Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wawrinka najgotivniji teniser ikada. Smekerski tenis, gospodsko ponasanje!

 

Njemu je bese Lajovic uzeo set?

 

Novak je svojim pristupom izgubio pre nego sto je izasao na teren. Mada sa ovakvom Stanovom igrom bi izgubio svakako

Link to comment

pa dobro, stan je osvojio RG u 30-oj. novak da saceka jos dve i sve ce doci na mesto.

 

ne verujem da je danas postojala igra protiv ovoga sto je igrao waw. mozda fed sa vrhunca svoje karijere.

Iskusno

Link to comment

Novaku je najteže. Baš mi ga je žao, ali to je sport. Nadam se da će prekvitati da se opterećuje karijernim slemom. Neka osvaja na dalje što može.

Wawrinka je protiv Federera bio brutalan. Danas jednako tako. Fenomenalno je igrao i zaslužuje titulu.

Link to comment

Meni baš žao jebi ga, ali ovo i nije bilo za nerviranje (osim drugog seta), koliko samo za neku rezignaciju. Protiv ovoga se danas nije moglo. Nije izgubio koliko je Vav zgrabio ovo i nije puštao.

Link to comment

 

Wawrinka Delpo najgotivniji teniser ikada. Smekerski tenis, gospodsko ponasanje!

 

 

 

I uze US Open Federeru iz ruke... Zlata vredno™.

Link to comment

Kontam sad nešto - pobediš na Rolan Garosu i Nadala i Mareja i ne osvojiš turnir, a pri tom ti nije bio Federer protivnik u finalu. Zona sumraka.

Link to comment

Meni baš žao jebi ga, ali ovo i nije bilo za nerviranje (osim drugog seta), koliko samo za neku rezignaciju. Protiv ovoga se danas nije moglo. Nije izgubio koliko je Vav zgrabio ovo i nije puštao.

makako bre nije izgubio

 

pa novak da ne može bolje od ovog što je odigrao danas, ne bi bio tu gde jeste

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...