Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne mozes reci da je samo sreca u pitanju kada tim nadoknadi +20pts na poluvremenu.

sreća je trojka od table a pobeda je sasvim zaslužena. zvezda ima mnogo bolju ekipu i očekivao sam i ranije da to pokaže tokom ovog meča.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne patim, nisam se ni nadao specijalno pobedi

ti si dosao na topic KK Partizan topic da likujes ko klinac ... ili da zaradis topli sendvic od Gazde

jok, ne patiš. celu sezonu žvaćeš svoja muda, crći ćeš na kraju.

 

a što se tiče kkp topika, pišem na njemu zato što je na ovom forumu. ako imaš problem sa tim, žali se tičeru. on ionako jedva čeka da me banuje, možda i ove nađe materijala za to.

Link to comment

iz tvog posta stičem utisak da se slažeš da ono nije bio faul na cirbesu?

ne. kažem samo da se takvim stvarima bave luzeri. i faulom nad lazićem, i faulom nad cirbesom i drobnjakovom trojkom i svim ostalim sranjima o kojima paćenici pišu, umesto o košarci.

 

na kraju gotovo uvek pobedi bolji. partizan je 10+ godina bio bolji, sad je zvezda 2 sezone bolja i mi odmah moramo da čitamo o vučiću koji joj donosi titule. smoriše brate.

Edited by ikar
Link to comment

Ne mozes reci da je samo sreca u pitanju kada tim nadoknadi +20pts na poluvremenu.

Klasično neiskustvo i Vilsonova bezmudost. Ponovo nas je koštao.

Link to comment

Klasično neiskustvo i Vilsonova bezmudost. Ponovo nas je koštao.

jbg, zatego ga je lazić, ne leži mu nikako.

 

nasuprot njemu, veličković ima 2 srca. jedva hoda i opet je bio najbolji na terenu.

Link to comment

jok, ne patiš. celu sezonu žvaćeš svoja muda, crći ćeš na kraju.

 

a što se tiče kkp topika, pišem na njemu zato što je na ovom forumu. ako imaš problem sa tim, žali se tičeru. on ionako jedva čeka da me banuje, možda i ove nađe materijala za to.

opa, zato ti pises ko zenica ... pojeo si mudanca jos odavno ?

Link to comment

daj bradilko, ne zajebavaj. drag si mi skroz ali totalno se izbezumiš kad je kkp u pitanju. suđenje je bilo qrac, kao što je uvek bilo qrac u srpskoj ligi. samo paćenici traže tendenciju svaki put kad izgube. do pre 2 sezone je bila trojka drobnjaka iz auta, sad je faul nad cirbesom. isti qrac drugo pakovanje.

ne trazim opravdanja.na poluvremenu sam znao da ne mozemo da odigramo u nastavku dobro kao u prvom ni zvezda tako lose.poslednjih nekoliko sudijskih odluka nisu u redu.

a sad odo na sport za decu da delijama tj panterima ili vec ne znam kome,objasnim da im se desava jedna smrdljiva bajka sto bi rekao laush

Link to comment

jbg, zatego ga je lazić, ne leži mu nikako.

 

nasuprot njemu, veličković ima 2 srca. jedva hoda i opet je bio najbolji na terenu.

I Vanjina tzv odbrana.

 

Ne mogu da prežalim onu pauzu, potpuno bi se druga priča vodila sada. Mislim da bi serija sigurno otišla do 5 mečeva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...