Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Je li zdravija atmosfera theanswere u srpskoj kosarci otkad su Pera i Dzile treneri Partizana? To zelim od tebe da cujem posto si potonji to potencirao...

zddravija je atmosfera taman onoliko koliko je zdravija u srpskom drustvu pod vucicem
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka cast dziletu i momcima, odigrali su sinoc junacki, na svom maksimumu. Ipak je ovo dosta limitirana ekipa, i borbenost i pristup kao sinoc je jedino sto se trazi. Steta sto nismo dobili na kraju, ipak zvezda je odlicna ekipa, koja nije slucajno u top 8 EL. Imali smo ih, doveli do toga da moraju sudije da im izmisljaju dva faula u poslednjem minutu i da pobede trojkom od tablu sa 9 m preko ruke. Nema se sta zameriti ekipi, ostaje zal za pobedom, ali sinoc su izgledali onako kako kkp treba da izgleda. 

Link to comment

mnogo ti napusavas ljude ovde

 

Jok, nego cu da sedim ovde i mirno gledam kako razni buzdovani koji su slucajno nabasali na PPP objasnjavaju Ikaru, koji je od pocetka na forumu, kakav je ovo forum i gde sme a gde ne sme da pise. Malo je ovde napusavanja koliko ste se vi dotepenci razmileli i raspistoljili po forumu. Ponasajte se, to sto ste dobrodosli ne znaci da mozete i kucni red da propisujete.

Link to comment

Poslušajte nasilnika dok vam fino govori. Ako ga iznervirate svašta je moguće... :(

 

Tebe sam odavno isplanirao da strpam u gepek odvezem te na jug i ostavim u centru Velikog Trnovca. :fantom:

Link to comment

Tebe sam odavno isplanirao da strpam u gepek odvezem te na jug i ostavim u centru Velikog Trnovca. :fantom:

Znam. Imaš slične planove za mnoge :(

Link to comment

Tebe sam odavno isplanirao da strpam u gepek odvezem te na jug i ostavim u centru Velikog Trnovca. :fantom:

 

jel da ga predas onom bibliotekaru? :fantom:

Link to comment

jel da ga predas onom bibliotekaru? :fantom:

 

Bibliotekaru bih rekao da ga pazi iz prikrajka da mu se nesto ne desi i da ga usput snima pa da onda delim snimke unezverenog Timmy-ja po forumu kako pokusava da nadje izlaz iz sela. :lolol:

Link to comment

Je li zdravija atmosfera theanswere u srpskoj kosarci otkad su Pera i Dzile treneri Partizana? To zelim od tebe da cujem posto si potonji to potencirao...

 

zdravija je atmosfera na konferencijama za štampu. možda. atmosfera u srpskoj košarci u ovoj čović superligi nije ništa zdravija. nadam se da si svestan da kada dođe do napada na obične navijače pred utakmicu plejofa to više nije priča o zdravijoj atmosferi, to je na delu mogućnost da neko nastrada.

 

nisam mogao da odem sinoć, gledao sam sa nekog rođendana, iako sam gledao celu nisam hteo baš da komentarišem suđenje sem onog poslednjeg minuta koji je bio očigledno kriminalan. sto puta sam čuo sudije kad kažu "ne mogu da te častim faulom iako je bio faul zbog toga i toga". ono na cirbesu je takvo čašćavanje... ali to je to, naravno da smo mogli da rešimo i ranije ali kao ključni argument da se ne priča o sudijama uzimati da smo imali 20 razlike i ispustili je mnogo glup argument na više načina samo kad bi ljudi razmislili. ipak ako bi tražili poraz u tom propuštanju razlike, to je činjenica da nije bilo teoretske šanse da jedan vilson odigra drugo poluvreme kao što je odigrao prvo, kada se umorio, mi smo počeli da padamo i zvezda je konačno počela da pogađa. verovatno je ušao i strah i to je to. tu zameram što jedino koliko sam primetio nismo pokušavali bolje da pronađemo džonsa koji je istina posle one vanjine trojke uzeo jedan jako loš šut posle prvog pasa. još jednom smo ove sezone odigrali odlično protiv mnogo jače zvezde, nema se šta zameriti.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...