Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

btw, šalje mi drug sms "vic":

 

 

kontrola leta: "jel vidiš pistu?"

pilot: "vidim dve."

 

 

 

 

toliko o efektu

 

Eto, lepo sam rekao.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar ovo nije konstanta?

 

Jeste od kada je prestao da piramidalno drži prste, mislim, ni tada nije zvučao diplomatski, ali se bar kontrolisao.

Link to comment

...Šta ima Lončar da dočekuje bebu, niti je pedijatar, niti je sa neonatalogije, valjda ima neka sestra, babica, neke dežurne službe, ej, ide ministar u pola 11 da prihvata bebu? 

 

Ali ne "bebu" vec ljudsko bice staro cetiri dana koje se u riltajmu bori za zivot.

 

Kakav mozak treba da imas da bi u tih par kilograma teske patnje video svoju sansu za slikanje? 

 

Ne postoji rec da se opise ta dimenzija odsustva empatije. O manirima, ukusu i taktu da ne govorim. Iskonsko zlo, iskonsko.

Edited by Caligula
Link to comment

 Koliko ljudi treba da izgine, bude povrijeđeno, ostane gladno i bez posla ne bi li ovi idioti shvatili da voditi državu znači mnogo više od vođenja računa o PR-u i rejtingu Glavnog? Zašto ti ljudi rade i poslove ljudi koji su se za to školovali, obučavali, imaju opremu i decenijsko iskustvo, kad i ono što im je formalno posao ne rade kako treba?

 

Da probas da vodis ovo govno od drzave jedno popodne, najverovatnije bi shvatio dve stvari :

 

1. Ova drzava je u takvom sranju da nema sanse da je iko ikada dovede u red.

 

2. Vlast je preslatka a ne mozes je sacuvati rezultatima, zato udri po marketingu..pa dok traje.

Link to comment

Ali ne "bebu" vec ljudsko bice staro cetiri dana koje se u riltajmu bori za zivot.

 

Kakav mozak treba da imas da bi u tih par kilograma teske patnje video svoju sansu za slikanje? 

 

Ne postoji rec da se opise ta dimenzija odsustva empatije, o manirima i ukusu, taktu da ne govorim. Iskonsko zlo, iskonsko.

 

Ovo je jedna od retkih situacija u kojima bih mogla da potpišem tvoj post. 

Link to comment

Lako bi bilo da je to stvarno zlo, nego ljudi sto posto i privatno vide sebe kao neke spasitelje. "Da se nisam ja iscimao za doček i zvao ovog i onog, možda bi dete i umrlo! Kakva sam ja faca, jebote, skoro kao šef."

 

Zlo bi bilo da aktivno rade da naškode nekom zarad svoje koristi. Ovako su ubeđeni da su neki dobročinitelji, pa ako se usput ogrebu za PR šta sad, kome će to da smeta...

 

Dakle nije nikakvo iskonsko zlo, nego ona najobičnija prizemna ljudska šićardžijska bednost i jadnost.

Link to comment

Ovo je jedna od retkih situacija u kojima bih mogla da potpišem tvoj post. 

 

Drago mi je da sam se barem na trenutak priblizio tvojoj genijalnosti makar i ovim tuznim povodom :isuse:

Link to comment

Drago mi je da sam se barem na trenutak priblizio tvojoj genijalnosti makar i ovim tuznim povodom :isuse:

 

Ili ja tvojoj? 

Nepotrebno je, u svakom slučaju. 

Link to comment

Čisto za informaciju, ko nije gledao današnju konferenciju - upravo je bila repriza kompletne na Studiju B..... dakle u Dečkovom štabu istu smatraju potpunim uspehom, izgleda dobri rejtinzi i zadovoljne fikus grupe  :fantom:

 

a onda odmah posle reprize ide njen specijalni dajdžest...

Link to comment

Da probas da vodis ovo govno od drzave jedno popodne, najverovatnije bi shvatio dve stvari :

 

1. Ova drzava je u takvom sranju da nema sanse da je iko ikada dovede u red.

 

2. Vlast je preslatka a ne mozes je sacuvati rezultatima, zato udri po marketingu..pa dok traje.

 

Jasno je to meni, evo gledam na drugoj temi, ovo oko drukanja na netu, iste te drukare će samo da se prilagode na novog gospodara i kažu "mi ćemo da ti javljamo ko sere protiv tebe, ništa ne brini, vladaćeš još 300 godina", ovi kvarni policajci kojima nije čudno da cimaju ljude jer "planiraju" da okače slike na fejs... Čak Vučić i da se zamijeni, sve ostale Kokeze, Tončevi, Gašići i Sline će se prešaltati na tog novog gospodara sa još većim žarom. U teškom smo mi kurcu.

Link to comment

Čisto za informaciju, ko nije gledao današnju konferenciju - upravo je bila repriza kompletne na Studiju B..... dakle u Dečkovom štabu istu smatraju potpunim uspehom, izgleda dobri rejtinzi i zadovoljne fikus grupe  :fantom:

 

a onda odmah posle reprize ide njen specijalni dajdžest...

 

što da ne budu zadovoljni, pa odbranili su pijanog pilota od zlonamernih optužbi...

Link to comment

Lako bi bilo da je to stvarno zlo, nego ljudi sto posto i privatno vide sebe kao neke spasitelje. "Da se nisam ja iscimao za doček i zvao ovog i onog, možda bi dete i umrlo! Kakva sam ja faca, jebote, skoro kao šef."

 

Zlo bi bilo da aktivno rade da naškode nekom zarad svoje koristi. Ovako su ubeđeni da su neki dobročinitelji, pa ako se usput ogrebu za PR šta sad, kome će to da smeta...

 

Dakle nije nikakvo iskonsko zlo, nego ona najobičnija prizemna ljudska šićardžijska bednost i jadnost.

 

Zlo je i kad se ne obazireš na moguće posledice zarad svoje koristi.

Link to comment

Ovaj izvještaj bi bio potpun samo kad bi mu bila dodata i paralelna istovremena komunikacija između Psiholabuda, Lončara, Grobyja i Keramičara.

Link to comment

Ovaj izvještaj bi bio potpun samo kad bi mu bila dodata i paralelna istovremena komunikacija između Psiholabuda, Lončara, Grobyja i Keramičara.

Ja bih rekao da Groby nije bio upućen u ovo, na osnovu svega što sma pročitao...Ali bi me zanimao razgovor između ministra policije i njegovh ljudi na Tesli, ili barem sa onim koga je zvao i ko mu je saopštio da posada neće da leti... Verujem da bi to bilo interesantno štivo...

 

Isto me zanima, ovo što je Tale napisao da li je tačno, da stvarno dežurni u VJ nisu hteli da lete, pa su izvukli Mehića posle radnog vremena, što je vrlo moguće...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...