Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je izgledalo ko aplauz vasi micicu kad je mega na kraju izgubila od zvezde u finalu kupa prosle godine. sad kad si izgubio, mozemo da pozdravimo tvoju odlicnu utakmicu. da je zvezda izgubila jebali bi mu sve po spisku.

Meни највише на ово:

 

david-luiz-and-james-rodriguez.jpg

 

 

Link to comment

odakle sva ta istrazivanja javnog mnjenja na RG apropos odnosa prema Novaku?

ja sam gledajuci prenos najvise od svega cuo riku i urlike nasih navijaca sa tribina.

 

 

ali ti nisi poznalavac! 

 

za pocetak, da li razlikujes drop shot od voleja?

Link to comment

@harper

ono glede harizme i vavrinke

i ja se slažem da je čovek car, ali brate, ni h od harizme

 

Meni je on sto puta zanimljiviji lik od ispranog i centrifugiranog Rodzera i "I'm charismatic, no" Rafe Nadala ali dopustam da imamo razlicita misljenja o tome sta znaci biti harizmatican. Cak mi je i Endi simpatican lik samo van terena, jer na terenu igra do zla Boga dosadan tenis.

 

Ako ono Stanovo sa gacama na konferenciji za stampu nije foto-sop to je jedna od najboljih fora na svoj racun koje sam ikada video u tenisu.

Link to comment

Nije to fora na njegov račun nego na račun svih onih koji su ga ismevali. Hey ljudi, imam smešne gaće, ali sam uzeo rg.

 

Na tu temu, kaže mi ortakinja pošto je skontala da sam vidno deprimiran: "A da, Đoković puko... Reče mi keva, od nekog rekreativca..." :D

Link to comment

Nije to fora na njegov račun nego na račun svih onih koji su ga ismevali. Hey ljudi, imam smešne gaće, ali sam uzeo rg

to je taj pristup koji je potreban i novaku

nadam se da je video ovo

 

Ed.

i da, slazem se da je fora vise na racun ovih drugih, nego, kuckam sa fona pa ne mogu da duljim

a i ubi me bol u kolenu, danas sam razmisljala o nadalu intenzivno ????

Edited by dùda
Link to comment

Nisam gledala neki teniski meč jako dugo i odgledam ovo finale. Eh...šteta...Al zaslužena Vavrinkina pobeda, nema šta. Maestralnih poena bilo. Nego, Novače, reket uruke i posebni treninzi za mrežu!!! Jesi ti linijski igrač i br. 1 u svetu ali bio bi još bliži teniskom savršenstvu da daješ manje tih loših lopti kad je protivnik na mreži, a da sam više istrčavaš napred. Eto, u slučaju da čitaš ovo, mali savet. :D

 

Aj pa sledeće godine da bude  :0.6:

Link to comment

Stvarno se nadam da je Novak manje doom&gloom nego većina ovde, jbt, još uvek ove godine može da uzme dva ili tri slema i 5+ mastersa i da bude najbolja sezona u karijeri. ***o RG, nije ga osvojio, ali tek je pola sezone, još je puno toga u igri. Tri nedelje do Vimbldona. :)

Link to comment

Tako se to radi

 

Pariska publika uglavnom je bila protiv Đokovića tokom turnira, ali je na završnoj ceremoniji ustala i uputila mu veliki aplauz, pa nije mogao da zadrži suze.

 

"Poštujem to što su mi pokazali. Manje-više ista situacija kao na prošlogodišnjoj završnoj ceremoniji i to je nešto što mi daje dodatnu motivaciju da se vratim i nastavim da pokušavam. Hvala mnogo", rekao je Đoković.

Link to comment

jedino sto ocevici (srbi, vozdovac, navijaci) koji su gledali polufinale I finale na licu mesta kazu da je na obe imao vise publike na svojoj strani i da postoji promena odnosa prema njemu.

 

 

epizoda sa nastavka polufinala je posledica igranja pred nezainteresovanom publikom zenskog finala (nisu vazile karte od prethodnog dana)...

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...