Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

opet Kabsi

 

 

doooookleeeeeeeeee

 

 

ma tako jeeeeee krise u kurac te ljubim

 

 

7:4 top 9th, posle Mottea je 7:5 0 out i 2nd and 3rd.. Ulazi Soriano. 7:6 1 out i 3rd i Gonzalez udara HR. 7:8.

 

bottom 9th, flyout, single Fowlera koji ne znam kako pronalazi rupu, još jedan flyout Rosa i onda HR Brajanta 

Edited by theanswer
Link to comment

Nisi nam napisao kakav je bio osecaj popiti no-hitter? :D

debili su izgubili kuci 4 od 5 tekmi, i to sweep od najgore ekipe u ligi, i sada su 1-1 sa mrtvim Coloradom :isuse: a izgubili bi i ovu preostalu da Bryant nije lupio 2 run homer na -1 i jedan out do kraja...

 

igramo ko Cardinalsi, samo nas ne sere :(

Link to comment

Ne zna se ko je vise retardiran u Tigersima. Ausmus, menadzment u celini ili vlasnik. Cespedes manje-vise, dobre udarace cesce nalazis. Price je pak glupost nevidjena. Kao da vrhunski startni piceri "rastu na drvetu". Ausmus je imao nedopustiv broj gresaka pri izmenama picera, koje ni ja kao menadzer iz fotelje i navijac ne bih pocinio. Najbolje im je da sve ove alamane iz bullpena zamene mladim igracima. Neko se mozda i dokaze, gori ne mogu biti sigurno.

Link to comment

Istinska je sreca, radost, te zadovoljstvo pratiti bejzbol mec kada tece kako je (pro)tekao upravo okoncani duel Teksasa i SF-a.Martin Perez upisao straobalnu partiju, no se Rendzersi, jelte, svejedno dovedose u situaciju da izduvaju - imali u 9. pune baze i 1 out, ali ih iscupa double play na Pensu.

 

Bio inace poceo posmatrajuci free game of the day, no tamo vec u 5. Tajgersi prikucali Baltimor na 6 na prema 1 ( sto se, jelte, pokazalo i konacnim ishodom ), tako da mi uoste jasno nije sta Miljenko ima protivu ucinka Detroita. :P

Link to comment

nakon sto smo uspesno izgubili 3 tekme kuci protiv Phile, napravili smo 11-2 seriju u kojoj su poslednje cetiri tekme sweep 4-0 protiv SF :Hail:

 

napravljene su i neke izmene u sastavu, i ispade Castro odd man out? da bi se naslo mesto u postavi za Schwarbera(91AB, .341/.429/.604, 6HR, 21RBI) nakon povratka Montera sa DL, prebacili su ga u left field... to je pomerilo Coughlana na 2B, onda je Russell presao na SS a Castro ispusio... obzirom da je Russell bolji def SS od Castra i ima bolji AVG i pogotovo OBP(Castro moze da proseta do baze samo na IBB ja mislim), ne cudi me da je ovaj ispusio... sada jos ako Baeza uspeju da oporave i dovedu u stanje da lupa bolje od .200, Castro moze da se pakuje polako. videcemo sta ce biti na kraju posto ima ugovor na milion godina i dobio je uveravanja da nece biti tradeovan(ko da je to nesto ikada znacilo :D), ali definitivno smo popunjeni u infieldu

Link to comment

E ispratio sam Schwarbera, decko poludeo... Nego nikako da te cacnem za no hitter i ono blamiranje protiv ovih mojih 'ajde da kazem nesrecnika (treba tu nesto gore da se ubaci), sve zaboravim posle mora gde sam imao sta da vidim kad sam se vratio.  :lolol:

Link to comment

MLB is not a sprint, its a marathon <_<

 

Philadelphia Cocksuckers 45-68

Chicago GodsOfBaseball 62-48

 

pa ti cackaj slobodno :P to smo se mi protiv samo malo odmarali, pustili vas, da vam ne bi ugasili klub... inace, imamo cetvrti skor u celoj ligi, i treci u NL Central :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...