Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

Bice vodje jos i grdje no u prestonicu. :isuse:

trebao si da gledas Cubse i masterful performance Arriete. drugi shotout u karijeri. 4H, 0BB, 1 jaka dominacija.

 

jebote, ovi nasi starteri... jos ce da bude nesto od njih. Lester je sve bolji, spustio je ERA ispod 4. Arrieta je sjajan. 11 od 14 quality starts, svaki put preko 5IP, ERA 3.07... jedino sto je W/L 7-5, ali to je vise zbog lose podrske. Hammel se malo mucio u poslednja dva starta ali je i dalje ERA ispod 3, 10 od 13 quality starts i 5-2. to je bome lep 1-2-3 combo. mozda nemamo izrazenog ace, sto je Lester trebao biti, ali kako izgleda sada, imamo 3 kvalitetna no2 pitchera sto je jednako vazno. cak je i Hendricks kao no4 dobar. 13 startova, jedan complete game shot out, samo prvi start ispod 5IP iako ga Madon drzi na low pitch count i ERA 4.28(i to sa punjenjem u petak, bio je ispod 4)... Wada kao peti, ne znam sta da mislim. nije los, ali malo baca. 7IP iz proslog starta mu je jedina tekma preko 6IP. u dva od sest startova je isao ispod 70 pitcheva, a prosli start mu je jedini sa preko 100 iako nije bio punjen sem protiv Washingtonea. za sada misterije, videcemo kako ce se razviti...

cak je i bullpen odlican. Strop i Motte fenomenalni, Rondon jako dobar. kada se Ramirez vrati, bice to bullpen za postovanje. 

sve u svemu, mnogo bolje izgleda pitching nego sam mislio da hoce. kada StLouis i Shittsburgh pocnu da gube kao sto je i planirano, boricemo se mi ovde za prvo mesto u diviziji. ili makar wild card! :)

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

trebao si da gledas Cubse i masterful performance Arriete. drugi shotout u karijeri. 4H, 0BB, 1 jaka dominacija.

 

jebote, ovi nasi starteri... jos ce da bude nesto od njih.

sve u svemu, mnogo bolje izgleda pitching nego sam mislio da hoce. kada StLouis i Shittsburgh pocnu da gube kao sto je i planirano, boricemo se mi ovde za prvo mesto u diviziji. ili makar wild card! :)

 

'Ajde, 'ajde, svaki cigo svoga konja hvali ( di ban, di vojska, (pre)daleko je plejof ). :P

Link to comment

dobra stvar, Bryant prekinuo slump sa 2 run dingerom Kershowu... posle dodao jos jedan, ali ovaj je bio solo. dobra stvar isto, pobedili smo. losa stvar, Wada izasao nakon 2 sa problemima sa ramenom. jos gora stvar, Fowler izasao sa uganutim clankom. vec je Soler out vise od dve nedelje zbog jebenog clanka, sada nam samo fali da se i Fowler sjebo :isuse:

Link to comment

dobili smo i Grineku :D dobro, relievera Dodgersa, ali dodje na isto. Grineke 6IP, 3H, 2BB, 0R... Hammel 7.2IP, 2H, 2BB, 0R. na kraju smo dobili u 10. inningu nakon sto je Baxter od svih ljudi imao hit, pa Szczur imao infield hit(koji je zamalo bio out), pa Fowler sa sjebanim clankom udje kao PH i izmuva walk posto je skinuo par faulova na 2-2. onda Wood usao da trci mesto njega :D

kreten od trenera Dodgersa cekao do tada da ubaci Jansena, ovaj nekako izbacio Russell-a, ali onda Denofria sac fly na warning tracks, cao pa-pa Dodgersi

 

39-30 :0.6:

 

stvarno je vreme da jebeni Piratsi(eeeeeeeeej, Piratsi covece... to je nivo Palilulca bre!) i prevare Cardsi(zasto svaki tim za koji Sonics navija uvate u kradji?) pocnu vise jebeno da gube. sto je puno, puno je. dosta ih je sralo!

Link to comment
  • 2 weeks later...

polako ali sigurno vracamo se na staze stare slave.

 

ljudi koji lupaju preko .260:

Castro .262

Briant .275

Rizzo .297

uz njih treba dodati i Solera(.265) koji je povredjen, Baxtera(.264) koji ima 30AB i Denofriu(.319) koji ima 90AB i obojica su u timu mesto Solera...

 

uz sve to, ne udaramo ni za power :lol::isuse:

 

meni potpuno neverovatno, ali ovaj tim je 6 od pozadi po .avg, ali smo zato peti od gore po .ERA! :o ubedljivo prvi na ERA su Cardsi(a koga bi drugog tolko sralo), pa Piratsi, pa tek onda ostatak MLB... jebem ti diviziju, da ti jebem diviziju... eh, da, Cubsi su dozvolili manje hitova i manje walkova od Cardsa, i imaju za .060 vecu ERA. kolko samo mrzim jebene Cardinalse, uffffffffffffffffff

 

i gde je onaj Miljenko? od kada ovi njegovi umeju igrati baseball jebemu sisu?!

Link to comment

Tu sam. Evo, naidjosmo na glupave Indianse, koji ce nam uzeti meru. Cardinalse kenja, tu nema zbora. Rotacija im je onako, nista specijalno(bar po meni), a oni primaju uzasno malo poena i dalje.

Link to comment

polako ali sigurno vracamo se na staze stare slave.

 

 

 

Gledao sinoc ( kada Hamel baca, ja gledam Kabse  :D  ). Marlinsi rutinerski uzeli meru ( bez Ozune i Stantona ). :P

Link to comment

Gledao sinoc ( kada Hamel baca, ja gledam Kabse  :D  ). Marlinsi rutinerski uzeli meru ( bez Ozune i Stantona ). :P

bolje da si gledo ovu sinoc :D

 

Bryant prvi AB, 2 run dinger. Bryant drugi AB, gland slam. Ukupno smo imali 4 hita(naspram 10 hitova Marlinsa) i postigli 7 runova :lol: mora da je zbog onih kapa, odvratne su, izgledali smo ko Cardinalsi tamo(ali ocigledno je u tome fazon, jer samo Cardinalse ovoliko sere)

Link to comment

yup. iza Arietta-Garcia i na kraju Hammel-Wacha

 

top 3 dueli, i onda prljavci idu vama na 4 game series... a nama dolaze White Soxi na 3 game series

 

taman sansa da se uhvati prikljucak za njima... ako mi pobedimo 3-0, vi 3-1(prethodno naravno popusite 3-0 od San Siega :P), taman da se navataju horde zla :D

Link to comment

Al' se malopre ukuca Dzejk Marisnik, zdravo nezdravo hvatanje! :Hail:Inace je tesko smaranje na Fenveju, no jacam voljni momenat ( za razliku od, recimo, prosle nedelje, kada sam nakon dve trecine napustio Teksas u smarackome Torontu ).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...