Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

I Vanjina tzv odbrana.

 

Ne mogu da prežalim onu pauzu, potpuno bi se druga priča vodila sada. Mislim da bi serija sigurno otišla do 5 mečeva.

Ovaj Partizan ni u najpijanijem snu ne moze Zvezdu da dotera do pete utakmice.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

I Vanjina tzv odbrana.

 

Ne mogu da prežalim onu pauzu, potpuno bi se druga priča vodila sada. Mislim da bi serija sigurno otišla do 5 mečeva.

možda ali stvarno ne verujem. vrabac, vanja, aranitović... svi igraju ozbiljne minute. ne mogu oni dobiti zvezdu 2 puta u nedelju dana, čak i kad zvezda upadne u svoj bezmudi mod.

Link to comment

steta, mogla je da bude dobra serija da smo izdrzali do kraja.

 

i naravno, sudjenje nije razlog poraza, oladite, ljudi.

Link to comment

Verujem da bi i tada bilo 3-0. Jednostavno su solidno bolji.

+1

 

Iskreno pratio sam samo drugo poluvreme, a proslu utakmicu sam odgledao samo 10-15 minuta.

Realno su mnogo bolji pa me ni ovi porazi ne doticu uopste.

Samo razmisljam da li mi mozemo napraviti iole kompetetivnu ekipu za dalje ili cemo opet da gledamo ekipu slicnog kvaliteta.

Ako je ovo drugo, onda ce to proci definitivno bez mene.

Vuciceva ispunjenja decackih snova me ne zanimaju.

Link to comment

Cenim da će i narednih par sezona biti na ovom nivou. Borba za peto mesto u ABA (ako je bude, naravno), brzo ispadanje iz Evrope i traženje spasa sezone u nekom kupu.

Link to comment

Sudjenje uticalo na ishod utakmice u kojoj je jedna od ekipa imala samo 20 bacanja više od druge? Koja luzerska priča.

Koliko je zdravija atmosfera u derbijima otkad je Vujosevic podnio ostavku moj Goranze. Prava sportska!

 

Dzile i Ra gospodski u sakoima i kad ih skinu nema tehnicke.

Link to comment

@gotanz

 

hoće kurac. već se priča dobrano stabilizovala. vrhunski trener i par državnih krava muzara su tu. sad treba samo ubosti sa strancima (što će sa džikićem biti mnogo lakše) i ne blamirati se sa vrapcem i sličnim promašajima.

 

biće kkp mnogo bolji sledeće sezone nego ove.

Edited by ikar
Link to comment

Hoće sigurno. Ulazak nekih većih državnih para u Partizan bi značio uzimanje istih Zvezdi, a već smo zaključili da je bzvz da Zvezda igra EL sa budžetom od 6 miliona naspram Kahinih 15.

Link to comment

Što se tiče Vilsona, večeras mu se nema mnogo šta zameriti, ceo meč smo praktično igrali sa jednim plejem. Marinković je još jednom pokazao koliko je besmisleno očekivanje da će on biti neki igrač, u završnici se sklanja da bi rešavao Vrabac koji ne može do koša da dobaci.

Link to comment

Cenim da će i narednih par sezona biti na ovom nivou. Borba za peto mesto u ABA (ako je bude, naravno), brzo ispadanje iz Evrope i traženje spasa sezone u nekom kupu.

 

plus smo se dodatno sami ukanalili sa smešnim projektom zvanim "pera božić - trener". ne priznajući sami sebi (uprava kk partizan a ne navijači) duži period sezone koliko je to loš, ma šta loš tragičan, potez bio, mi smo spali na još niže grane nego što smo i mislili.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...