Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тренутно Кирбијев. Иначе, како се Родић са ким договори.

to znaci da je medeni mesec amera i zvalavka odavno zavrsen...
Link to comment

Да ли се мења вредност алкохола у организму након смрти? Да ли је релевантно колико времена је прошло од тренутка смрти до тренутка вађења крви?

jeste, ima neki metod za izracunavanje procenta za zivota tj u momentu smrti
Link to comment

Да ли се мења вредност алкохола у организму након смрти? Да ли је релевантно колико времена је прошло од тренутка смрти до тренутка вађења крви?

Ako govorimo o nekom razumnom periodu, onda se ne menja. Ako je krv uzeta u roku od 24h, sto je gotovo izvesno, onda ne bi trebalo da postoji odstupanje od stvarnih vrednosti koje su bile prisutne u vreme smrti.

Link to comment

gde, bre?

ja stvarno nikad cuo za tako nesto...

 

Apsolutno je standardno da se vojni ministri ponekad provozaju, na svim stranama sveta i nije karakteristično za balkanske banane.... to su promotivni letovi, obično inicirani od letača. Googlni i videćeš puno fotki.

 

Evo je bivša ministrica Željka iz komšiluka u borbenom kompletu  :misko:

 

AntunovicIvandicMIGv.jpg

Edited by akibono
Link to comment

Sa ovim pričama sa tečnostima u hidraulici koje utiču na nalaz alkohola u krvi ste otišli u SF.

 

Mehićeva udovica tvrdi da nikad nije pio, i to potkrepljuje time kako mu je sin doneo dve limenke piva iz Turske, a on ih nije popio. Zašto bi nekom ko uopšte ne pije doneo limenke piva?

 

I dalje mislim da je to da li je pio ili ne potpuno nebitno za ono što se dešavalo te večeri. Čovek je podigao helikopter, odvezao do Raške, sleteo, poleteo i doleteo do Nikole Tesle. Dakle, bio je u stanju da vozi.

Link to comment

I dalje mislim da je to da li je pio ili ne potpuno nebitno za ono što se dešavalo te večeri. Čovek je podigao helikopter, odvezao do Raške, sleteo, poleteo i doleteo do Nikole Tesle. Dakle, bio je u stanju da vozi.

 

.... i 99% bi ga spustio u Batajnici, bez obzira na uslove

Link to comment

I dalje mislim da je to da li je pio ili ne potpuno nebitno za ono što se dešavalo te večeri. Čovek je podigao helikopter, odvezao do Raške, sleteo, poleteo i doleteo do Nikole Tesle. Dakle, bio je u stanju da vozi.

Ako je stvarno imao toliko alkohola u krvi, onda to nikako ne moze biti nebitno.

Link to comment

Mene zanima da li je Mehić bio na dužnosti, kada su ga zvali?

 

Tale reče da nije, a čini mi se da negde u onim izveštajima to i piše...

 

Čini mi se da je rečeno da mu je radno vreme isteklo, čovek je otišao kući/u kafanu/bilo gde i onda su ga zvali...

 

Ako je tako, zašto onaj ko je dežuran nije leteo?

Link to comment

Ako je stvarno imao toliko alkohola u krvi, onda to nikako ne moze biti nebitno.

 

Ali to nije "toliko", to je četiri piva, pa dva-tri sata pauze nakon poslednjeg popijenog.

Link to comment

Pa vremenski uslovi su izgleda bili takvi da bi jedino poleteo solidno pripit čovek <_<

 

Sve i da je tako, to nimalo ne abolira njegve nadređene.

Link to comment

Pa te vremenske uslove malo ko i pominje, po novinama se citiralo da je Mehić govorio posadi "Da li neko od vas vidi pistu?" što je protumačeno da su svi bili mortus pijani.

Link to comment

Nije to bas tako, gotivac. mene su pre godinu dana ukebali sa 3 piva, od cega je poslednje bilo doslovce 10' pre duvanja. izduvao sam 0,55.

 

Sem toga, za ovakve poslove mora biti nulta tolerancija za alkohol. Ako nije bio na duznosti te veceri i popio je koju, nije smeo da prihvati duznost ni po koju cenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...