Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

nemam komentar.

 

bottom 8th, 3:4 bases loaded 0 out, prvi pitch koji spašava catcher i onda flyout i jebeni throw koji pogađa u trepavicu za double play

 

ulazi rozental, pravi prvi out u osmom, bottom 9th, single, 2-2 count cruz kao pinch runner, novi catcher baca perfektno, izbacuje ga na drugoj, sledeći pitch strikeout ball game.

Link to comment

Preminuo Yogi Berra, legenda NYY.

Debitovao je na danasnji dan '46 i u prvom mecu imao HR.

:( RIP

 

 

zato Arrieta 20ti W u sezoni. tek treci Cubs pitcher sa 20 W season u poslednjih 35 godina :Hail: (Lieber 2001 i Maddux 92)... cetvrti complete game ove sezone, jedini u MLB sa 3 shutout-a... ERA 1.88, WHIP 0.90... ako daju Greinkeu ili Kershowu Cy Young, treba ubiti nekoga :(

 

znaci Miljenko, ako nas onii tvoji bolesnici dobiju u wild card-u, ubicu te ko zeca!

Link to comment

Kershaw nema realne sanse ove godine. Greinke ima za nijansu bolju statistiku. Mozda ipak dobije Arrieta, posto vi veoma retko imate picere sa ovakvom sezonom. Po meni nije nezasluzeno, bilo ko od ove dvojice da uzme. 2014. sam bio ubedjen da Felix uzima u NL, no nije se desilo. 

 

Ne znam. Cini mi se da cemo proci kao i godinu dana ranije.  :frust:

Tada nas je Bumgarner ostavio na nuli. Jedina sansa nam je da udaraci budu strpljivi i podignu Arrieti pitch count, kako ne bi bacao preko 6 ininga.

Link to comment

Piratsi tukli Cubse 3-2, Melancon uz probleme uspeo da sacuva W.

kad smo zmajevi... u Shitsburghu ce da se igra playoff, ali jedna tekma, nadam se da ce Madden poslati Arrietu a ne Lestera... Arrieta vs Cole, to bi mogo biti opak duel.

Link to comment

kad smo zmajevi... u Shitsburghu ce da se igra playoff, ali jedna tekma, nadam se da ce Madden poslati Arrietu a ne Lestera... Arrieta vs Cole, to bi mogo biti opak duel.

Gledao sam vas juče protiv Piratesa. Samo Arrieta to može dobiti.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...