Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vratilo nam se za onu Drobnjakovu trojku iz avta.

Nije vam se vratilo jer nisu priznali Gudurinu iz auta :)

 

 

 

 

jbg, sport je zaista kurva ponekad.

 

+1

 

Posle ovakvog poraza nemam srca cak ni Bradilka da podjebavam.

Edited by katamaran
Link to comment

ja ne kukam ni na koga, zvezda je jača ali večeras je imala i više sreće. trojka od table.

 

samo mi je smešno kako je zavrištio ovaj deo voždovca ovde kao da je ostvareno ne znam šta.  :lolol:

Link to comment

 

Nije vam se vratilo jer nisu priznali Gudurinu iz auta :)

 

 

 

 

 

 

+1

 

Posle ovakvog poraza nemam srca cak ni Bradilka da podjebavam.

podjebava me vucic i ekipa a ne ti
Link to comment

ne, nego se sere po sudijama u tekmi u kojoj je sudjeno 30 faulova partizanu, a moglo je 50.

pogledaj opet poslednjih par minuta mr objektivni
Link to comment

pogledaj opet poslednjih par minuta mr objektivni

daj bradilko, ne zajebavaj. drag si mi skroz ali totalno se izbezumiš kad je kkp u pitanju. suđenje je bilo qrac, kao što je uvek bilo qrac u srpskoj ligi. samo paćenici traže tendenciju svaki put kad izgube. do pre 2 sezone je bila trojka drobnjaka iz auta, sad je faul nad cirbesom. isti qrac drugo pakovanje.

Link to comment

pogledaj opet poslednjih par minuta mr objektivni

 

A nije bilo Vucicu pederu kad je Lazic hteo da kuca, pa dobio sataru po ruci i umesto faula, kontru i kos + faul za VIlijamsa? U situaciji kad uemsto da pridjemo na 6, vi idete na 11 (pa na 13)? 

 

Faul nad Cirbesom moze da bude diskutabilan da pre toga nisu x puta preskocili da sviraju faul nad istim iako je bio ocigledan. Pa tehnicku je i zaradio kada je protestovao nakon ko zna kog "previda"  sudija da je bio fauluran. Ili kad sviraju faul Lazicu, al ne znaju bas koga je faulirao :)

 

EDIT: Realno ste zasluzili pobedu jer ste bas grizli, a mi jeli govna veci deo tekme. Al jbg, ne da Gudura :)

Edited by adasevic
Link to comment

pati.

ne patim, nisam se ni nadao specijalno pobedi

ti si dosao na topic KK Partizan topic da likujes ko klinac ... ili da zaradis topli sendvic od Gazde

Link to comment

daj bradilko, ne zajebavaj. drag si mi skroz ali totalno se izbezumiš kad je kkp u pitanju. suđenje je bilo qrac, kao što je uvek bilo qrac u srpskoj ligi. samo paćenici traže tendenciju svaki put kad izgube. do pre 2 sezone je bila trojka drobnjaka iz auta, sad je faul nad cirbesom. isti qrac drugo pakovanje.

iz tvog posta stičem utisak da se slažeš da ono nije bio faul na cirbesu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...