Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam, naravno, svim srcem bio uz mzt i krajnji ishod me je prilično razočarao. bojim se da je liga toliko slaba, da je opstanak kk partizan sasvim izvestan.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa naravno da borba opstanak nije opcija, to je grobarska kukumavka da bi se neko 8 mesto proglasilo velikim uspehom kluba u tranziciji. realno ovo sve tako lose izgleda da uz malo srece moze tu da se udje u fajt za prvih 6, znaci 4.  :lolol:

Link to comment

ja sam, naravno, svim srcem bio uz mzt i krajnji ishod me je prilično razočarao. bojim se da je liga toliko slaba, da je opstanak kk partizan sasvim izvestan.

liga je jadna.ovaj ljubicic pre neku godinu nije mogao u 12 pola lige a sad vazan faktor.tuga liga

Link to comment

Ja sam se danas isto čudio samom sebi što navijam za Partizan. Biće ovo teška sezona za vas, ali i biće nekako interesantno, obećava uzbuđenja. Cvele je glavni igrač ovog tima, biće bolje za Marinkovića kada se to shvati, dečko je premlad za ono što se očekuje od njega. Centri su vam najveći problem, rekao bih.

 

Cvele nista nije u stanju da organizuje i izgledamo ocajno u napadu sa njim na parketu. Vanja je jedini koji je u ovom sastavu u stanju sam sebi da iskreira nesto, plus Muric kad se bude vratio. To ce biti glavni igraci. 

 

Samo i kad budemo kompletni, mi cemo i dalje biti uzasno napadacki limitirani, tako da je jedina sansa da dobijamo da igramo odbranu ko veceras u drugom poluvremenu..

Link to comment

Cvele nije plej tipa organizator, ali svejedno ste danas imali bolji skor s njim nego s Magdevskim, koji mi se dopada, ali je još fizički preslab. Cvele vam je igrao najbolje (i kreirao) kada se lomilo i to u sve tri utakmice.

Marinković nema dobru selekciju šuta (što je i prirodno, do juče je bio junior) i manje pritiska bi mu dobro došlo, kapiram da bi onda šutirao bolje trojke od 1/6. Zagonetka mi je Milutinović koji otprilike na svakih 30 sekundi napravi neku glupost, a Pera ga drži na parketu 30 minuta.

Link to comment

Cvele je pogodio neke bitne suteve, ali daleko je on od ograca kome das loptu u kljucnim momentima i ne brines..

 

A Vanja mora da siluje, kad nemamo izgradjen napad. Uostalom veca sansa je da on pogodi preko ruke sa 7m, nego Kopriva zicer..

 

Vitkovac inace zasluzuje pohvale za vecerasnji nastup. Skoro dabl-dabl, prakticno bez izmene..

Link to comment

Kontrola lopte mu je vise nego sigurna, za pola sata na terenu, izgubi u proseku jednu loptu . Tesko je organizovati napad ako ti centri ne znaju ni osnovne kretnje u istom. 

Link to comment

Magdevski neuporedivo bolje vodi napad. Da smo pogadjali iz otvorenih pozicija, sakupio bi dosta asistencija na dosadasnjim utakmicama..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Na osnovu onog protiv Metalca, Cvele i dalje ima plejmejkerske sposobnosti na nivou Rebića, dakle iste kao kad nas je napuštao. Džabe kontrola lopte kada skakuće sa njom okolo 15 sekundi, i onda je preda najbližem. Magdevski mi deluje kao da ima više šlifa.

Link to comment

Magdevski je sigurno talentovaniji od Cveleta, ali je preslab. Inače nema on tako loš šut, nego baca airballove zato što ne može da izdrži intenzitet koji je na terenu. Mislim da on može da bude super igrač, za koju godinu.

Link to comment

Na osnovu onog protiv Metalca, Cvele i dalje ima plejmejkerske sposobnosti na nivou Rebića, dakle iste kao kad nas je napuštao. Džabe kontrola lopte kada skakuće sa njom okolo 15 sekundi, i onda je preda najbližem. Magdevski mi deluje kao da ima više šlifa.

Razliciti su tipovi plejmekera, sto je dobro za ekipu ...Velike probleme imamo sa kvalitetom na 4 i 5 , tako da je nezahvalno donositi sud o nekoj losoj organizaciji napada .

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...