Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

Bah, izgubise Astrosi. Mada, kada ne mozes da sacuvas 4 razlike, protiv small ball tima i ne treba da dobijes.

Toronto je na putu, da izbori 5. mec. To mi se vec dopada.

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobismo! :Hail:

 

ali je bilo povuci potegni... Arrieta nije ovako lose bacao imao jedno 3-4 meseca(sada sam pogledao, covek nije bacio 6 inninga poslednji put 16. juna... tada je isto poslednji put imao 4ER). videlo se od pocetka da je off, i onda se sjebao u cetvrtom inningu. u 32 inninga pre ovog meca, covek je imao ukupno 1 walk. i onda je taj cetvrti inning otvorio sa 2 uzastopna walka. Cardsi su naravno obe ubacili(onaj ground out RBI, qq, pa covek je potpuno omasio loptu...). i onda je jos na 5-2 Heywardu dozvolio 2 run dinger...

sreca nasa te je Wacha bio onakav kakav zapravo jeste, odnosno pravi nemac pojma. isamarali ga ovi nasi za sve pare. jos je dobro i prosao... 

 

mec na kraju odlucila dva poteza rekao bih. Castrov HR u cetvrtom inningu kada smo se oma sa 1-2 vrnuli na 2-2 i Solerov boom boom Wainwrightu(covek taman usao, kao on je neki kung fu djavo, i prvi pitch, ka boom, fly bitch fly!) na 5-4 kada smo opet pobegli Cardsima na 7-4. 

ako i veceras bude ovako, odnosno vetrovito vreme, mislim da smo u maloj prednosti jer nasi imaju veci power i samim tim vecu sansu za HR(juce su lopte stvarno letele van Wrigleya lagano). mada Cardinalsima opet startuje Lackey, nama Hammel, pa je tu prednost za Cardinalse...

 

 

Metsi i Dodgersi, bome ne znam za lineup Dodgersa koliko je precenjen, juce su roknuli 7 komada... problem je samo sto su primili 13 :lol: nisam gledao ali mogu samo da zamislim da na sta je to licilo :D

 

Astrosi su papci samo takvi... jebote, sta su oni upropastili :isuse: 

Link to comment

pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

jebem ti da ti jebem... kakav je ovo lud tim, uffff

 

Cardinalsi su zilavi ko niko, ali cepali smo hr iza hr... sulud power u ove dve tekme

Link to comment

Izbaksuzirah coveka samo tako. :isuse:

Ili ove Royalse kenja. Verovatno su obe stvari u pitanju. :lolol:

Jedna greska odbrane-preokret.

Edited by Miljenko
Link to comment

jebeni uzas.... pocistili smo ove pacere u regularnoj sezoni, i sada izgubili prve dve i to sa Lesterom i Arrietom :isuse: jebeni Daniel Murphy nas nalupo ko majmune :isuse: da se vratimo u seriju nocaske Hendricks mora da potuce deGroma... auh :s

Link to comment

Ocekivao sam da ce vas napad lagano izneti drugi mec, kad ono, prevarih se. Da je neko pre All-Stara pomenuo Metse u ozbiljnom playoff kontekstu, rekao bih mu da je ostrasceni navijac(budala :lolol: ).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...