Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Bah, izgubise Astrosi. Mada, kada ne mozes da sacuvas 4 razlike, protiv small ball tima i ne treba da dobijes.

Toronto je na putu, da izbori 5. mec. To mi se vec dopada.

  • Replies 680
  • Views 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobismo! :Hail:

 

ali je bilo povuci potegni... Arrieta nije ovako lose bacao imao jedno 3-4 meseca(sada sam pogledao, covek nije bacio 6 inninga poslednji put 16. juna... tada je isto poslednji put imao 4ER). videlo se od pocetka da je off, i onda se sjebao u cetvrtom inningu. u 32 inninga pre ovog meca, covek je imao ukupno 1 walk. i onda je taj cetvrti inning otvorio sa 2 uzastopna walka. Cardsi su naravno obe ubacili(onaj ground out RBI, qq, pa covek je potpuno omasio loptu...). i onda je jos na 5-2 Heywardu dozvolio 2 run dinger...

sreca nasa te je Wacha bio onakav kakav zapravo jeste, odnosno pravi nemac pojma. isamarali ga ovi nasi za sve pare. jos je dobro i prosao... 

 

mec na kraju odlucila dva poteza rekao bih. Castrov HR u cetvrtom inningu kada smo se oma sa 1-2 vrnuli na 2-2 i Solerov boom boom Wainwrightu(covek taman usao, kao on je neki kung fu djavo, i prvi pitch, ka boom, fly bitch fly!) na 5-4 kada smo opet pobegli Cardsima na 7-4. 

ako i veceras bude ovako, odnosno vetrovito vreme, mislim da smo u maloj prednosti jer nasi imaju veci power i samim tim vecu sansu za HR(juce su lopte stvarno letele van Wrigleya lagano). mada Cardinalsima opet startuje Lackey, nama Hammel, pa je tu prednost za Cardinalse...

 

 

Metsi i Dodgersi, bome ne znam za lineup Dodgersa koliko je precenjen, juce su roknuli 7 komada... problem je samo sto su primili 13 :lol: nisam gledao ali mogu samo da zamislim da na sta je to licilo :D

 

Astrosi su papci samo takvi... jebote, sta su oni upropastili :isuse: 

Idemo Cubsi. :kralj:

Baez 3r hr, krenulo je..

pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

jebem ti da ti jebem... kakav je ovo lud tim, uffff

 

Cardinalsi su zilavi ko niko, ali cepali smo hr iza hr... sulud power u ove dve tekme

Jedna od nerealnijih izmena koje sam gledao u zivotu, ova sedma u Torontu...

Navijao sam za Hamelsa, steta njegovi ga upropastise za sve pare.

LAD :isuse:

Cubs vs Mets bi bilo epsko finale divizije.

Ja ovo moram da gledam :)

Price za sada dominira. Bice ovo lepa serija.

Izbaksuzirah coveka samo tako. :isuse:

Ili ove Royalse kenja. Verovatno su obe stvari u pitanju. :lolol:

Jedna greska odbrane-preokret.

Edited by Miljenko

Obe serije 2-0. Cekamo odgovor Toronta i Cubsa.

jebeni uzas.... pocistili smo ove pacere u regularnoj sezoni, i sada izgubili prve dve i to sa Lesterom i Arrietom :isuse: jebeni Daniel Murphy nas nalupo ko majmune :isuse: da se vratimo u seriju nocaske Hendricks mora da potuce deGroma... auh :s

Ocekivao sam da ce vas napad lagano izneti drugi mec, kad ono, prevarih se. Da je neko pre All-Stara pomenuo Metse u ozbiljnom playoff kontekstu, rekao bih mu da je ostrasceni navijac(budala :lolol: ).

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.