Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ranijih godina sam igrao singlove i prolazio sasvim pristojno. Ove sam se na vreme presaltao na dablove, posto mi procenat nije tako dobar. Ovako manje ulazem na dablovima, povremeno udje serija dobrih rezultata. U poslednje vreme sam bolje pogadjao tikete sa sitnijim ulogom, sa 3-4 ili vise parova, nego ove sa jacim ulogom, a to tek iritira.

April je bio odlican, maj solidan, jun propast, jul toplo-hladno, avgust takodje promenljiv. Septembar je obicno najgori mesec za igru, zbog eksperimentisanja sa sastavima, no videcemo mozda me demantuje.

Ove sezone se poeni tesko hvataju, sto je verovatno i uzrok losijeg bilansa. Narocito underi ne dolaze gde treba. Duel vrhunskih startera i baaam, gomila runova, obojica nalupani.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni to nisu bili tako sigurni fiksevi. Hernandez i Marinersi dobise, Cueto i Kansas izgubili. Toronto dobio, Archer i Tampa porazeni. Kilava Tampa ne ume da da poen, ni kada ima sve tri pune baze. Jos i Sale i White Soxi izgubise na pratecem.

Ja igram iskljucivo na dobre startere. Kada imam dobar tim, sa prosecnim starterom, to mi nije primarna stvar za igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja konstatno pucam na jedan mec, uzeo sam pare 2x ove sezone... Horor.

ja navijam za Cubse 10+ godina... e to je horror! :(

 

eblo vas kladjenje... niko se na tome nije obogatio sem kladionica!

Link to comment

ja navijam za Cubse 10+ godina... e to je horror! :(

 

eblo vas kladjenje... niko se na tome nije obogatio sem kladionica!

 

Kod mene i nije poenta u bogacenju, vec vise neka vrsta zanimacije. Pokusavam da budem u makar malom plusu, na duze staze i to je to.

Link to comment

Kakav sut Aokija malocas u San Francisku! :Hail: Steta sto ispade ( mali ) aut.Najaca je potonja borba lokalnih kajakasa amatera da se docepaju te loptice. :D

Link to comment

Arrieta no hitter :Hail:

 

covek ima 14 uzastopnih quality startova(mislim da je ovo mlb rekord... takodje, 24 od 27 startova su quality startovi) i 11-1 skor(jedini poraz je no hitter koji je Hamles bacio protiv nas)... neverovatan je covek cele sezone :Hail:

Link to comment

Gledao juce Astrose, bilo bi zanimljivo videti ih u PO.

 

ELIAS: Dallas Keuchel improved to 13-0 at home Sunday. Ties record for longest home win streak to start a season. (Boo Ferris '46 BOS)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...