Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne kapiram sto je DV morao da leti ako vec niste dobili ni pare da se bar formira kud i kamo pristojniji igracki kadar? Ili je sav keš bio za krpljenje dugova...

da ne bi dovrsio sahranjivanje kluba koje je zapoceo, verovatno.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne kapiram sto je DV morao da leti ako vec niste dobili ni pare da se bar formira kud i kamo pristojniji igracki kadar? Ili je sav keš bio za krpljenje dugova...

Ima tu još jedna caka. Danilović i Vujošević nisu otišli u junu, kada se završila sezona, nego se agonija razvlačila celo leto, da bi nova uprava formalno bila izabrana tek pre mesec dana (mislim 8.septembra).

 

U međuvremenu je Vujošević vršio prozivku™ u nekom čudnom statusu, pošto mu je formalno istekao ugovor, a on i Danilović su pokušavali da izvuku jedan svoj maksimum iz situacije. Svoj, u smislu za sebe.

 

Hoću reći, da se još 1.jula znalo na čemu smo, cenim da bismo u sezonu ušli u malo boljem stanju.

Edited by pacey defender
Link to comment

jel beše mega još nije igrala u kompletnom sastavu? ima li nade da se štipne neka pobeda protiv mzt i sutjeske? bar zadnji da ne budemo.. pratim basket od 1986 ali ovako lošu ekipu stvarno ne pamtim. mislim da su (barem po imenima i karijerama) od njih bolji i oni sto su se u letnjoj ligi 70-ih godina izborili da ne ispadnemo u drugu ligu.

 

https://it.wikipedia.org/wiki/K.K._Partizan_1970-1971

Link to comment

jel beše mega još nije igrala u kompletnom sastavu? ima li nade da se štipne neka pobeda protiv mzt i sutjeske? bar zadnji da ne budemo.. pratim basket od 1986 ali ovako lošu ekipu stvarno ne pamtim. mislim da su (barem po imenima i karijerama) od njih bolji i oni sto su se u letnjoj ligi 70-ih godina izborili da ne ispadnemo u drugu ligu.

 

https://it.wikipedia.org/wiki/K.K._Partizan_1970-1971

 

izgleda teško....

 

ABA: Debakl Metalca u Skoplju

Košarkaši Metalca poraženi su u Skoplju od MZT-a rezultatom 93:67, u duelu 2. kola ABA lige.

Link to comment

Sutjeska i taj neki Tajfun. Drugo, možda igrači bolje odigraju u Pioniru uz podršku publike. Plus povratak Murića i eventualno da dovedete nekog.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Moram reći da je danas Vrabac dobro odigrao pošto sam ga do sada kritikovao, ima odlične fizikalije, danas se dosta manje zaletao nepotrebno itd. Magdevski ume da probije i da odigra pas, ali šut mu je van svake kritike tako da nam Cvetković znači imajući u vidu da je negde pronašao svoj davno zaboravljeni šut u ove dve utakmice. Vanja je u Valjevu bio skroz pogubljen, danas dosta bolji mada ja i dalje ne verujem koliko loš pas ima. To je to. Kosta nam je ovako bangav najbolji centar, Đumić peakuje na KLS nivou sa nekih 10p i 5sk po utakmici i to mu je mnogo, Koprivica je užasan i nikad ništa neće biti od njega. Milutinović je danas promašio x šuteva kao i Vitkovac, ako Milutinović ne može da pogodi otvorenu trojku on nema nikakvu korist na terenu, nešto slično kao Andrić, sa tim da ne grešim dušu može ponekad i da spusti lopti na zemlju i podeli pas za razliku od Andrića. Realno nam fale dva igrača da bi mogli da računamo na gornji deo tabele. Jedan na 4 i jedan spolja combo guard. Na stranu što igrači tipa Milutinović i Đumić nemaju šta da traže u Partizanu ni u kom smislu, ni u smislu tima koji sad treba nekog da pobedi ni u smislu tima koji treba da pravi igrače za budućnost, ma ni u kom smislu. Naravno to sve pod preduslovom da nije cilj da 10 godina igramo na ovom nivou i čekamo bolja vremena. 

Link to comment

na osnovu ovoga što videh Magdevski, Cvetković, Vanja i Vrabac mogu da igraju ABA. Naravno i Kosta, ako uspe da se vrati na pristojan nivo, a isto važi i za Vitkovca. Sa povratkom Andrića i Murića to je 8 upotrebljivih igrača. Koji naravno ne mogu da izguraju celu sezonu. Tu trebaju barem još 2 pristojna igrača, četvorka evidentno a ne bi bilo loše i još jedan kršten centar. Kosta nema šanse da izgura celu sezonu solo.

 

Đumić, Koprivica i Milutinović ne vidim da će bilo čemu doprineti a Aranitović bi trebao da ode na pozajmicu negde gde može da igra.

Link to comment

To sa igracima , mozda se i nekako moze skrpiti da se izbegne  blamaza... Veci problem je sto na klupi vise nemamo dobrog trenera, vec totalnog pocetnika o cijim trenerskim mogucnostima ne znamo apsolutno nista.

Link to comment

Geo, koga je trenirao Miloje pre nego sto je postao trener Mege?

Zalizani moze da se zajebava koliko hoce ko ce mu voditi ergelu™  , ne vidim nikakvu paralelu sa sa nasim novim projektom ... Mene je zanima samo, na osnovu cega je ubedjen da ce biti minimum kvalitetan kao Milojevic(realno i ovaj je nedokazan trener ali barem ima koliko tolko uspesnu sezonu iza sebe )

Link to comment

McCabe je sam rekao da nije gledao, tako da je to neobavezno forumsko mmw komentarisanje..

 

Nego, mislis da je Misku zajebancija ko mu vodi tim? Naravno da ne. Pa je dao poverenje pocetniku..

 

I mi imamo istoriju davanja prilike trenerima debitantima..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...