Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Ne gledam al sam sad bacio pogled na statistiku.

 

Kako je Cvetkovic uspeo da skupi +/- 20 u poluvremenu koje ste izgubili osam razlike?

Dok nije bio u igri, Partizan je bio bolji za +12
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

sveukupno, kada se saberu utisci, ovo je negledljivo.

 

To nije ništa novo, i prošle sezone većina utakmica nam je bila negledljiva. Sad je uz to još smanjen individualni kvalitet..

Link to comment

Cvetković nije mnogo napredovao u organizaciji, a sjajni procenti za 3 koje je napravio u ove dve utakmice će opasti s vremenom, tako da ćemo se dosta mučiti s njim na terenu. 

Link to comment

Izgleda je u međuvremenu postao solidan šuter za 3 , ranije se jedva dobacivao . Ali ovako kao plej deluje očajno. Više liči na nekog beka.

 

Ovaj Jaramaz vola ne može da ubode  a bio sam ubeđen da povredom Ivanovića lagano izlazi + .

Edited by elementary
Link to comment

Ne verujem da je postao solidan suter, gledao sam ga nekoliko puta prosle sezone u mzt, isto ko i u zvezdi, jedva dobacuje, sto kaze elementary.

 

Pre dve sezone je Westerman imao neku suludu seriju trojki na pocetku, pa se to posle iznivelisalo, cenim da ce i sada.

Link to comment

Na koju foru ovo nije faul u napadu ? Cvele ima dobru kontrolu loptu i brz prvi korak, solidnu i sigurnu asistenciju ...

 

Ne može biti floping u svakom slučaju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...