Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

nismo mi luzeri, nego su Cardsi najvece seronje ikada!

 

pa si video ona prva dva runa? prvo u bottom 6th, single, single, imamo coveka na 1. i 2., Montero K, i onda Starlin opali lopticu, ali se jebeni Wong baci, i upadne mu u rukavicu i onda jos turnuje double play sa kolena... pa to nigde nema. pre toga, u drugom inningu, covek na prvoj i drugoj, udara Lester koji konacno udari lopticu kako treba, lagani single i run je trebao biti, ali loptica udara u pitchera, i infield single, bases loaded... naravno, Russell nije imao hit.

da ne pricam da su prvi AB i Rizzo i Bryant poslali lopticu na zid,. obojici falilo po metra za HR, umesto toga out. kao i u bottom 7th, 1 on, 0 out, Fawler je odere, jebeni Cardsi je uvate na samom zidu... samo kosu da cupas!

 

a Cardsi? do top 7 jedan BB, 0 hit, nisu udarili loptu u outfield. i onda na 1 out, Bryantu se odbija od rukavice, infield single. aj dobro, desi se. sledeci play, lagani double play, Bryant vata loptu i pogresno je baca na 2B, prolazi pored Russella, i umesto double play i kraj inninga, covek na prvoj i trecoj i 1 out... naravno da je jebeni Molina lupio sac fly!

 

i to nema nikakve veze sa Cubsima. jebeni Cardinalsi vec 10 godina ovako dobijaju tekme! BABIP njihovih pitchera tezi nuli, ako nije nula, i tako iz godine u godinu... BABIP njihovih hittera pak tezi jedinici... samo kosu covek da pocupa

Link to comment

ne zezaj, gledao sam utakmicu, čekao sam kabse za pare i znao sam da će da useru kao i uvek, bottom 6th 1st and 3rd 0 out ne 1st and 2nd. ko ih jebe kad mrtvi montero SO i onda ovaj udari DP. 

Link to comment

e pa sam si kriv! pa zaboga, ko se jos kladi na Cubse? :D

 

Pa hvalio si ih ovde jebali te oni :D udaraju odlično, rotacija bolja, znam da kardse nose pičeri, čak su kabsi i favoriti bili. čekao njih i detroit, pakao. 

Link to comment

pa naravno da sam ih hvalio kada navijam za njih. a cak i da nisi gledao nsita, skoro 110 godina bez world series daje ti ideju kolko smo zapravo losi :D i nemoj se nikada kladiti na nas protiv Cardsa... mi cemo naci nacin da izgubimo, a njih neprirodno sere. ti ne razumes kolko je to posran tim ako ne gledas MLB... oni su protiv Rangersa 2011 gubili 7-4 posle 7 inninga, i prvo je Craig kao PH lupio HR u osmom(covek je u karijeri lupio 50 homera), pa je onda jebeni Freese 1-2 pitc, 2 on 2out lupio 2 run triple... pa su opet poveli Rangersi 2 runa, opet bili Cardsi 2 out, prvo smanjili na jedan run, pa onda walk Pujolsa i single Berkmana na 2-2 pitch za novo izjednacenje... da bi ih Freese dokrajcio homerom u sledecem inningu(Freese isto ima 50HR u karijeri). aj da imaju neki tim pa da igraju, vec sve neki invalidi bre

najgovnastiji tim u unuverzumu. i jos malo gore. jedino su im Red Soxi penicilin

 

a doceko si Detroit :lol:

Link to comment

Cubsi protiv Cardinalsa, to je tradicionalna no bet serija. Prosle sezone su Cubsi jedino protiv Wainwrighta udarali dobro. Tu sam ja zveknuo par puta i od tada ih ne diram u fiksu, mozda under povremeno, kada je St. Louis domacin.

Link to comment

answeru, jesi se kladio nocas? :D

 

prvi put, posle 23. godine, dobismo double header protiv Cardsa :0.6:

 

naravno da nisam :)

 

a znao sam da će dobiti. bar onu prvu. to sam ja. pitanje je ko je više proklet, kabsi ili ja. 

Link to comment

Poceli smo i Padrese da cistimo. :ziga:

Protiv njih smo redovno gubili serije, ma kako losu postavu imali(20-42, na prethodna 62 duela). Ponovo je mec prelomljen u 8. iningu.

Link to comment

nemos protiv ovih seronja nista... prvo se Hammel povredio, pa se posle prvog inninga krenulo s relieverima... bili smo 4-0 down, ali smo preokrenuli na 5-4, usli u deveti, u onda out/out/walk/jebeni Peralta lupi homera. jedan out smo bili od dobijanja serije :angry:

Link to comment

počeću da se priklanjam mišljenju koliko kardinalse kenja

 

pitsburg je imao jedno 3 prilike da postigne poene sa manje od 2 auta i nekim na trećoj bazi ali kurčina. karpenter koji je pred meč 0 od 8 protiv locke-a a na meču 1 od 2 udara neki blooper i eto ti 2:0

Link to comment

Usrani Cardinalsi. Sada im i sudije pomazu. Uskoro ce za njih uvesti, da je strajkaut sa 4 strajka. Reynolds je ocigledno zamahnuo i promasio(nije bio ni blizu lopte). HP retard kaze da je bio faul, i sledeci pitch HR. Srecom te je usledio povratak u 8. iningu, te neverovatna pobeda, nakon dvostrukog zaostatka u dodatnim ininzima. Jedan od najboljih meceva koje odgledah, par sezona unazad. :ziga:

Zato volim MLB.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...