Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

SP Zimmmermann dogovorio sa Tigersima 5 god za $110 mil.

  • Replies 680
  • Views 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Greinke u Arizoni za $206.5 meleona 6 god, Price u Bostonu $217m za 7 godina/

Lackey 2 godine kod Frikovih za $32m.

Gde bas nadje Arizonu. Novac na stranu, tesko da ce oni biti konkurentna ekipa. Price ocekivano zavrsio u velikom timu, mada sam se nadao da nece biti bas Boston u pitanju. Lackey bi trebao biti fino pojacanje Cubsima.

Edited by Miljenko

Zona je mrak + im park hiter frendli.

Samardzija u SF.

Heyward iz STL u Cabse :D

  • 3 weeks later...

Chapman u NYY

  • 2 months later...

nek ostavi neko link za stari mlb plejer,ovaj novi mi je bzv

  • 4 weeks later...

najzad krece sezona :)

Otvorismo sezonu lepom pobedom protiv Cardinalsa. ^_^

 

Obozavam da saltam sa meca na mec. Ining tamo, ining ovamo, uzivancija. Trenutno gledam mec u Arlingtonu; Felix za sada siguran.

Bumgarner je imao dosta problema, ali ga je napad pokrio(nije jos gotovo, no 10-3 deluje nedostizno).

Welcome to Arrieta's world!

2H, 1BB, 0ER, 7IP. izasao posle 89 pitcheva. da nije prva tekma u sezoni mogo je slobodno da vija shutout. power u lineupu je sulud, ali sulud. nije ni cudo sto je napravljen ludacki hype. jedino sto sam gledao tekmu sa pola oka(jedno je bilo zatvoreno jer sam spavao,  a drugim sam pratio istovremeno i Cubse i UNC-Villanova... kako cu istrpeti radni dan danas, ne pitajte :D)

 

uz sve ovo govna su izgubila u nedelju u Shittsburghu i ucinala season opener that much sweeter :)

Pomalo sam sumnjao, da li ce Arrieta nastaviti, gde je stao, ali sam brzo dobio odgovor na nepostavljeno pitanje.

 

Ja odspavah izmedju 1 i 4; naravno da nisam uspeo da se suzdrzim da odgledam jutarnje meceve(Arizona, Cubsi, White Soxi).

power is real!

 

opet smo napunili Angelse, lupili im 3 homera, a sudeci po prva 4 inninga(zaspao sam na pola cetvrtog :D), dobro su prosli jer im je malo falilo da im nabijemo jos 3 :D... a pored naseg zvekete i pitching je not too shabby. 1 run dozvoljen u 2 tekme? i'll take that 

power is real!

 

opet smo napunili Angelse, lupili im 3 homera, a sudeci po prva 4 inninga(zaspao sam na pola cetvrtog :D), dobro su prosli jer im je malo falilo da im nabijemo jos 3 :D... a pored naseg zvekete i pitching je not too shabby. 1 run dozvoljen u 2 tekme? i'll take that 

 

kakav si to čovek da se svom timu usereš u sezonu na ovakav način?

kakav si to čovek da se svom timu usereš u sezonu na ovakav način?

hahahaha, toliko smo dobri da ni curse of the freak ne moze da nas poremeti :D

hahahaha, toliko smo dobri da ni curse of the freak ne moze da nas poremeti :D

 

nemoj da potcenjuješ svoju moć da i zeleni bor osušiš :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.