Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa košarke nema u ovom Partizanu, ali se stvarno videlo da jako žele ovu pobedu. Posebno mi drago zbog Cveleta (mada dečko realno igra neku košarku od pre 30 godina). Uhvatio sam sebe da navijam za Partizan u nekoj utakmici posle ko zna koliko godina.

Link to comment

Ovo je bilo teško za gledati.

Onaj pokušaj Milutinovića za zakucavanje koji je završio banančinom i pokušaj post upa (nekog) centra gdje se pri pokušaju fintiranja sapliće sam od svoje noge..... su mi nekako lajt motiv onog što možete očekivati od ove sezone.  Još mi je teže kao neutralnom promatraču gledati kako vam susjedi debatiraju jeli im treba Papanikolau ili ne.

Link to comment

Ja sam se danas isto čudio samom sebi što navijam za Partizan. Biće ovo teška sezona za vas, ali i biće nekako interesantno, obećava uzbuđenja. Cvele je glavni igrač ovog tima, biće bolje za Marinkovića kada se to shvati, dečko je premlad za ono što se očekuje od njega. Centri su vam najveći problem, rekao bih.

Link to comment

Božić treba da sačuva smirenost u ovakvim trenutcima i umesto što se raduje kao da je osvojio Evroligu da ode i pruži ruku protivničkom treneru. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...