade.

 

Ne znam gde si to video vrhunsko suđenje, bilo je očajno kao po običaju, samo je jedan od sudija bio okej jer ne jebe živu silu (zaboravio mu ime) i to je to. Grešaka koliko poželiš, na klackalici, malo na našu, malo na njihovu stranu. 

Link to comment

Uros Nikolic. Pogledaj sutra na miru utakmicu i prebroj greske. Sam ces se sebi iznenaditi... A nigde ne pise da je sudjenje veceras bilo vrhunsko, vec solidno. A vrhunske su sudije inace.

Edited by Timmy
Link to comment

Da, NIkolić, hvala. Naknadno sam pročitao na šta se 'vrhunsko' odnosilo.

 

Ne znam, u hali naravno sve izgleda drugačije, ali su slični utisci i kod onih koji su gledali preko tv-a i pri tome mislim na one koji basket ne prate dve godine i mislim na one koji su se večeras radovali i kojima mogu da verujem (a i kojima veruje pola foruma kad ih čita po internetima).

 

A da ponovo gledam utakmicu, ne pada mi na pamet :lol:

Link to comment

Pisacu o Urosu Nikolicu, nemam snage sad. Buduci najbolji sudija Evrope.

 

Je l' to ovaj sto je izmislio dva faula na Cirbesu u poslednjem minutu? Definitivno ima veliku karijeru ispred sebe.

Link to comment

Je l' to ovaj sto je izmislio dva faula na Cirbesu u poslednjem minutu? Definitivno ima veliku karijeru ispred sebe.

 

 

Nisam gledao utakmicu, sad sam video poslednji minut na jucubu. Mislim da je Nikolic oba svirao i oba su tezak bullshit.

 

Nisi ti gledao ni poslednji minut, lazes. Prvo, nisu bila dva faula na Cirbesu u poslednjem minutu vec jedan na Cirbesu a drugi na Jovicu, a ako pod izmisljen faul podrazumevas Novicin faul na Cirbesu 1:08 pre kraja, kad ga je Novica namerno faulirao da ga ovaj ne bi uneo u kos i uredno digao ruku, onda za tebe faul ne postoji u kosarci a da ga igrac Partizana moze napraviti.

 

Stoga ostavi coveka na miru, nije ti on kriv sto si lazov.

Link to comment

Ahahahaha krenula istraga poturica, jedan prica o pacenicima zato sto su se drznuli da spomenu sudjenje u utakmici u kojoj sudija direktno utice na rezultat kretenskim odlukama u zadnjih 20 sek a drugi pise ko je lazov treci ocenjuje ko je normalan. Vrh.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...